Olivia de Havilland

Olivia Mary de Havilland

8,6
2 933 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia de Havilland

Happy Birthday, Livvie!

użytkownik usunięty

91 lat-to piękny wiek. Dziś wybitna aktorka Olivia de Havilland, laureatka dwóch Oscarów, obchodzi urodziny. Myślę, że w tej sytuacji życzenia "100 lat" są małym nietaktem. Tak więc życzę przynajmniej lat 200! I dziękuję za wszystkie role, które uważam za wybitne!

A chciałam być pierwsza!! Niestety ktoś mnie wyprzedził:/ .......


Olivio! kończysz dzisiaj 91 lat:)!! 91 lat spełnionych, szczęśliwych, wybitnych... Jesteś i byłaś piękną kobietą, wybitną aktorką oraz wspaniałym człowiekiem.. Do dzisiaj w mej głowie jest Twoja niezapomniana rola Melanie w "Przeminęło z wiatrem". Właśnie za ten film najbardziej Cię cenię i wielbię. Życzę Ci jeszcze wielu szczęśliwych, radosnych dni. Byłaś, Jesteś, Będziesz i NA ZAWSZE pozostaniesz w naszych głowach, umysłach i sercach PIĘKNĄ Melanią:*
Kocham Cię:*

Luise

Myślę, że nie ma potrzeby zakładania kolejnego tematu, skoro cel jest taki sam. Wszystkiego Najlepszego, piękna Melanie :) . Żyj długo szczęśliwa i wiedz, że do końca świata będziesz miała wszędzie oddanych fanów.

Ulufful

i ja również dokładam sie do ubiegłorocznych życzeń =))

Olivia=*

użytkownik usunięty
Luise

200 lat w zdrowiu i o pogodzie ducha takiej, jak zawsze!!!

*I czekam na autobiografię. ;-)

życzenia spóźnione, ale szczere ;>

Olivia ;**

O matko, piękny wiek. W życiu bym nie przypuszczała że Ona jeszcze żyje. Oby jak najdłużej.

dzisiaj już 95 !!!!!
Wszystkiego Wypasionego !!!!!!! 100 lat tak jakoś nie wypada życzyć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones