Marcia CrossI

Marcia Anne Cross

8,9
2 155 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcia Cross

Boshe jak to mozliwe ze ona jest wyzej niz Meryl Streep, Jodie Foster czy Diane Keaton !!!!!!!


Jak dojdzie do tego ze Malaszynski, Zakoscielny, Deląg czy Kuba Wesolowski przebija Pacino , De Niro i Brando to koncze z ogladaniem filmów - zaczynam czytac ksiazki>

Xardazz

Lepiej od razu zabierz się za książki, bo wyraźnie widać, że w życiu wiele ich nie przeczytałaś. Filmweb też sobie odpuść, dla dobra ogółu.

Xardazz

ja też tracę wiarę w ludzi..nie mogę uwierzyć, że jest na świcie tyle głupich ludzi, np. Xardazz...

Mr_MarQx

Ty 007 nazywasz mnie glupkiem tylko dlatego ze uwazam za totalna zenade ze jakas mierna aktorka z kiepskiego serialu jest wyzej w rankingu od kogos kto ma na koncie 3 oscary i kilka nominacji??????

eheheheheheh dobre ......... znawcy kina !!!!!

Zmien sobie nick z 007 na mniej niz 0 bedziesz wiarygodniejszy

Xardazz

Po prostu denerwują mnie opinie ludzi na forum aktorów, którzy dostali się do TOP 100, tylko z tego powodu, że przekroczyli pułap 1000 głosów...Później osoby, które myślą, że mają obowiązek "wykopania" tej osoby z pierwszej setki dają "1", chociaż dana aktorka bądź aktor nie zasługują na taką notę...denerwują mnie jeszcze te zbędne komentarze, bo każdy normalnie myślący człowiek nie napisałby żadnego komentarza...ale kazdy ma swój gust i trudno wpoić drugiemu swoją opinię..mi nie pasuje połowa osób w TOP 100 i jakoś nie robie z tego wielkiej afery...więc zanim coś głupiego napiszesz to pomyśl, bo to co napisałeś w poście wywołuje u mnie negatywne zdanie o twojej inteligencji...pozdrawiam..

Xardazz

a Twoje agrumenty i sposób wypowiedzi sa naprawdę super!!P.S. Zacznij wreszcie czytac te cholerne ksiązki..!!

Mr_MarQx

po pierwsze : jaki ma byc moj sposob odpowiedzi komus kto nie znajac mnie nazywa mnie glupkiem??

po drugie: na liscie top 100 jest mnostwo aktorek ktore zapisaly sie na wieki w historii kinematografi , maja przekroczone 1000 punktów i wiecej a sa nizej od tej pani - na tym oparlem swoje zdziwienie i napisalem ze trace wiare w ludzi - bo kazdy na tym forum uwaza sie za wielkiego znawce kina

po trzecie: nie musisz sie o mnie martwic - zyje na tym swiecie prawie 2 razy dluzej niz Ty i przeczytalem sporo ksiazek

a po czwarte: polemika na temat filmów z kims kto jest na etapie spidermanów, batmanów, bridget jonesów, czy innych potterów nie ma sensu wiec skoro Ty mi radzisz zaczac czytac " cholerne" ksiazki ja radzilbym Tobie zapoznac sie z prawdziwym i wartosciowym kinem a odlozyc na bok bajeczki o baba jaga na miotlach i inne wysokobudzetowe tandety .


Pozdrawiam

Xardazz

po pierwsze: Przepraszam za słowo "głupi"..przyznaję się, że użyłem złego słowa..

po drugie: Wiem, że w TOP 100 jest o wiele więcej aktorek, które sa lepsze od Marci Cross, a sdą za nią..ale przecież z biegiem czasu Marcia spadnie i nie wiem po co robisz z tego jakąs wielką aferę..a ja siebie nie uważam za wielkiego znawcę kina..

po trzecie: wiek nie świoadczy o madrości..możesz żyć nawet 100 lat, nie czytając ani jednej ksiązki..a ty napisałeś: "Jak dojdzie do tego ze Malaszynski, Zakoscielny, Deląg czy Kuba Wesolowski przebija Pacino , De Niro i Brando to koncze z ogladaniem filmów - zaczynam czytac ksiazki" co można odebrać w sposób taki, że nie czytasz, ani nie czytałeś ksiązek..

po czwarte: To, że lubię Spidermana, Batmana, Bridget Jones czy Pottera nie znaczy wcale, ze oglądam tylko tego typu filmy..dlaczego nie wymieniłeś innych moich ulubionych filmów, które może w twojej opini są "lepsze"..a tak się składa, że więszośc ludzi lubi te "wykokobudżetowe tandety", bo chyba nie chodzą do kina tylko po to, żeby sobie popatrzeć na biały ekran, pooglądać innych ludzi itd...a to, że film jest wysokobudżetowy nie znaczy wcale, że jest zły..a jeżeli nie lubisz takich filmów, to już nie moja wina..prawdziwy miłośnik kina powinnien być otwarty na każdego rodzaju filmy, a nie oceniać go po nazwie i opakowaniu...

Xardazz

A nie pomyślałeś że jest na tyle dobrą i profesjonalną aktorką że należy jej się to miejsce???

użytkownik usunięty
Good_Enough

Przede wszystkim założyciel tematu nie powinien czekać na sukcesy Kuby Wesołowskiego w Top 100 Ludzie, żeby zacząć czytać książki :D Przecież czytanie w żaden sposób nie wyklucza oglądania filmów. Uwielbiam i Meryl Streep, i Jodie Foster, i Diane Keaton, ale nie uważam, że są one lepsze od Marcii Cross, bo brały udział w oscarowej rywalizacji. Marcia Cross była od początku aktorką raczej telewizyjną. Może był to jej świadomy wybór, a może po prostu nie miała szans, by zaistnieć w kinie. Nie oznacza to jednak wcale, że nie jest dobra w tym, co robi. Wiem, że przed serialem "Gotowe na wszystko" (co jest oczywiste, założyciel tematu go nie ogląda) nie otrzymała żadnych wyróżnień za swoją pracę, a i teraz kończy się głównie na nominacjach. Ale nagrody to są tylko wyrazy uznania i nie determinują, a przynajmniej nie powinny determinować tego, jakim kto jest aktorem. We wszystkim, w czym widziałem Marcię Cross, prezentowała bardzo wysoki poziom aktorstwa, z kolei jeśli chodzi o "Gotowe na wszystko", to jej Bree już w tej chwili ma zapewnione miejsce w historii amerykańskiej telewizji. Marcia Cross zasługuje na Top 100 Ludzie zdecydowanie!

"Uwielbiam i Meryl Streep, i Jodie Foster, i Diane Keaton, ale nie uważam, że są one lepsze od Marcii Cross" I NA TYM ZAKONCZE JAKAKOLWIEK POLEMIKE Z TYM PANEM

Wiesz idac tym tokiem rozumowania to w Top 100 Ludzie powinni byc rowniez wszyscy aktorzy z BH 90210, Przyjaciól, Swiata wedlug Bundych,X-Files, Prison Break itp itd. Ta lista ma odzwierciedlac czolowa 100 w calej historii kienamtografii. A jeszcze niedawno nizlej od tej pani byli Coppola, Scorsese, Polanski ze wymienie samych rezyserów, Od Marcii Gross wiecej dla filmu zrobil Ennio Moriccone, Hans Zimmer czy John Williams wiec stwierdzenie ze zasluguje na Top 100 Ludzie jestr gruuuuuuubą przesada ale kazdy ma prawo do wlasnego zdania.



Pozdrawiam !!!!

Xardazz

Od samości się nie dostaną do TOP 100, tylko ludzie ich wybiorą..a i tak nie przeciwstawisz się temu..Do TOP 100 zawsze ktoś wchodził kto nie zasługiwał na swoją pozycję(i nie mówię tu o Marcii Cross)..Ale tak juz zawsze było, jest i będzie..:udzie wchodzą spadają i wypadają..i nie wiem po co robic z tego powodu taką aferę...I zawsze będę tępił taką postawę..

Xardazz

Jeśli ich role byłyby na tyle dobre to z pewnością by się tu znaleźli ;]
Nie liczy się to czy ktoś gra w BH 90210 czy w Titanicu ale jak gra,spełnia swoją role ..

użytkownik usunięty
Xardazz

A ja tracę wiare w ludzi gdy widzę, że piszą "BOSHE" - to jakieś nowe słowo ?

użytkownik usunięty

Powinni być, ale nie są i nigdy nie byli. Nie ma tu takich wybitnych jednostek jak Katharine Hepburn, Bette Davis, Ingrid Bergman, Spencer Tracy, William Wyler, Joseph L. Mankiewicz itd. Ta lista to zestawienie najpopularniejszych. Nie uważam, że lista Top 100 powinna się zaroić od aktorów z seriali, które wymieniłeś, ale Marcia Cross naprawdę ma talent i dla wielu ludzi, w tym dla mnie, w wielu momentach serialu kasuje wszystkich innych, włącznie z nominowaną do Oscara Felicity Huffman. Obejrzyj sobie kilka odcinków DH lub choćby jeden, zwłaszcza z takich tytułów odcinków jak "Pilot", "Pretty little picture", "Running to stand still", "One wonderful day", "Next", "You could drive a person crazy", "They asked me why I believe in you", "That's good, that's bad", "One more kiss", "No one is alone", "Remember", "Listen to the rain on the roof", "Weekend in the country", "Come play wiz me", "Now you know", "Smiles of a summer night" lub "Now I know, don't be scared". Jej gra jest niesamowita. Wierzę, że są bardziej zasłużeni od niej, ale to nie znaczy, że ona nie powinna tam być.

No ja tey uwaam e jest za wysoko w porwnaniu do reszty wspaniaych aktorow,ale lubie ja

Xardazz

Może nie jest złą aktorką, ale żeby zajmować takie wysokie miejsce?! Przepraszam bardzo, ale dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie. Było i istnieje wiele zdolnych aktorów i aktorek, którzy zostali laureatami wielu prestiżowych nagród, a zajmują pozycją niższą niż Marcia.

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Życie nie zawsze jest sprawiedliwe. Bywają większe niesprawiedliwości niż ta, np. Marcia Cross bez ŻADNEJ INDYWIDUALNEJ nagrody za grę w DH (wiem, ma Satelitę, ale to nie jest wystarczający dowód uznania).

I tu się z Tobą mój drogi zgodzę! Marcia jest niedoceniona, a za to Felicity, którą również uwielbiam, moim zdaniem przeceniona-Marcia jest 100 (no może 20) razy lepsza;P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
michu1945

Dzięki. Podoba mi się twoja wypowiedź. Zgadzam się z nią tak naprawdę.

michu1945

ja też, chociaż opinia o Marcii dla mnie się liczy... nie powiem!
Niestety zawiść ludzka nie zna granic i dawają to takie szmiry teraz specjalnie po 1 M.C., żeby ta czym prędzej wypadła z TOP 100. No ale i tak fajnie, że na razie w niej jest.

użytkownik usunięty
przemek88r

Już nie... (25.01.08, miejsce 102)

Xardazz

Widziałem kilka odcinków Gotowych na wszystko, i akurat ona jest jednym z wyraźniejszych punktów w tym serialu...Nie widziałem za to jej w niczym innym,dlatego oceny wystawiać nie chce...

Xardazz

Taka już magia seriali. Ulubione bohaterki ulubionych seriali są zwykle dla fanów najlepszymi aktorkami świata. :) Dla własnego dobra nie czytaj takich rankingów. :) Pozdrawiam.

KROPKA

Wszyscy kojarza głownie Marcie z DH, ale miala niezwykle trudną role w MP, jej postać to...była wrecz wariatka i świetnie ją zagrała. Pozatym widziałam jeden film z Marcią i również mi sie podobał. Więc jeśli ktoś pisze,że jest marną aktorką to niech sie najpierw zastanowi w ilu rolach ją widział ... :|

Xardazz

Dzieciaczku<patrz:autorze tematu> Marcia jest wspaniałą aktorką!! To, że ty nauczyłeś się kilu wielkich nazwisk nie znaczy, że musisz nimi szpanować. A to że Marcia jest złą aktorką jest tak żałosne jak to twoje: boshe

Desperate

Syneczku pszenno - buraczany widze ze w twoim gimnazjum nie bylo lekcji z czytania tekstu ze zrozumieniem - nie napisalem ze jest zla aktorka , ale ze nie zasluguje na to aby byc wyzej od ikon swiatowej kinematografii.


PS - w tym roku koncze 29 wiec zalosny to jestes co najwyzej ty z tekstami typu - dzieciaczku !!!

Mimo wszystko pozdro !!!!

Xardazz

"Gotowe na wszystko" dowodzą, że Cross jest wyśmienitą aktorką. Fakt, że telewizyjną niewiele tutaj zmienia. A co do tego, że się znajduje nad Streep, Foster, Keaton... No cóż: to jest ranking POPULARNOŚCI. Inna kwestia, że moim zdaniem Cross niczym nie ustępuje Keaton. No, ale to tylko moje zdanie. :P

Davus

I W TYM MIEJSCU ZAKOŃCZYŁBYM CAŁĄ TĄ POLEMIKĘ - choć nie da się ukryć, że ciekawą, bo przecież doczytałem aż do tego miejsca hehehheheh.
dalsze gdybanie, rozważanie "dlaczego tak, a nie inaczej", łapanie się za słowa itp. traci wszelaki sens przy wypowiedzi Pana Davusa

Xardazz

Odpowiedź na pytanie w pierwszym poście:
Możliwe bo to ranking popularności w którym głosy oddają wszyscy. Tu nie ma podziału na tych "lepszych" i tych "gorszych". To system. Skrypt nie będzie rozważał czy Marcia jest lepsza od Streep czy może nie. Aktor podoba się ludziom - ludzie dają mu dobre noty - aktor idzie w górę w rankingu.
I tyle nie ma tu innego wyjścia. Mówisz że uważasz że nie zasługuje ona na to miejsce, ale jesteś widocznie jednym z niewielu skoro Marcia dostała tak wysokie noty.
Cytat:"Ty 007 nazywasz mnie glupkiem tylko dlatego ze uwazam za totalna zenade ze jakas mierna aktorka z kiepskiego serialu jest wyzej w rankingu od kogos kto ma na koncie 3 oscary i kilka nominacji?????? "
Na przyszłość - nie oceniaj aktora po tym ile ma Oscarów czy nominacji na koncie. Łatwo się na tym przejechać. Akademia nie raz dała nam do zrozumienia że nie zawsze ten "najlepszy" dostaje nagrodę.
Cytat:"na liscie top 100 jest mnostwo aktorek ktore zapisaly sie na wieki w historii kinematografi , maja przekroczone 1000 punktów i wiecej a sa nizej od tej pani - na tym oparlem swoje zdziwienie i napisalem ze trace wiare w ludzi"
Jeszcze raz odwołam się do tego że to ranking popularności wśród użytkowników portalu Filmweb.pl a nie najbardziej zasłużonych dla kinematografii.

użytkownik usunięty
Xardazz

boshe? BOSHE!!!??? niewiarygodne, że pokemonoza wciąż się rozprzestrzenia... :/
ps. Nie zabieraj się lepiej za książki bo możesz sobie nimi zrobić krzywdę, a tego byśmy nie chcieli... chyba

Widze ze rok szklony sie konczy i gimnazjum szaleje :)

użytkownik usunięty
Xardazz

W twoim przypadku z pewnością...
No bo powiedzmy sobie szczerze - czy ktoś choć trochę dojrzały używa slangu Neo-dzieci?

Reasumujac kwintesencje twojej wypowiedzi chcialbym nadmienic iz twoje indolencje intelektualne nie obliguja mnie do prowadzenia z toba merytorycznej konwersacji - prosze jezli slang Neo-dzici nie pasuje.

A co do Marci Cross - to demokracja - jedni wola mandarynki inni jak im nogi smierdza - ty ja lubisz i uwazasz za dobra aktorke ja nie.

Poniewaz forum filmwebu jest ogolno dostepne kazdy ma prawo do wlasnego zdania....

NIe pozdrawiam

użytkownik usunięty
Xardazz

Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że szukasz tutaj ujścia dla swoich frustracji. Dowodem jest choćby fakt, iż posługujesz się zdaniami, które wyglądają jak pisane dla samej radości wymyślania karkołomnych konstrukcji gramatycznych i cytowania ich później z pamięci w celu okazania reszcie użytkowników( nieświadomego plebsu) swojego niebywale oryginalnego i absolutnie naturalnego bogactwa leksykalnego oraz faktu iż są totalnie niedouczonymi dziećmi wojny i granatu. Oczywiście chciałabym wierzyć iż twoje zażarte dyskusje są prowadzone dla dobra ogółu i są ujściem dla twojej troski o filmwebowiczów. Jednak trudno ufać czemuś, co nie istnieje... prawda?
Ja dalej uważam Marcie Cross za dobrą aktorkę. Może nie miała zbyt wielu okazji do zaprezentowania swojego talentu, ale mam nadzieje, że jeszcze się takich wiele nadarzy :)
Ponieważ dlasza rozmowa na ten temat nie ma najmniejszego sensu oświadczam iż nie będę z tobą konwersować, gdyż znajdujesz się w dołku intelektualnym, co aktualnie koliduje z moimi impertywami, więc w rzeczywistości istotnie nie dojdziemy do wspólnego konsensusu...

SERDECZNIE POZDRAWIAM! ;)

Xardazz

Nie używaj lepiej słów, których znaczenia nie rozumiesz.

Xardazz

Zgłaszam temat do usunięcia bo jest całkowicie bez sensu.

Xardazz

Oczywiście,że nikt z nas nie jest wielkim znawca kina ale ludzie dają swoje głosy bo żyją chwilą.

Tak będzie zawsze,jeśli jakiś serial odniesie wielki sukces jak niewatpliwie jest w przypadku Gotowych na wszystko,to ludzie beda głosować na aktorów z niego,zwłaszcza głównych bo im się podobają w tej roli i tyle.

Serial pokazał wiele znanych mniej lub bardziej postaci branży filmowej
i ludzie zagłosowali.
Myśle,że za jakis czas Marcia spadnie w top100 bo przebije ją bohaterka innego serialu który będzie na topie.

Jeśli bysmy teraz ujrzeli np.Meryl Streep w jakims filmie bądź serialu który by odniósł wielki sukces niewątpliwie jej pozycja w takim top ponownie by wzrosła.

Dlatego niema sensu sie spierac bo czasy się zmieniaja,pojawiaja sie nowi idole wiec pozostaje nam,pamiętac o znakomitych którzy odniesli niebagatelny sukces i dać szanse innym na rozwinięcie skrzydeł i mieć nadzieje,że choć odrobine talentem doruwnają im.

użytkownik usunięty
Xardazz

Ja tracę wiarę w ludzi gdy widze w ich wypowiedzi słowa typu "boshe".

TROLLING????????????????









Za krótki

użytkownik usunięty
Xardazz

za krótki, to wy macie mózg... nauczcie się wreszcie stosować spację

pokemonie, nie obrażaj Boga i nie kalecz języka polskiego!!!
to do założyciela tematu.

Phoebe123

rozumiem szlaufiaro ze twoja plytka wypowiedz miala na celu polemike na talentu aktorkiego pani Cross???

PS: gdybym napisal w poscie Boże to takie trolle jak ty przyczepilyby sie do tego ze wzywam imie Boga na daremno !!!!
Proponuje wiecej luzu i dystansu - nie spinaj sie tak bo sie tradziku nabawisz.

Xardazz

"Później osoby, które myślą, że mają obowiązek "wykopania" tej osoby z pierwszej setki dają "1", chociaż dana aktorka bądź aktor nie zasługują na taką notę."
P O P I E R A M

Marcia genialnie gra Bree w "gotowych na wszystko", ale to pojedyncza rola. Reszta to w większości epizody. Wszystkie nagrody jakie posiada, nominacje etc etc otrzymała za? Tada! "Gotowe na wszystko". Na pewno nie dam jej 1, żeby zaniżyć ocenę, bo aktorzy, którym wystawiłam taką ocenę to dla mnie dno, na które nie mogę patrzeć. Spokojnie, ona do nich nie należy. Dla mnie 7+.

Xardazz

ale ja zgodzę się, zę meryl streep zasługuje na wyższe miejsce od marcii

ArusArczes

Jestem ciekawa dlaczego zawsze do porównywania ludzie biorą Meryl Streep albo Ala Pacina? Gdzie nie wejdę to już sie zaczyna podobna historyjka ;P Bez urazy =)

Xardazz

Pewnie dlatego,że Marcia Cross jest oceniana za konkretną role w serialu gdzie faktycznie świetnie zagrała.Większośc pewnie nie widziała z nią żadnego filmu(tak jak ja),który mógłby wpłynąć na obniżenie oceny.Za to Meryl Streep grała w dobrych filmach ale też w beznadziejnych,które zdecydowanie obniżają jej ocene.Co do Jodie Foster to już chyba nie jest na topie.

Xardazz

O Boshe, tesh traceł wiareł w luci!

Xardazz

Ja też tracę wiarę w ludzi, gdy widzę 'BOSHE' !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones