Nelly Furtado

Nelly Kim Neto Furtado

6,6
40 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nelly Furtado

Możecie powiedzieć, że za dużo wypiłem/najarałem się [*] :) i mam zwidy, ale patrząc na profil artystki pierwsze skojarzenie 'portretowe' jakie (nawiasem mówiąc nie wiem, czemu) przyszło mi do głowy to Dorota Landowska. Wiem, wiem - wydaje mi się i mam zwidy, ale jakoś tak zauważyłem podobieństwo :) Ciekaw jestem, czy ktoś też miał takie skojarzenie (czy miał jakiekolwiek skojarzenie z kimkolwiek, kto wydał się Jej/Mu podobny). Jeśli tak - ciekaw jestem z kim. Jeśli zechce się podzielić - będę dŹwięczny niczym cymbał ;)

[*] niepotrzebne skreślić

cOOba

Nie tylko Tobie się tak wydaje, ja również zauważyłem między nimi wielkie podobieństwo :). Zresztą gdy się przyjrzymy to prawie każda amerykańska gwiazda ma odbicie w Polsce, może to przypadek a może są kreowani na pewnych wzorcach :)).

Pozdrawiam :P

cOOba

Wg. mnie nie jest podobna, może troszkę na tym zdjęciu tylko. Ale za to jest b. podobna do Courtney Cox. :)

magdulcia

Ja osobiście żadnego podobieństwa między Nelly Furtado a Courtney Cox nie widzę (przynajmniej porównując FilmWebowe zdjęcia obu Pań) ale mogę się mylić, co jest w pełni możliwe. Poza tym są jeszcze inne zdjęcia, gdzie może na którymś z nich są one do siebie podobne. Choć ja podobieństwa nie widzę [w przeciwieństwie do tego, co napisałem] to oczywiście szanuję Twoje zdanie. Pozdrawiam późnowieczornie-nocnie :)

cOOba

No, może coś w tej Landowskiej jest. Ale chyba bardziej Cox.

cOOba

Przyznaję, że nie tylko Tobie się tak wydaje. Ja też mam podobne skojarzenia:) Myślałam, że jestem jedyną osobą na świecie, która twierdzi, że istnieje podobieństwo między tymi dwiema kobietami:)

cOOba

hehe masz racje jest trochę podobna więc nie jest z tobą żle :)

MAYAK82

Moim zdaniem.. Nelly jest bardzo podobna do Lake Bell z "Na powierzchni" ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones