Phil CollinsI

Philip David Charles Collins

8,9
238 ocen muzyki
powrót do forum osoby Phil Collins

większość jego pieśni. ma faciu rewelacyjny wokal."Home by the sea", "Mama", "True colours", "One more night"...Szkoda, że życie osobiste ma tak strasznie popieprzone, ale cóż:c'est la vie!

Vena_Poetica

Tak "Home by..." to jest piosenka , moim skromnym zdaniem nr.1 Genesis z czasów z Collinsem, a cóż mimo że osiągną b.dużo to w życiu mu się nie układało...i przez to wystąpił z Genesis.

rysiOchodzki

Życie osobiste artystów, to zupełnie osobny temat do dyskusji...Ale może dzięki temu tworzą takie świetne utwory?

Vena_Poetica

A propos świetnych utworów. Akurat tu masz zupełną rację - tak z połowa piosenek Collinsa powstała pod wpływem jego przeżyc związanych z rozwodami (a zaliczył trzy - coś mu się z kobietami nie układa).

Vena_Poetica

Jeśli chodzi o Phila, to tak się składa że o jego życiu prywatnym wiem niewiele...ale muzykę facet robi najlepszej jakości.
Absolutnie wspaniały...

Jorjan

Polecam bardzo dobry artykuł na Wikipedii (to, że to ja maczałam w nim palce nie ma absolutnie wpływu na tę wypowiedz ;) ) http://pl.wikipedia.org/wiki/Phil_Collins

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones