Maciej Zakościelny

Maciej Gracjan Zakościelny

7,0
17 288 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Maciej Zakościelny

poczekamy zobaczymy :D

użytkownik usunięty

nie kwitujmy ze Maciej ma tylko ładne ciałko (bo takowe posiada:D ) kiedyby nie miał wogóle talentu nie znalazłby sie tam gdzie teraz jest nie dostałby tych ról i nie ogladalibysmy go w TV, Maciej trzymam KCIUKI tak dalej :D

pozatym jest tylu przystojniaków w polsce a jakoś nie wszystkich widac w TV, Maciek ma w sobie to COŚ co przyciąga NAS do ekranów telewizorków :D

użytkownik usunięty

Masz rację Maciek nalepiej grał w kriminalnych

użytkownik usunięty

serialowy chłopiec, nic dobrego z tego nie bedzie...

Czy ja wiem? Że NIC dobrego to mówić nie możemy, bo gdyby tak było, to np. ja:), robiąca sobie pośmiewisko z telenoweli i seriali wszelkiego rodzaju nie zaczęłabym namiętnie oglądać kryminalnych:D
Pozdooffa:*

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Żałosny/a? jesteś, mówił ci to ktoś przede mną?
-do kolegi(koleżanki?) z komenta powyżej-
I nawet nie miałeś/łaś? odwagi się odpisać...
Wiesz, stary/a? wybierz się może do dobrego psychologa, bo albo masz kompleksy, albo zwyczajnie nasrane we łbie...
Pozdro dla ludzi normalnych (do których ty się nie zaliczasz, kochanie:P)

użytkownik usunięty

Same sobie kupcie orbita bo wam z mordy jedzie jak koniowi z pod torby!!!

użytkownik usunięty

I bawimy sie dalej:D
Wiesz, orbity może i pomagają na oddech, ale na głupotę nie ma lekarstwa, więc nawet lekarze z "Na dobre i na złe" ci w chwili obecnej nie pomogą...;]
Z resztą, takiemu przygłupowi pewnie nawet do głowy nie przyszło, żeby się leczyć...a to poważny błąd!
Pozdrawiam

Vry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones