Phil CollinsI

Philip David Charles Collins

8,9
238 ocen muzyki
powrót do forum osoby Phil Collins

Phil Collins jest genialnym wokalista i perkusista. Genesis, chociaz niektorzy tutaj uwazaja inaczej, wedlug mnie zaczelo brzmiec wlasnie z Philem na wokalu. Najlepsza plyta Genesis jest plyta "Invisible touch", gdzie wlasnie Collins spiewa. Gdyby byl kiepskim wokalista nie zrobilby takiej kariery solowej. Osobiscie najbardziej lubie "Invisible touch", "That's all", "You can't hurry love", "Groovy kind of love"... w sumie wymieniac mozna dlugo. Phil jest genialny!

gambit_2

O tak, ja też wolę Genesis z Philem;)))))))

non111111111111111

Ja też, chociaż Gabriel też jest wspaniałym wokalistą;) Ale Phila nikt nie przebije:)

Swirolli

O tak, Phil niezaprzeczalnie geniuszem jest. Uwielbiam tego faceta od dziecka. Kiedy w latach 80-tych po raz pierwszy usłyszałem "Another Day In Paradise", z miejsca stałem się jego fanem. I tak jest po dziś dzień. Pozdrawiam wszystkich fanów

użytkownik usunięty
gambit_2

W 100% zgadzam się z wami! Uwielbiam jego piosenki...

gambit_2

Ja też kocham Genesis z Philem na wokalu, mimo że Gabriel też jest wybitnym wokalistą (uwielbiam go jako solowego wykonawcę). Collins wniósł takie życie w Genesis, taką moc. Coś niesamowitego, świetny facet.

gambit_2

Ja się zgadzam ze wszystkimi komentarzami, cokolwiek teraz napiszę to będzie to samo co powyżej. Wystarczy posłuchać piosenek z czasów Gabrychowych w wykonaniu Phila, żeby się przekonać kto jest lepszym wokalistą.

ewej

Nie znaczy to, że nie cenię Petera, ależ oczywiście że cenię. Gdyby nie współpraca Phila przy jego trzeciej płycie, możliwe że In The Air Tonight nie brzmiałoby tak samo, a Phil nie wyrobiłby swojego słynnego stylu gated-reverb. Więc, Peter Gabriel to także wielki artysta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones