Phil CollinsI

Philip David Charles Collins

8,9
238 ocen muzyki
powrót do forum osoby Phil Collins

Ostanio Phil powiedział, że nie jest już w stanie grać na perkusji. Szkoda, bo miała powstać jego nowa płyta :( Nie
wyobrażam sobie jego płyty bez perkusji ;) No cóż, miejmy nadzieję, że Phil szybko wróci do zdrowia :)
Co do jego gry na perkusji, to śmiało można powiedzieć, że jest on jednym z najlepszych perkusistów na świecie.

użytkownik usunięty

no tak, szczególnie jeśli się posłucha nagrań Brand X

Ma nagrywać nową płytę?! To jeszcze aktualne? Na pewno poradzi sobie bez perkusji, aczkolwiek rzeczywiście, jest on wspaniałym perkusistą... a zresztą, ma w swoich ,,szeregach'' Chestera Thompsona, więc z tym problemu nie będzie.... możesz napisać coś więcej na temat tej nowej płyty? Czekam niecierpliwie... :)

użytkownik usunięty
like_a_dream

Oczywiście, że tak :) jako fanka Collinsa takie rzeczy wypadałoby wiedzieć ;) Phil w niemieckiej prasie ogłosił, że w
kwietniu chce zacząć pracę nad jego nowym albumem, który ma składać się z coverów. Wiadomo, że Phil jest w tym
bardzo dobry więc z pewnością nie będzie rozczarowania (mam przynajmniej takie przeczucie).
Czekam na płytę. Napisali o tym na Yahoo, więc...:)
Serdecznie pozdrawiam :))

W kwietniu... Więc ja również czekam ;D Mam nadzieję, że będzie ją promowała trasa koncertowa, a Phil i tym razem wystąpi w Polsce... Dzięki za szybką odpowiedź :) Ja również pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones