Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

kocham go, poprostu go kocham ^^ a po przeczytaniy Zmierzchu i obejrzeniu fotek z filmu jeszcze bardziej... :(

oliaa

jest cudowny. <3
ahh. a widziałaś pierwszą scenę z twilight?

http://www.mtv.com/overdrive/?id=1588446&vid=237340

świetnie tu wygląda!
ah, te spojrzenie. ;d

bohaterka

jenyyyy :( szkoda ze ja nie mieszkam tam gdzie on :,(

oliaa

rzuciłabym się na niego, gdybym go tylko zobaczyła. ;d trzymałabym go za nogę i nie puszczała, hehe. ;d

bohaterka

fakt ze slicznie wyglada w tym filmiku i ogolnie jest piekny ale... dlaczeo ma odbicie w lustrze? Czy jest cos o czym nie wiem?

luna_33

no bo jak bella sie go pytala czy spi w rumnie itp, albo czy na zdjeciach go wiadac, to on powiedział ze fantazja poniosła tych co te głupoty wymyslali ;]

oliaa

haha ale ciekawie by wyglądał śpiąc w trumnie... No nie. Wyobraźnia znów mnie ponosi;)

luna_33

hahaha, luna, nawet nie mogę sobie wyobrazić roberta jako edwarda w trumnie, hihih. ^^

oliaa

jak zobaczyłam zwiastun filmu to go nie poznałam.
od razu kupiłam "Zmierzch", szybko go pochłonłęam, tak mi się spodobał, że następne części to była kwestia czasu...

czekam z utęsknieniem na film...

oliaa

przy odpowiedniej fryzurze wygląda bardzo korzystnie xd świetny Edward, według mnie ^^

Everrrgreen

wogole kazdy aktor pasuje, a to jest nieczeste zjawisko :) robert jest cudny jako edward

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones