Marilyn Manson

Brian Hugh Warner

7,8
461 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marilyn Manson

Marylin Manson rządzi, nie to co jakiś jak hip-hop, rap czy inna muzyka dla debili. Szkoda, że jest tak mało popularny. Ja wszystkie jego płyty mam w kilka egzemplażach, żeby mu pomóc. Trzeba być zwykłym śmieciem i katolem, żeby go nie lubić.

PsychoGrzesiek

kocham Mansona całym sercem, ale nie nazywałabym od razu fanów innych gatunków muzyki debilami.. poza tym uwazam, że jest dostatecznie znany na calym swiecie, a nie wiadomo co by się stało przy jeszcze większej popularnosci, czy na przyklad jego twórczość nie zeszlaby na psy etc. Pozdrawiam :)

PsychoGrzesiek

Oj jest wystarczająco popularny:) I myślę, że nie musisz mu pomagać bo Manson ma na swoim koncie pewnie bardzo przyjemną sumkę hehe ;p Bardzo cenię jego twórczość i już nie mogę doczekać się Jego koncertu w Swisss. Będzie zajebiście ! ;)

PsychoGrzesiek

http://www.youtube.com/watch?v=b74fgy9Ea5A&feature=related i pozdrawiam Cie idioto nieznający się na muzyce. zanim coś będziesz krytykował poszukaj coś na ten temat np o wątku Mansona z rapem ;]

a teraz szybko do budy raz raz znawco muzyki

Bydghost

Dobitnie, a jakże miło ;>

PsychoGrzesiek

Mnie najbardziej denerwuje, jak komuś powiem, że lubię Mansona, to ten krzywi się i "o matko, przestań, jak Ty możesz takiego wariata słuchać, drzeć się tylko potrafi". Tyle, że ten wariat ma na swoim koncie masę przepięknych balladek, jak chociażby "Into The Fire" i właśnie za tego typu piosenki go uwielbiam. Ostrzejszym graniem jego wykonania również nie pogardzę. A że wygląda, jak wygląda i ma swoje odmienne od reszty poglądy i nieraz dziwaczne zachowania - cóż, jego sprawa. I tak jest niesamowity w tym, co robi i w niczym mu to nie umniejsza.

PsychoGrzesiek

M♥A♥N♥S♥O♥N

PsychoGrzesiek

hip-hop, rap czy inna muzyka dla debili ? hm...ciekawe postrzeganie ludzi przez pryzmat gatunku muzycznego . Jednak w tym temacie śmiem zauważyć owych debili wśród fanów Mansona . Uwielbiam takich ignorantów i ich kołtunerskie wypowiedzi.

Dla jasności - nie słucham hip hopu ,rapu również nie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones