Robert Englund

Robert Barton Englund

8,6
7 408 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Englund

A jak nie to sie dowiecie.Otóż w nowej odsłonie Nightmare on elm street Englund już nie będzie grał roli Freddiego.Pojawić ma się w filmie grając jakąś epizodyczną rolę.
Nie wiem jak wy ale ja przyzwyczaiłam się do niego w roli Kruegera pomimo że nie było widać jego twarzy.Jego gra była świetna.

Paulina_1108

Czy to już potwierdzona informacja na 100 procent ?

Smoczeky

Tutaj http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,4942467.html Englund mówi o swoim udziale w nowym Nightmare on elm steet.
Nie wiem na ile % jest to informacja potwierdzona ale raczej Robert nie wcieli się już w Freddiego

Paulina_1108

Bez Roberta to już nie będzie to samo. A w ogóle to po co kręcić jakąś nową odsłonę horroru? Przecież to może popsuć całą resztę, a tego bym na pewno nie chciała.

charlize13

Zgadzam sie.Bez Roberta to już nie będzie to.
Po co kręcić? Na pewno jest brany pod uwagę zysk.Wielu fanów serii wybierze sie do kin na to by zobaczyć co tam u Freddiego.
Mimo nawet jak najlepszej nowej odsłony nic nie zastąpi świetnej części pierwszej mającej niepowtarzalny klimat.
Niektórzy piszą że że fajnie by było zobaczyć jaki bedzie krueger XXIw czyli z wszytskimi komputerowymi efektami.
Przecież było to już pokazane w Freddy vs Jason.Jakoś nie bardzo mi sie to podobało.
Niemniej jednak ciekawa jestem co też reżyser wymyśli i jak zaserwuje nam Freddiego- smacznie czy ohydnie.Pożyjemy zobaczymy

Paulina_1108

koszmar bez niego (w roli kruegera czywiście) to nie to samo...

Jacob_Voorhees

Zgadzam się z wami, Koszmar z ulicy Wiązów bez Roberta jako Freddy'ego to nie to samo !!

Paulina_1108

Hmm... Ma grać rolę epizodyczną? Może od razu ofiarę Freddiego ;P Dziwnie będzie się na niego patrzeć 'z boku'. No, ale w sumie pan Englund ma już 62 lata i dla 'Koszmaru' zrobił swoje.

"ja przyzwyczaiłam się do niego w roli Kruegera pomimo że nie było widać jego twarzy" - No niby tak. Jednak maska ściśle przylegała do jego twarzy, więc odzwierciedla jego mimikę (i spojrzenia ^^). Na fotografiach z miejsca można poznać czy to Robert, czy nie.

Pierwsza część 'Koszmaru' ma dużo niedociągnięć technicznych (widoczne dziury w schodzach, a o miotłach w roli wydłużających się rąk nawet nie wspomnę), ale nie jest zła. Więc po co poprawiać coś, co jest dobrze zrobione?

Scary__Nursery

ta czesc ma byc czyms jak nowy Piątek - sklejone wątki z kilku czesci a nie remake tylko Jedynki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones