Nightwish

9,6
14 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nightwish

żadnych wpisów... o jejku... jak to możliwe!!! piękny zespół Syfomfoniczno metalowy! kocham ich!!!!!!!!!

polityk2

No ba... W końcu napisał to Tuo do filmu Lieksa.

Ghost_Love_Score

Mam pytanie odnośnie koncertu. Może ktoś się orientuje. Czy na hale moge wnieść torbę? Taką na ramie zakładaną. Bo troche się boje zostawić w szatni dokumenty i pieniądze. A do kieszeni nie chce dawać znowu portfela i tych innych pierdół. Bo przy skakaniu może mi wypaść. Z góry dzięki za odpowiedź.

_Anusia_

Jak duża jest ta torba? Torebka czy jakiś plecak? Przypuszczam, że nie można będzie wnieść nic na halę dla samego bezpieczeństwa zespołu (by czymś nie rzucić albo nie zabić, jak to miało miejsce na koncercie Pantery) a kasę schowaj do kieszeni, polecam nie brać jasnych jeansów ani butów tym bardziej bluzek itp itd ;)

Ghost_Love_Score

To jest zwykła torebka zawieszana tak przez ramie. Nie duża. Taka o w sam raz. W torbie nie będę mieć żadnych spodni ani butów:D Ubiorę się jak należy. A w torbie chce mieć komórke portfel i dokumenty moje. A tutaj chodzi o to, że w moich bojówkach w kieszeniach mój super wypasiony portfel się nie zmieści. A w czasie koncertu może m nawet wypaść jak komórka:/ Chyba, że schowam w kieszeniach bocznych. Ale tam znowu będzie mi przeszkadzać. O ja nie moge:/ Już nie wiem co robić...

_Anusia_

Kobiety zawsze mają straszne problemy... lol Z torebką będzie Ci na bank źle chociażby skakać. Ja kom i portfel mam kieszeni także jest ok. A kurtkę czy tam bluzę zostawię w szatni. W szatni nic nie zostawiam bo w PL wszystko jest możliwe. Koszulkę NW mam, także ready steady go :D

Ghost_Love_Score

To w końcu zostawiasz w tej szatni coś czy nie?:D Ja w szatni zostawię tylko kurtkę. Na sobie będę mieć podkoszulek NW. I tą torebkę. Ale na pewno mi źle nie będzie z nią. Bo jest wygodna i prawie jej nie czujesz, że masz:D Ale dobra nie ważne!. Chciałam się tylko dowiedzieć czy mnie wpuszczą. Ale jak się bawić to się bawić. Biorę tą torebkę i nich się dzieje co chce:P

_Anusia_

Zostawię kurtkę ale nic w niej nie będzie. Nie wiem. Powinni Cię wpuścić ale rewizji to raczej się spodziewaj. I trzeba uważać, żeby podczas ścisku nikt Ci nie buchnął czegoś ;) Jeżeli oczywiście będziesz stała gdzieś pod sceną... Bo jak na trybunach to raczej obawy nie ma. Nawet nie wiem czy na trybunach też będzie można siadać... Well, we shall see...

Ghost_Love_Score

Ja wszystko zostawiam w szatni, łącznie z torbą gdzie bęą szczelnie zamknięte dokumenty, komórka, portfel itd. Na płytę wejdę tzw."goły" czyli bez czegokolwiek co mogłoby mi wypaść, upąść lub "przypakowo" się zgubić.

Ghost_Love_Score

Gdy nas wpuszczą na hale to będę trzymać się kuzyna jak się da. By on mnie nie zgubił:P hahaha. Po za tym na hali będzie tyle znajomych. Gdzie się nie odwrócę to "o znajomy":D No a po koncercie próba dorwania członków zespołu. Jeszcze 17 dni a ja już żyje tym koncertem...

Ghost_Love_Score

Ooo a słyszał ktoś remix Bye Bye Beautiful? hahaha. Nie wiem czy Tuo... czy aby na pewno chciał zrobić remix BBB czy on o tym nie wie?

Jeśli ktoś nie słyszał pod tym linkiem można przesłuchać.

http://www.myspace.com/djorkidea

_Anusia_

No to dobrze :)

Remix już też stary jak open letter :D

Ghost_Love_Score

GLS to co o tym sądzisz? Bo ja jak to pierwszy raz usłyszałam to leżałam na ziemi ze śmiechu. No i nie próbujcie mi wmówić, że NW ma coś wspólnego z tym:D

_Anusia_

Uważam, że jest to poprawnie zrobiony kawałek na muzykę dance. Ja osobiście nie trawię tegoż gatunku muzycznego więc nie podoba mi się coś takiego :P Ale jest bardzo poprawny ;) I co najlepsze, NW musiał mu udzielić zgody na wykorzystanie praw autorskich :D

Ghost_Love_Score

Raz przesłuchałam i już nie chce słuchać...

_Anusia_

Nie warto ;)

Ghost_Love_Score

18 lutego o godzinie 19 w Hali Wisły fani będą mogli się spotkać z Nightwishem. Członkowie zespołu będą podpisywali płyty:D Cholera jasna:D Ale mam radoche:D:D:D:D Ja jadę. Chyba się poryczę jak zobaczę ich na żywo:)

_Anusia_

Fuck! Musze kupić oryginalne DPP! Nie wiecie, czy to będzie trzeba kupić na miejscu, czy można przynieść swoje?! No i skąd te info?!

polityk2

Dymuś: Skąd masz to info?

Ghost_Love_Score

Chwilunia momento, przepraszam pomyłka rozdają autografy gdzie indziej:D A informacje tutaj: http://muzyka.onet.pl/10175,1689995,newsy.html

Na forum Nightwisha o tym trąbią od samego rana, na forum Nettie też. Więc stwierdziłam, a cholera poinformuje FW. Co do płyty DPP to mi szkoda kasy nadal:P I kupuje wraz z kuzynem singiel i pojedziemy tam wziąć sobie autograf i porobić foty:D Normalnie ja cała w łzach będę jak ich zobaczę:D

_Anusia_

Właśnie to znalazłem ;)
Będzie jazda :) Dobrze, że mam płytę :D I może uda mi się z nimi zrobić fotkę :D:D:D Świetnie ;)

Ghost_Love_Score

Ja chamsko kupie singla bo do 20 złotych kosztuje:D Z kuzynem się śmialiśmy, jak my tam pójdziemy:D Z kartkami:D hahahaha:P

_Anusia_

Mogą Ci koszulkę podpisać ;)

Ghost_Love_Score

http://www.mystic.com.pl/?mod=news&more=297

To ja muszę kupić oryginalne DPP i przyjechać do Krakowa dzień wcześniej. Nie znajdzie się tu jakaś dobra osóbka, ktora przenocuje u siebie, w Krakowie, ostamotnionego fana Nightwisha w nocy z 18 na 19 lutego?

Ghost_Love_Score

Tak tylko, że moja koszulka jest zbyt czarna:D hahahaha:P trzy podkoszulki NW mam. To jest Amaranth, Dark Passion Play no i koszulka forumowa:D

One są czarne i na nich nie będzie widać nic:/ Dlatego kupuje singiel:P Łał pierwsza rzecz oryginalna którą będę mieć NW:P Znalazła się fanka...

Ghost_Love_Score

@polityk2 proponuje Ci coś innego. Przyjedź w dzień koncertu i spróbuj Nightwisha dorwać po koncercie. Przecież ja po koncercie wraz z ludźmi forum Nettie, chcemy ich dorwać bo mamy prezent dla Anety. Więc po koncercie na pewno będzie wiele fanów z Polski czyhać na NW po koncercie.

_Anusia_

I co żyjecie? Bo ja nadal w szoku mega jestem:) Zdjęć tyle porobiłam i się wybawiłam, byłam bardzo blisko barierek. Recenzja będzie u mnie na blogu:D

_Anusia_

Dymuś, czy nie jesteś tak przypadkiem nieco niską blondynka, która stała w Media Markt, gdzieś w okolicach muzyki folkowej na początku, a w kolejce na koncercie tak trochę po lewej stronie? Bo wiem, że widziałem kogoś takiego i chyba mi się przesłuszało, ale ktoś powiedział do niej "Dymusia".

polityk2

Mam zdecydowanie więcej filmów niż zdjęć. Także Dymuś prośba do Ciebie o fotki :P Było naprawdę fajnie :) Warto coś takiego zobaczyć :)

Ghost_Love_Score

polityk2 tak ja jestem niską blondynką:D I ciągle do mnie ludzie wołali Dymuśka, Dymuś, Ania itp. Nie pamiętam przy jakiej muzyce stałam:P Na koncercie stałam blisko sceny po lewej stronie. Na moim blogu recenzja z koncertu i spotkania:D

GLS mogę podesłać linka ze zdjęciami gdzie możesz ściągnąć. Mojego autorstwa są te z wtorku, a ze spotkania to już Fajuś pykał, ja byłam za bardzo zszokowana:P

A więc:

http://www.sendspace.com/file/zslui9 -poniedziałek

http://www.sendspace.com/file/mjp9v4- wtorek. Tylko cholera coś nie mogę właśnie ściągnąć tych zdjęć z wtorku:/

_Anusia_

Super ;)

Wysłałem Ci maila btw :)

Ghost_Love_Score

Właśnie się dowiedziałem, że GLS pamięta mnie z kolejki w MM i że "byłw tym samym miejscu o tym samym czasie", więc skoro Dymusia stała przede mną, to musieliśmy we trójkę być mniej-więcej w tym samym miejscu :D

polityk2

Dymusię kojarzę! Po fotkach jakie podała wyżej to na bank kojarzę :)
A to faktycznie byłeś Ty??? No kurde! Jaka faza! Mogliśmy się wcześniej spotkać, powysyłać foty... Tak do dupy to zorganizowaliśmy :(

Ghost_Love_Score

GLS dzięki za meila i linka podanego w nim. Ale ja chyba jakaś niekumata jestem i nie doczytałam się gdzie są te fotki z poniedziałku i wtorku:P Nie moge znaleźć:/

_Anusia_

Haha wrzuciłem do tego folderu także twoje fotki z media markt ;) Zjedź na dół strony: Widzisz "Photos"? rozwiń to i tam będą zdjęcia i szukaj "Nightwish - 18.02.2008, Kraków (signing)" tam są wszystkie fotki z poniedziałku z wtorku są obok ;)

Ghost_Love_Score

GSL hm... właśnie w photos szukałam ale nie znalazłam. Najnowsze fotki to Current Nightwish, a nie ma żadnych z poniedziałku:/

_Anusia_

Wysłałem Ci maila....

Ghost_Love_Score

Oooo dziękuje bardzo:D Pooglądałam świetne, dzięki:)

Ghost_Love_Score

No i masz... Tarja odwiedzi nas w Polsce więcej napisałam tutaj na FW Tarja Turunen. Nie będę tutaj robić offtopu:P

Ghost_Love_Score

Pokaże coś fajnego:

http://pl.youtube.com/watch?v=_gfXwVoEpR4
http://pl.youtube.com/watch?v=erAt1bplsww
http://pl.youtube.com/watch?v=IdtzULojq-I

Filmiki nakręcone przez moją kumpele. Spotkanie w Media Markt. Patrzcie na chłopaków i patrzcie na Anette. Nattie zawsze uśmiechnięta i pogodna. A chłopaki jacyś tacy dziwni. Szczególnie Tuomas taki jakiś przybity, zero uśmiechu. Jak by był przemęczony tym wszystkim:( Ale Marco nawet dużo się uśmiecha:)

_Anusia_

www.fanettepl.fora.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE!! Na pierwsze polskie forum o Anette Olzon. Wszystkich miłośników Nightwisha, a szczególnie Nettie Olzon zapraszam na to forum :D


Tak tak to była reklama :P

_Anusia_

Ja już jestem na jednym :P Nie dam rady na kolejnym ale dziękujemy za info ;)

Ghost_Love_Score

Obawiam się, że ja i GLS postujemy w tym samym miejscu.
Napisałem tam, że powstało te forum - może ktos okaże się chętny, ale nightwish.csk.pl jest w zupełności wystarczające.

Ghost_Love_Score

Aaa znam to forum. Ale raczej zalogować tam się nie zaloguję.
Ja jestem na 4 forach zarejestrowana, na których oczywiście piszę.
Na forum Nightwisha Page Of Wishes to jest forum konkurencyjne do waszego forum :D Hehehehe :D
Na forum Tarji piszę wishmistress, chociaż tam jak zaglądam to mnie niesie :/ Tarjofonizm ludzie tam wyznają. Wiele razy pokłóciłam się z moderatorką i z adminką. Co przez jakiś czas nie pisałam i nie wchodziłam. Teraz jak koncert się zbliża Tarji to znów ich odwiedzam i denerwuję ich swoją osobą i próbuje przekonać do Anette.
Na forum Anette co powstało w styczniu fanettepl i jestem tam moderatorem. Na koncercie się spotkaliśmy i dużo już zrobiliśmy. Jesteśmy w trakcie przeprowadzania wywiadu z Nightwishem i zrobiliśmy prezent dla Anette :) Teraz jak urodziny Anette się zbliżają to myślimy na następną niespodzianką (mamy do niej adres). Super forum, tylko właśnie potrzebujemy świeżej krwi. Dlatego też zaczęłam działać jakoś.
I na forum Tuomasa Eyes Of The Wolf zajebiste forum. Ludzie są przemili, wszyscy bez wyjątku. Da się z nimi dogadać. Większość oczywiście dziewczyn, bo każda z nas szaleje za Tuomkiem. Ale atmosfera na tym forum jaka panuje jest niesamowita :D Szkoda jedynie, że po koncercie się tam zarejestrowałam i nie spotkałam się z nimi na koncercie. Ale teraz koncert Tarji idzie i z paroma osobami się spotkam. Tak samo planujemy wspólne wakacje i imprezę w wakacje :D Świetne forum.

No i jeszcze chce się zarejestrować na oficjalnym forum Blind Guardian. Ale cholera jasna coś forum im szwankuję i nie mogę wejść :/

_Anusia_

Piszesz, że na wishmistress są tarjomaniacy, o ile się nie mylę to na PoW jest decydowana przewaga anettomaniaków, nie zaliczam się do żadnej z tych dwóch grup, ale zdecydowanie wolałbym pierwszą.

Ghost_Love_Score

Polityk właśnie na PoW nie ma wielkich fanów Anette jak na forum Tarji.
I wiele razy już się spotkałam na Pow z krytyką pani Olzon. Wielkich fanów to możesz znaleźć na fanettepl ]:-> Mnie z forum Tarji adminka przegoniła bo kocham Anette bardziej niż Tarje. No sorki czy to normalne jest?

_Anusia_

Ja siedzę od czasu do czasu tam gdzie polityk. Na Page of Wishes forum nie wchodzę w ogóle, bo widziałem tam tak tragiczne komenty, że nie było mi za dobrze :D
Teraz to w ogóle nie mam czasu na nic, dysk nie działa ;(

Ghost_Love_Score

Ale Dymuś, pytasz czy normalne jest to, że "kochasz bardziej Anette niż Tarję" - nie, to nie jest normalne, a to, że "Cię odminka przegoniła" - też nie.
Ja również nie mam nic przeciwko pani Olzon, ciesze się, że zespół podjął decyzje o zmianie wokalistki, skoro tak źle było im z pania Turunen. No, ale cały czas twierdzę, że tarja jest o wiele lepsza, poprostu ma wieksze zdolności. Jako fan zespołu interesują mnie także relacje między jego czlonkami, ale nie aż tak, żeby uzaleźżniać od nich zdanie o wokalistce.

Sam chciałem się zarejestrować na PoW jakiś czas temu. No, ale nie przeszedłe,m tego testu przy rejestracji - okazało się, Tarja nie ma nazwiska Turunen; Angels Fall First nie był pierwszym albumem NW, Wishmaster (album) nie pochodzi z roku 2000; a dokończeniem nazwy piosenki "Wish I Had An..." nie jest "Angel"!

polityk2

Ale Polityk o co chodzi z tym testem?
Ja test przeszłam bardzo dobrze. I miałam tylko jedno pytanie z którego roku jest Wishmaster.

_Anusia_

No właśnie, ja cały czas poodawałem poprawne odpowiedzi, ale musiałem odpowiedzieć raz jeszcze, bo poprzednia była błędna. Swoje pytania (i moje odpowiedzi) są w poprzednim poście. W ogóle nie umiałem się zarejestrować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones