Richard Dawkins

Clinton Richard Dawkins

7,7
81 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Richard Dawkins

mnie nachodzące wątpliwości w kwestii religii. Bardzo mądre i sensowne wypowiedzi, które od dawna chciałem usłyszeć.

Prawda jest taka, że duchy i reinkarnacja są faktem i tyle w temacie. A Bóg jest inteligencją więc istnieje bo wszystko ma skutek i przyczynę. Wielki Wybuch nic nie tłumaczy, bo to to samo co magiczna różdżka. Tyle w temacie.

użytkownik usunięty
AlexRener

odpowiedź po 9 latach - nieźle, szkoda że nie mogę się cofnąć do tamtych czasów to bym trochę zmienił. Wracając do tematu - ufo też jest faktem jak i zamachy na WTC i Smoleńsk. Również faktem jest efly, jednorożce i krasnoludki he he, pozdrawiam :)

Oczywiście, że to prawda. A to ze Smoleńskiem to sprawa polityczna. A jeśli mowa o WTC to ludzie jeszcze się zdziwią ile obłudy wcisnął rząd amerykański. Dość szybko usunęli film ''11 września, niewygodne fakty''. O UFO też jeszcze tyle wiadomo co nic, ale to ciekawe zjawisko. ''Elfy, jednorożce, krasnoludki''. Jak zwykle pakowanie wszystkiego do jednego worka. Jak rzucę hasło syreny. No to tylko bajki, a to, że Barack Obama widział w laboratorium kilka złapanych syren to już nikogo nie zainteresuje. Nie, nie tych bajkowych, ale tak. To akurat nie teoria spiskowa. Ludzie myślą, że mity i legendy to tylko legendy ale w roli ścisłości był swego czasu pewien legendarny, mityczny stwór kraken, którego widywali żeglarze. Był wielki, większy niż dziś. Opowieść science fiction, a no nie bo tym potworem była nieznana wówczas kałamarnica olbrzymia, więc zanim wsadzi się coś między bajki czasem trzeba pomyśleć. Reszty nawet nie skomentuje.

AlexRener

Ale jakie syreny? Takie ładne czy jako manat?

maksymilianzzz898

Takie: https://www.google.com/search?q=syrena+samochód&oq=syrena+sanochod&aqs=chrome.1. 69i57j0l3.6218j0j9&client=ms-android-samsung-ss&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

AlexRener

No to bez sensu żeby Barack Obama obserwował auta po co mają je badać?

maksymilianzzz898

No nie, żartowałem przecie.

AlexRener

No to jakie xD

AlexRener

No to jakie?? Jak wyglądały te syreny? Możesz podesłać linka jakie widział Obama?

maksymilianzzz898

To raczej tylko teoria spiskowa jedna z wielu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones