Millie Bobby Brown

8,5
24 706 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Millie Bobby Brown

Ktoś tu moderuje? Może by tak zmienić profilowe na coś w stylu http://images.hellogiggles.com/uploads/2016/08/04045705/GettyImages-546343650-70 0x525.jpg ? Aktualne w ogóle nie pasuje.

Dehzz

Przez pierwsze 2 odcinki myślałem, że to jednak chłopak gra tą postać :D

Mailo91

też przez chwilę nie byłem pewien, dobrze młoda grała

Dehzz

Bardzo dobrze, po pierwszym takim sobie odcinku myślałem, czy by nie przestać tego oglądać, ale ciekawił mnie jej wątek najbardziej i tylko dla niej wróciłem do tego serialu :D

Mailo91

i wyszedł majstersztyk :) Millie w ogóle jest niesamowita, polecam jej instagrama i wywiady na youtube, wyprzedza mocno swój wiek.

Dehzz

Jak pytasz jakbyś od pięciu minut na FW siedział...
Teraz jak jej dodali zdjęcie, to się nieprędko ktoś pochyli, żeby cokolwiek zmienić, a jak dobrze pójdzie to już do końca świata zostanie takie...

Dehzz

Na profilowym Joanna Jabłczyńska? ;-)

rick68

hah padłam :D

Dehzz

Mała dorasta, zaczyna wyglądać jak młoda Elizabeth Perkins. Podobieństwo jest wręcz uderzające. W ogóle, jak na 14 lat ma bardzo poważne rysy twarzy.

Mims

To już nie jest nastolatka tylko maszynka szowbiznesowa, każda fota jest ustawiona, każdy live na instagramie reżyserowany, wszystko co śpiewa ( prócz swoich wypocin ) i wszystko co ubiera to opłacane reklamy. Promowanie marek poprzez iluzję normalnego życia nastolatki. Oby jej psycha to zniosła.

Dehzz

mam nadzieję, że ma obok siebie kogoś kto mądrze pokieruje jej karierą, bo patrząc na inne dziecięce gwiazdki nie napawa to optymizmem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones