Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 311 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

Dobrze ,rzeczywiście nie jest najlepszym aktorem - zgadzam się ,ale bez przesady ,zeby od razu nazywać go drewnem! Maciek skończył Akademię Teatralną w Warszawie ,więc to o czymś świadczy.W ogóle nie rozumiem ...jak możecie porównywać go z Mroczkami ,którzy nie skończyli żadnej szkoły tego typu! Uważam ,ze w serialu ''Czas honoru'' zagrał całkiem nieźle Bronka Woyciechowskiego. Ja życzę Maćkowi jak najlepiej ,ponieważ go lubię a swoją drogą jest przystojny ,podoba mi się i mam nadzieję ,ze jeszcze się wykaże.

aneta99_7

ja tam go lubie.. uważam że w 'Kryminalnych' zagrał w fajnie fajną miał role w ' tylko mnie kochaj' i ma u mnie dużego plusa za 6 W Pracy..

ulcia_13

No u mnie też ma plusa za 6 w pracy bardzo dobry dubbing

aneta99_7

to ze skonczyl Akademie Teatralna, moim zdaniem nie znaczy ze jest dobrym aktorem. Niekiedy ta szkole koncza takie drewna jak ten Pan.(Co dla mnie jest ogromna glupota, kto im daje dyplomy!)
Wybaczcie, ale ja jego sposobu grania w ogole nie czaje i nie rozumiem co on chce mi przekazac.

patunia1809

No nie jest, też mam odczucie że wiele tych krytycznych uwag bierze się z zawiści o to że jest na pewno dość przystojny(zdaniem kobiecej części użytkowników tego forum rzecz jasna).
A uwagi biorą się ze zwykłej zawieści o tą urodę.
Ja za nim nie przepadam nie znoszę ''Kryminalnych''.
Ale daje mu nawet 5 w ''czasie honoru'' nie grał źle ale nie grał też rewelacyjnie.....

WOLVERINE55

Przyzwoity aktor, żadna rewelacja. Prawda jest taka, że też w Polskim kinie niewiele można pokazać. Dlatego cenią go za Czas honoru, ale kojarzą z Kryminalnych. IMO mógłby zaryzykować i spróbować sił w US. Nawet jeżeli się nie wybije to zdobędzie doświadczenie.

A to, że skończył szkołę aktorską... ja odnoszę wrażenie, że przygotowanie jest głównie do teatru, a nie do filmu.

aneta99_7

co się dziwić to zazdrość ludzmi kieruje ,krytykuje go zasrana młodzież
która ma w szkole same dwóje,i wiedzą że i tak nic nie osiągną.
Dla mnie bardzo fajny aktor z urody tez nie jest przeciętniakiem.

mysuperherojoker

fajny dał dubbing w Eragonie ;}

aneta99_7

Wypromowany przez to, że jest podobny do Pitta.
"Polski Brad Pitt" Tfu...
wykorzystuje swoj wizerunek, laluś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones