Mel GibsonI

Mel Columcille Gerard Gibson

8,4
54 615 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mel Gibson

Pójdziecie do kina na jego film po tym skandalu? Wszędzie piszą, że Mel jest już skończony a razem z niim jego kariera ponieważ nikt nie chciałby już go po tym wszystkim oglądać. Ja osobiście chętnie zobaczyłbym film z jego udziałem bo uważam, że jest bardzo dobrym aktorem i to głównie się liczy. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

secretlove

"sypać antysemickimi czy homofobicznymi komentarzami?"

Jakie to smutne czasy, że jak ktoś nazywa rzeczy po imieniu to podlega ostracyzmowi, a gdy jakiś dewiant wmawia ludziom naokoło, że jego dewiacja jest normalna to staje się bożyszczem tłumów.

piotrbimbasik

aha, piotrbimbasik, co takiego strasznego zrobiła ci Oksana, że chcesz, żeby ją ,,coś przejechało na przejściu dla pieszych"?? Pytam z ciekawości.

secretlove

Rozpierniczyła RODZINĘ (bodajże 7-dmioro dzieci) Gostka który ma problem z alkoholem i sobą samym (dwufazówka, czy jeśli nie jesteś z branży medycznej - zespół maniakalno depresyjny lub jak wolisz bardziej naukową definicję "choroba afektywna dwubiegunowa" - na którą facet leczy się od lat... i nie jest to żadna tajemnicą - wleżć takiemu do łóżka i zajść z Nim w ciążę (babsko ma 40 lat - to nie jest głupia nastolatka zakochana w gwiazdorze tylko "stara cwana dupa") to czyste ku...two i wyrachowanie żeby wyciągnąć kasę ze starego chorego ramola - ot tyle do niej mam (poprzednioo to samo zrobiła z Timothy Daltonem eks-Bondem).
PS. Czy Was (mam na myśli pokolenie urodzone i ukształtowane przez media po końcówce lat 70 i po latach 80-tych) już wszystkich pop...iło z tym antysemityzmem i homofobią - czekam na definicję - chętnie podyskutuję i podam logiczne kontreargumenty...

secretlove

Rozpierniczyła RODZINĘ (bodajże 7-dmioro dzieci) Gostka który ma problem z alkoholem i sobą samym (dwufazówka, czy jeśli nie jesteś z branży medycznej - zespół maniakalno depresyjny lub jak wolisz bardziej naukową definicję "choroba afektywna dwubiegunowa" - na którą facet leczy się od lat... i nie jest to żadna tajemnicą - wleżć takiemu do łóżka i zajść z Nim w ciążę (babsko ma 40 lat - to nie jest głupia nastolatka zakochana w gwiazdorze tylko "stara cwana d.pa") to czyste ku...two i wyrachowanie żeby wyciągnąć kasę ze starego chorego ramola - ot tyle do niej mam (poprzednioo to samo zrobiła z Timothy Daltonem eks-Bondem).
PS. Czy Was (mam na myśli pokolenie urodzone i ukształtowane przez media po końcówce lat 70 i po latach 80-tych) już wszystkich pop...iło z tym antysemityzmem i homofobią - czekam na definicję - chętnie podyskutuję i podam logiczne kontreargumenty...

secretlove

No pytam ??? Co to jest antysemityzm ??? I co to jest homofobia ???

piotrbimbasik

Oj tak, biedny Mel. ,,Ruska" go brutalnie zgwałciła przykładając pistolet do jego skroni, a on się tak wzbraniał, tak bronił swej nieskalanej czystości,że ogłoszą go pewnie nową dziewicą orleańską. Chyba ponad 50 letni facet ma swój rozum? Mel rozpierniczył RODZINĘ w równym stopniu co ona.

secretlove

Jak s.ka nie da pies nie weżmie - a chłopu po pięćdziesiątce niejednemu się już blacha miażdżycowa w naczyniu mózgowym przesunęła na widok zgrabnej pupy, która sama się do wyra wepchnęła - nawet jest na to "fachowa" nazwa - kryzys wieku średniego

piotrbimbasik

@ piotrbimbasik
Mam propozycję - pieprznij się w łepetynę cegłą, okej?
Sadzisz tu takie teksty, że ręce opadają - "to nie wina Mela, że się puszcza z ruską dziwką, to wina gazet, że o tym piszą" :D hehehe

Każdy ma prawo oceniać go jak chce. Co więcej każdy ma prawo przestać oglądać filmy Mela z powodu jego życia prywatnego - choć jest to kretyński powód :D

A już najśmieszniejsze są te opowieści o niszczeniu go przez środowisko żydowskie, bo nakręcił Pasję :D :D hehehehe
Miłośnicy spisków są rewelacyjni :)))))))))))))))))

suszyMie

Nie "okey". Nie jestem miłośnikiem spisków - nagatywna reakcja środowisk żydowkich na Pasję jest powszechnie znana. To że się puścił z ruską dziwką to też sprawa powszechnie znana - na pewno nie zasługuje za to na pochwałę... Jest to jednak Jego zycie prywatne a niszczenie Go przez środowiska zydowskie jest faktem.

piotrbimbasik

Mariuszw9 wszystko można o Melu powiedzieć tylko nie to że jest mizoginem!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
piotrbimbasik

Nigdy GW nie opuszczam, gdyż jestem jej właścicielem.
Zarabiam szekle na takich mośkach jak piotrbimbasik.
Moja kamienica, twoja ulica i tak już zostanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
suszyMie

żydzi do Syjamu - tyle starczy odpowiedzieć (umyślnie z małej litery)....A z dziadka jestem dumny choć w młodości nie rozumiałem Jego awersji do tego skundlonego narodu

piotrbimbasik

Nie ma skundlonych narodów, są tylko skundleni ludzie.
Wątpię żebyś był w stanie to zrozumieć skoro najwyrąźniej razem z dziadziusiem się do takowych właśnie zaliczacie.

suszyMie

Byłoby pięknie gdyby tak było - geny i statystyka wskazują jednak na co innego...
PS "polactwo" w trakcie II wojny światowej nie dawało bezwolnie prowadzić się na rzeź

piotrbimbasik

Polactwo w czasie II wojny masowo kolaborowało z okupantem i zajmowało się szmalcownictwem. Po wojnie równie ochoczo wstępowało w szeregi UB i kwiatami witało bolszewików.
I za to byli, i są do dziś, potępiani przez Polaków.
Razem z dziadem i resztą rodziny możecie się więc cieszyć, że z powodu "grubej kreski" Mazowieckiego po dziś dzień macie możliwość bezkarnie się wypowiadać i brać wysokie SBeckie emerytury.
Tfu!

suszyMie

No właśnie Mazowieckie, Geremki, Bartoszewskie to też żydy (z małej litery) - i niestety to tałatajstwo trzyma się w tym kraju koryta, bądź występuje jako autorytety moralne - dzięki temu mamy tak dobrze.
W SB brylowały żydy - wykazywały się znacznym, bezinteresownym zaangażowaniem.
Kwestię żydowską w sposób definitywny próbował rozwiązać pewien bardzo kulturalny naród z wielowiekową tradycją i przebogatą historią zza naszej zachodniej granicy z którego wywodzi wiele wybitnych i zasłużonych jednostek. Jakoś polactwo przed wojną pomimo znacznej niechęci do narodu wybranego nie sięgnęło do tych jakże skutecznych metod.

piotrbimbasik

Co moderatorzy mają przeciwko mojemu dziadkowi - albo podpieraniu kołkiem drzwi od stodoły w Jedwabnem???

piotrbimbasik

A może sami są Żydami ??? Albo raczej "a może to żydy"
PS. Dziwi mnie także brak wyczucia sarkazmu, ironii oraz czarnego/wisielczego może nie zawsze smacznego poczucia humoru...

piotrbimbasik

piotrbimbasik- powiedz chłopie, czy ty masz jakąś fobię na tle Żydów? Skoro wyczuwasz ich nawet przez internet. Nie ma co, ,,żydoinstynkt".

secretlove

Nie mam fobii - bać mogę się choroby lub śmierci ale nie Żydów. Nie wyczuwam Ich przez internet tylko uważnie czytam czyjeś komentarze.

suszyMie

Nie rozumiem co moderatorzy stwierdzili "niezgodnego z regulaminem" w stwierdzeniu że suszyMie jest w moim przekonaniu Żydem ??? Czy to jest obelga, wulgaryzm lub powód do wstydu???

qr_x

jako aktor przeciętny , jako reżyser dobry a jako człowiek beznadziejny

qr_x

brzydze sie nim teraz

pensivelane

A ja nie...

qr_x

Słyszeliście te nagrania? Babka dobrze wiedziała co robi. Grała biedną, pokrzywdzoną ofiarę: "Nic ci nie zrobiłam. Przepraszam za nic." Gra lepiej niż sam Gibson. Rozmowy zaczynają się w połowie i nikt nie wie jaki był początek i co musiała powiedzieć lub też wcześniej zrobić, żeby go tak wyprowadzić z równowagi. Fakt, że wrzeszczy jak wariat ale każdy, kto choć raz był przez kogoś solidnie sprowokowany wie jak się trzeba postarać, żeby doprowadzić drugą osobę do takiego stanu. To napewno nie było tak, że Gibson zadzwonił i odrazu zaczął się drzeć. W pierwszej rozmowie miał w pewnym stopniu rację mówiąc jej, że prowokuje wyglądem i miał jej to za złe- jest w końcu matką jego dziecka. Nie bronię tu jego rasizmu, bo tego nic nie usprawiedliwia. Drugą rozmowę też można zrozumieć- babka rujnuje mu życie i karierę i podobno go szantażuje więc cóż się dziwić. Rozumię go bo sam mam porywczy charakter i też w nerwach mówię różne rzeczy, których normalnie bym nie powiedział, i których później żałuję. Czy on żałuje- nie wiem. Z pewnością będzie ;) Trzeba pamiętać, że każda moneta ma dwie strony i pewnie ona też bez winy w tym wszystkim nie była. Ciekawe, jak te nagrania trafiły do sieci? Wierzycie, że zostały wykradzione z akt i ona nie maczała w tym paluszków? Jeżeli faktycznie ją pobił to jest świnia i wieśniak ale i ona bez skazy nie jest. Lepiej się powstrzymać od osądzania i taplania w cudzym życiu bo prawdę znają tylko oni a brukowce podają selektywne informacje i często zabarwione proporcjonalnie do spodziewanych zysków. Życie prywatne jest... no cóż, prywatne. Czemu miał bym z tego powodu nie oglądać jego filmów. Gdyby wszystkie brudy Holywoodzkich gwiazdorów wyszły na jaw i z tego powodu mieli byśmy bojkotować ich twórczość, wierzcie mi- nie obejżeli byśmy żadnego filmu. Amen i pozdro.

Ganjalf_The_Green

j.w. to przecież jest oczywiste - ale istnieją ludzie którymi szmatławce mogą manipulować...

piotrbimbasik

Myślę, że istotne jest tu rozgraniczenie pomiędzy Melem Gibsonem - aktorem, reżyserem, a Melem Gibsonem - człowiekiem. Jako ten pierwszy zasłużył on sobie na uznanie: jest całkiem dobrym i utalentowanym aktorem, grającym przekonująco, z zapałem i pasją, jako reżyser też się sprawdza: świetnie realizuje spektakularne widowiska, pełne akcji i rozmachu. Gibson głównie trudni się kinem rozrywkowym, ale nie można odmówić mu w tej dziedzinie talentu. Ale Mel Gibson człowiek... jest absolutnie straszną osobą, z którą w życiu nie chciał bym i - całe szczęście - pewnie nie będę miał do czynienia. Gibson okazał się być: rasistą, seksistą, despotą, wariatem - Martin Riggs, którego grał w ,,Zabójczej broni" był w porównaniu z nim wzorem normalności ;) - , a na dodatek niezbyt inteligentnym hipokrytą. Naprawdę słuchając tego co i jak miał do powiedzenia tej swojej rosyjskiej kochanicy... nie wiem czy płakać nad tym, czy bardziej się z tego śmiać? Facet jest żałosny...

Picard

Jeśli nie miałeś kogoś okazji osobiście poznać - nie masz podstaw by tę osobę oceniać - ja też Go nie znam, natomiast staram się nie być manipulowanym przez gadzinowe media.

piotrbimbasik

Jakie gadzinowe media, o czym mowa? Słowa o tym skandalu nie czytałem, a ten tzw. ,,Mel Gibson rant", usłyszałem wczoraj, niemal przez przypadek na youtube - myślałem, że będzie równie zabawny jak ,,skandal' z wkurzonym Christianem Bale ;) - ale to co usłyszałem... I nieistotne jest tu czy babka nim manipuluje prowokując go do takiego zachowania czy nie - jeśli daje sie manipulować biuściastej smarkuli, to tym gorzej o nim świadczy! -, ale w żadnym razie nie powinien się ta zachowywać! I to nie była jedna taka jego wypowiedź - jest kilka jego furiackich nagrań w necie i aż strach pomyśleć do czego ten facet był by zdolny. trochę szkoda, bo lubię go jako aktora :(

Picard

Wszystkie nagrania pochodzą z gadzinówki radaronline - odpowiednik pudelko/plotka/kozaczka, któremu zostały sprzedane przez tę panią. Co do wrzasków - nie zapominaj że jest przepity i zażywa psychotropy. A słyszałem gorsze bluzgi w wykonaniu wielu moich sąsiadów znajomych a nawet co wstyd może przyznać rodziny - ale pomimo to nie zrywam z nimi kontaktów - w końcu w złości mogą paść najgorsze słowa.

qr_x

Pójdę na każdy film z którym Gibson ma cos wspolnego, nie obchodzi mnie jezo zycie prywatne.

alien_2

Ja też - i marzę o tym żeby jednak powstała Zabójcza broń 5, jak również aby wyreżyserował film o wikingach bez Di Caprio...

qr_x

Oczywiście, że pójdę. I będę chodził, choćby Mela Gibsona uznali za terrorystę i wroga publicznego Ameryki. Gimbusie i pokolenie hamburgerów nie potrafią czytać między wierszami ani rozróżnić, co jest prawdą a co fikcją. NIestety, żyjemy w takich czasach, gdzie liczy się pieniądz i jeśli coś jest w modzie, trzeba to kontynuować póki się nie wyczerpie. Gibson już wcześniej podpadł Hamerykanom, gdy parę razy wypowiedział się o żydach. A prawda jest taka, że jeśli w tym kraju powiedz coś na gejów/murzynów/żydów to masz przechlapane.

Jak to wcześniej ktoś zauważył, inne gwiazdy miały większe skandale na swoim koncie, a jednak wybaczono im to. Na Gibsona jest jednak "moda", więc wszystkie tabloidy jada po nim jak po burej szmacie. Przeciętny tłusty amerykanin złapie się na to, bo wychowany na telewizji nie umie samodzielnie użyć ośrodka myślowego, więc karmi się tym, co tam podają. A że takich indywiduów jest na pęczki, media sikają ze szczęścia, bo wiedzą, że za pieniądze frajerów, którzy wykupią cały nakład pisma, będą sobie organizować wycieczki po Karaibach.

Zresztą, wystarczy tylko pomyśleć, by dowiedzieć się, kto tak naprawdę jest tu największą świnią. Paniena rozbiła drugie małżeństwo, zaciągnęła do łóżka żonatego faceta, nagrywała z nim potem rozmowy, które następnie za sprawą jakieś tajemniczej siły znalazły się na internecie (ciekawe jakim cudem)? Nie czytałem wcześniejszych postów, więc nie wiem, ale zapytam: zauważył ktoś, że upublicznione zostały któreśtam z kolei nagrania? Czemu nie możemy usłyszeć pierwszego telefonu? Czyżby było tam coś, co wskazuje winę na "pokrzywdzoną" Rosjankę? Zresztą, ta cała Oksana jest dla mnie odpowiednikiem pani Anety Krawczyk, która dawała komu tylko się napatoczy, a gdy zrobiła sobie dzieciaka, chciała ojcostwo przepisać na Leppera. Ale się jej nie udało. Polacy jednak jeszcze (z akcentem na JESZCZE) rozumek mają, więc nie dali się nabrać cwanej ku*ewce.

Amerykańce niestety są głupi, więc dla nich Oksana jest symbolem uciśnionej, utrapionej i pokrzywdzonej przez los kobiety, co trafiła na bydlaka, który się nad nią znęcał fizycznie i psychicznie. I ta osoba dopieła swego. W umysłach pokolenia hamburgerów stała się ona bohaterką, a i feministki przypną jej łatkę tej, która umie walczyć o swoje, a tak naprawdę jej chodziło o pieniądze (ciekawe ile wzięła za upublicznienie taśm) oraz sławę.

Dziękuję za uwagę.

Freeman47

Nie no jesteś niepoprawny politycznie - powinno się się pod Twoją wypowiedzią napisać że jesteś bucem i szowinistyczną świnią podobnie jak Gibson - bo to teraz modne... A tak na serio myślę dokładnie tak samo - byle szmata może zniszczyć w obecnej dobie porządnego faceta, który miał chwilę słabości....

qr_x

Niezależnie od tego ile Mel Gibson zje dzieci, ile zabije białasów, czarnuchów i żółtków, ile kobiet zgwałci i ile domów spali, niezależnie od tego ilu Żydów, Polaków, Niemców, komunistów, faszystów i demokratów obrazi, pozostanie dobrym reżyserem i aktorem. Nie zacznę twierdzić, że Braveheart i Mad Max to kiepskie dzieła dlatego, że aktor grający w nich główną rolę nie odpowiada mi jako człowiek. Tak samo dotyczy wpływu jego wizerunku na przyszłe filmy. Jest winny czy niewinny, jest psychopatą lub świętym, wszystko mi jedno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones