Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 615 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

Szkoda, że w życiu poukładało mu się tak a nie inaczej, bo aktorem jest znakomitym. Utwierdziłem się w tym po Niezniszczalnych. Aż szkoda, że tak go mało na ekranie teraz. Przykre, że tylko jeden film na razie zaplanowany ma na 2015 rok.

_illusion_

Na szczęście nagrał tyle świetnych filmów, że jest co oglądać, gdyby chciał przejść na emeryturę

Miss_kiss

No tak, ale większość widziałem. Ile razy można oglądać je w kółko? Ja chciałbym coś nowego. Bardzo żałuję, że tak mu się ułożyło w życiu - częściowo nie z jego winy, bo mógł stworzyć jeszcze sporo ciekawych filmów. Trzymam kciuki za jego nowe produkcje.

_illusion_

a co konkretnie mu sie nie ulozyło w zyciu? czytam, ze ma dyza rodzine to chyba raczej mu sie ulozylo

marianna_p

Nie licząc kilku spektakularnych wpadek, rozwodu z żoną i związku (z ujawnioną późniejszą rozmową telefoniczną) z Oksaną Grigorievą to chyba nic takiego. Faktycznie się czepiam.

_illusion_

nie napisalam nigdzie "ze sie czepiasz" to nadinterpretacja mojej wypowiedzi
w biografii jest informacja o malzenstwie i siedmiorgu dzieciach, rozwodu wczesniej nie zauwazylam, info o jakis romansach nie znam, ani o wpadkach-takze nie wiem o co chodzi z tym
poza tym wg mnie nie ma czegos takiego jak "mu sie ułozyło", raczej ułozyl sobie sam w relacjach z innymi, sami sobie ukladamy zycie i jestesmy odpowiedzielni za wszystkie dokonane wybory, ktore oprocz plusow miewaja równiez minusy, niestety.

marianna_p

niestety ponoc jest chory na afektywną dwubiegunową.

_illusion_

Wiesz jak to jest - facet w wieku średnim, ma wszystko, świat u stóp, a nie czarujmy sie, po ponad 20 latach żona może już tak nie kręcić, jak na początku, a młode ciałka się garną na około. Papież Franciszek mógłby się nie oprzeć, a co dopiero aktror

_illusion_

Ma 58 lat, jak na faceta-aktora może jeszcze kilka brawurowych ról zagrać, tylko nie wiem, czy obecne kino jest otwarte na prawdziwe gwiazdy starszego pokolenia

Miss_kiss

Nie lubię plotek, ale z tego co kojarzę to on żony nie zdradził. Chodziło mi o ujawnioną rozmowę telefoniczną z Grigorievą. Przesłuchałem jej i mi się go szkoda zrobiło.

http://www.youtube.com/watch?v=fo2f12XHRDw

Generalnie nie lubię zajmować się czyimś życiem. Po prostu lubię Gibsona jako aktora, a zaglądając w jego filmowe dossier to jakoś nie wygląda to zbyt obiecująco niestety nad czym ubolewam.

_illusion_

Ja też bardzo go lubię, tylko jak mówię, z wiekiem niektóre role odpadają, takie to życie niestety

_illusion_

Utwierdziles się w tym po obejrzeniu tego gownianego filmu? Bravo;)

sirCharles00

Dokładnie tak. Przeczytaj raz jeszcze co napisałem. Nie chodzi mi o film, a o postać którą Gibson stworzył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones