Mirosław Baka

Mirosław Michał Baka

8,0
28 806 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mirosław Baka

i już widzę jak w kółko zakłada i zdejmuje te sławne okularki hehe

xyli

Hehe, gorzej, że czar by prysł gdyby się odezwał.

adamcpdst

spokojny głos spokojnie wyglądającego faceta ,i sam Horatio też taki jest ,widzę że widzowie zbyt mocno przyzwyczaili do wizerunku twardego gliny jakim to Linda razem ze swoim głosem jest ;)

xyli

Dziwny głos i dykcja. Ale może zasugerowałem się Reichem, bo to w ogóle dziwny film był.

adamcpdst

glosik niewinny ale mordę tamtemu alfonsowi to fest zmasakrował no i ciesz się że nie ma głosu jak Gracjan Roztocki :D

xyli

Nie no, o patologiach nie rozmawiajmy. Ja bym chętnie go zobaczył w jakimś porządnym serialu kryminalnym, coś jak Paradoks albo Glina.

adamcpdst

niech zrobią polską wersje CSI (bo jeszcze takowej nie było ) a skoro nianię franie sie dało to CSI też by sie dało i najlepiej gdzieś nad naszym morzem ;)

xyli

Hehe, ale amerykańskie kalki wychodzą u nas bardzo biednie - patrz Kac Wawa albo ten nowy z Szycem na podstawie Her.

Ale Baka grający policyjnego detektywa z przeszłością, który nadużywa alkoholu i nie układa mu się z kobietami+zagadka rytualnego morderstwa. Ograny motyw, ale mogłoby być grubo. A może to on powinien zagrać Eberharda Mocka?

adamcpdst

amerykanie mają swój świat wg Bundych a my mamy swój świat wg Kiepskich i chwyciło?chwyciło..... teraz wszystko zależy w jakim stylu zostanie serial zrobiony bo wiadomo że nie może być łudząco podobny do oryginału musi być przekierowany na polski klimat a jak wiadomo swojskie to zawsze chyto ;)

xyli

Tu się zgodzę, ale jak widzisz łatwiej przerobić sitcom niż pełnometrażowy film.

adamcpdst

ja bym się chciała podąć tego zadania ;hehe (gdybym tylko mogła ) oczywiscie chodzi mi o scenariusz albo....... też można było by sparodiować ten serial bo oto nie trudno ;D na youtubie userzy sie tego podejmowali i wychodziło im to serio zawodowo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones