Nightwish

9,6
14 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nightwish

żadnych wpisów... o jejku... jak to możliwe!!! piękny zespół Syfomfoniczno metalowy! kocham ich!!!!!!!!!

polityk2

Ktoś napisał:
"Ja też kocham Nightwish, ale głównie te piosenki w których śpiewa Marco Hietala. On ma po prostu genialny głos a w duecie z Tarją lub z Anett jest (o ile to mo...".

Ale nigdzie tego nie widzę :D

Ghost_Love_Score

Niee ja tego nie napisałam :D Hehehehe.

_Anusia_

A ja wam powiem dziatki moje że Nightwish BYŁ tak oryginalna kapelą i nikt jej by nie przebił dopóty nie wyrzucili Tarjii z zespołu. Tarja była ich napędem, owszem Tuomas pisał piękne teksty, świetnie komponował utwory.. uważam żę gdyby nie Pan Marco Hietala <3 też by dalej nie zaszli..Ale powiedzmy sobie prawdę prosto w oczy..po wyrzuceniu Tarjii z Nightwisha , Nightwish2 upadł na łeb..stracili setki fanów. Przyjeli oni Panią Anette Olzon która nie pasuje mi wcale z wokalem do zespołu...prędzej do POPu al'a Brithney Spears..Słyszałam jak oto ta Pani wykonywała piosenki na jednym z koncertów..Matko..powiem : ona strasznie ciągnie po gardle, nie radzi sobie z wysokimi dźwiękami w piosenkach dedykowanych dla niej, a tym bardziej w piosenkach które były pisane na głos Tarji! Me uszy więdły, gdy Anette wyła i "ajajowała" w piosenkach typu Wishmaster.. Dzięki Bogu, nie tkneła jeszcze Ghost Love Score.. Nightwish upadł. I to bardzo.Zamiast oddmienego bajkowego stylu stał się kinder-pop-rockiem.. choć muzyka nadal urzeka, nie jest taka ostra i dziewicza jaka była np. w Century Child. Tarja jest 4 najlepszym głosem na świecie, więc niech mi ktoś tu nie wpycha kitu że Anette ma "lepszy głos od Tarjii" A.Ozlon owszem może ma dobry głos ale napewno nie do Metalu..nie dość że jej głos jest zbyt dziecięcy za słaby i słodki, to jeszcze na dodatek Anette Technicznie może lizać stopy Tarjii. Wiem, bo znam się na tym.Tarja natomiast NAszczęście postanowiła rozpocząć kariere solową. I bardzo dobrze, podoba mi się jej płyta. Ale powiem szczerze : w nigtwishu brakuje śpiewu, u Tarji muzyki( chociaż przyznajmy, że Tarja nigdy nie komponowała utworów i jak na 1. raz jest świetna a dalej będzie coraz lepiej..).. to tak jak by Woda pozostała bez ziemi a cała ziemia bez wody.. Tak jak by 2 sprzymierzeńce się rozdzieliły. Nie wierzę w to, co wypisali na liście do Tarji... uważam że być może skończył się jej kontrakt..albo poszło o nią.. i o Marcelo.. w każdym bądź razie nigdy się tego nie dowiemy w 100% . Dla mnie temat skończony.. Nie słucham już Nightwisha bo to już żenada..najwyżej z pozostałych albumów, w których udzielała się Tarja..noo i chyba że Marco spiewa bez Anette.. Nightwish to już tylko legenda.. NIGHTWISH DEAD - THE END. Ale za to Tarja pokazała klase i jeszcze pokaże..w takim utworze jak Enough! Bardzo mi się podoba! nie mogę się doczekać! Pozdrawiam..:)

ambershine

Dobre

Ghost_Love_Score

Nowy rozdział po DPP - Imaginaerum.

A temat dalej istnieje, dziwne, że go nie wywalili...

Ghost_Love_Score

Nightwish [z Tarją] był, jest i będzie LEGENDĄ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones