Marion Cotillard

7,9
33 452 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

Niektórzy mówią, że jestem do niej bardzo podobna. Dziesiąteczka za Edith.

EastJudas

Gratulacje.

EastJudas

A ja wyglądam jak Johnny Depp. Tylko w ogóle podobny nie jestem.

siukuluku

cut the crap out!!!

użytkownik usunięty
EastJudas

Tja.

go home sweetie

użytkownik usunięty
EastJudas

Zawsze najlepsza najladniejsza wszchwiedzaca i calujesz sie z aktorami:) fajnie masz:/

Taka sobie ja, nie moja wina, że Bóg stworzył mnie tak idealną i perfekcyjną.

użytkownik usunięty
EastJudas

Ale ty to tak serio czy jaja sobie robisz?

EastJudas

Ktoś tu ma wysokie ego ;).

PunkFan

Jestem wyższa niż moje ego.

użytkownik usunięty
PunkFan

Ale zdjecia swojego nie pokaze xdd ciekawe dlaczego

użytkownik usunięty
EastJudas

czemu pirzesz po amerykańsku na polskim forum? nik nie rozumi co ty piserz

wole pisać po amerykańsku niż po polsku z błędami - "pirzesz"? hello???

użytkownik usunięty
EastJudas

No ale rze niby co źle napirzałem?

Wszystko :)

użytkownik usunięty
Anaissa

Bom jest anafabetom :( Nic nje poradze

EastJudas

co jak co ale Wrogów Ocenic na 10? Arcydzieło? Oglądałaś moze Nietykalnych z 1987 ( nie te nowe francuskie badziewie)?

lukempire

Według mnie, czyli krytyczki filmowej, która co nieco WIE na temat filmów - tak, jest to swego rodzaju arcydzieło, chociaż nie trawię Deppa. Oglądałam, nie zaciekawił.

EastJudas

tez nie trawie Deppa, w sumie poza rolą Donniego Brasco jest ogólnie słaby. Sam film jest dobry tylko tak jak wielu mówi jedyne co psuje ogólną ocene jest chaotyczna kamera chociaz w scenie ucieczki z wiezienia jest to idealne rozwiazanie. Troche jak w "Urodzonych mordercach" kiedy również uciekaja z wiezienia.:)

EastJudas

Mam gdzieś, do kogo jesteś podobna. Oceń jej aktorstwo na ocenę, na jaką zasługuje i kropa.

EastJudas

Fajna jest i dobrze gra ale Hathaway i Portman najlepsze!

2008einstein2009

Nie znasz się dziewczynko, portman wiesniarka pospolita...

EastJudas

Dziewczynka to ty ;)) mam lepszy gust!

2008einstein2009

Ostatnie trzy słowa ("mam lepszy gust") udowodniły mi, że nie ma sensu z tobą dalej gadać. Najgorzej jak się komuś wydaje. ;)

EastJudas

Portman bije na łeb Cotillard i trudno ci to zrozumieć!

EastJudas

A sama mówisz dokładnie to samo...

użytkownik usunięty
EastJudas

Piszesz - "Najgorzej jak się komuś wydaje". Zatem piszesz o sobie. Odnośnie twoich poprzednich slow o sobie samej - "Taka sobie ja, nie moja wina, że Bóg stworzył mnie tak idealną i perfekcyjną".

EastJudas

Wszystko zależy od gustu, mnie na przykład irytuje Natalie Portman nie wiem sama dlaczego, a Deppa lubie i cenie za aktorstwo, Marion też mnie zafascynowała, ale to nie znaczy, że uważam Portman za wieśniarę. Ogólnie to "walki na dyskusje w internecie" są poniżej ludzkiej godności :P
Być może autorka jest podobna do Cotillard, sama mam do niej podobną koleżankę. Ale "prawie" to "nie to samo" :P

użytkownik usunięty
EastJudas

wiesniara jestes niestety ty. popatrz na siebie, na to co wypisujesz. uwazasz ze cos soba reprezentujesz? bo wg mnie ubostwo umysłu i ciasnotę tegoż.

27 lat, a nadal taka chamska i ordynarna? Ciekawe...

użytkownik usunięty
EastJudas

Słucham? Obawiam sie ze nie rozumiem

użytkownik usunięty
EastJudas

Pokaż mi w ktorym miejscu bylam ordynarna. Ze nazwalam cie wiesniara..tez mi cos.

Dziewczyno ogarnij się, bo ci słoma z butów wystaje...

użytkownik usunięty
EastJudas

i kto tu jest ordynarny. moze jakies konkrety zamiast obrzucania nieznajomych blotem?

EastJudas

Zgadza się jesteś podobna do niej :) ale tylko i wyłącznie gdybyś stała 2 km od niej z kapturem na głowie !

tomucho77

cham i burak

EastJudas

I kto tu jest ordynarnym chamem i burakiem ?

EastJudas

Spójrz na swoje posty dziewczyno !

EastJudas

Boze,ale z was idioci przeciez to Marion Cotillard. Zalozyla konto na filmwebie i udaje Polke ;c
sorry nie mam Polskich liter, ukradli ;c

rue_cambon

"krytyczka filmowa" pisząca o aktorce "wiesniarka pospolita" - zdumiewające.

użytkownik usunięty
EastJudas

Nie wierzę byś była do niej podobna. Cotillard ma inteligentny typ urody, a po Twoich wypowiedziach w ogóle nie widać byś była inteligentna.

EastJudas

no to musze Cie poznac,bo Marion kocham.. ;***

Killer_JOE

a Ty do kogo jesteś podobny;>

EastJudas

do Humpreya Bogarta ;)

użytkownik usunięty
EastJudas

To ja też Cie muszę poznać, jak jesteś chociaż w połowie tak piękna jak Marion :**********















HA

EastJudas

Och tak? Jeszcze niedawno twierdziłaś, że wyglądasz jak Zooey Deschanel. Już zapomniałaś jak podałaś link do zdjęcia z planu "500 dni miłości" twierdząc że jesteś na nim ty i Gordon-Levitt spotkany w Marsylii?

EastJudas

Zgadza się Ona jest ideałem kobiety a ty nie ! jak udowodnisz to że jesteś do niej podobna to zmienię zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones