Phil CollinsI

Philip David Charles Collins

8,9
238 ocen muzyki
powrót do forum osoby Phil Collins

Wielkimi krokami zbliża się nowy album Phila Collinsa zatytułowany "Going Back", którego premiera zapowiadziana jest na wrzesień tego roku. Na wszystkich którzy odwiedzą oficjalną stronę Phila http://www.philcollins.co.uk/ czeka mała niespodzianka, najnowsza próbka jego talentu która zostanie przesłana na Twego e-maila ;-)

użytkownik usunięty
frytek

Nareszcie !!! Już się nie mogę doczekać ! Szkoda tylko że Phil zakończył karierę takie piękne piosenki pisał sam oraz z zespołem Genesis.
Zna Pan/i dokładnie jakie piosenki będą na albumie ?

Zapraszam na oficjalną stronę Phila Collinsa, tam znajdziesz pełną liste nowych utworów. A tak na marginesie Mr Collins nie zakończył kariery, czego dowodem jest nowa płyta oraz trasa koncertowa którą zamierza odbyć. Może w końcu odwiedzi swoich fanów w Polsce podczas koncertu solowego.

użytkownik usunięty
frytek

No Nie wiem Phil stracił na jedno ucho słuch. Koncert Genesis live Rome 2007 był ostatnim w Europie. Teraz grają w USA. Było by pięknie tak jak piszesz . Obym się mylił !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones