Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

No to sie laski zalamia ;D haha http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,5973850,Camilla_Belle_rzucila_Joe_Jonasa_.html
dobre ;]

Risae

kotek.pl - twoje wiarygodne źródło informacji.

Haha.

Camilla nigdy nie była z Robertem, więc nawet nie miała jak do niego wrócić. On jest singlem póki co. A nawet jeśli ma dziewczynę , to już szybciej jest to Annelyne, niż Camilla.

Camilla to jego przyjaciółka i tyle.

belliesan

Link sie nie otwiera.
Ale kotek.pl to szmatławiec.I zawsze ma najdurniesze ploty.

belliesan

A kto powiedzial, ze wiarygodne? Znalazlam newsa to wklejam :P a skad Ty masz takie pewne wiadomosci?

Risae

Z tym wiarygodnym to był sarkazm. Taki ot slogan ; )

Ja jestem fanatyczka i śledzę wszystko na bieżąco : D Sporo zagranicznych stron się czyta, oraz to co ludzie nawet nieoficjalnie piszą.

Hejho.

belliesan

http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,6020739,Camilla_Belle_definitywnie_rozstala_si e_Joe_Jonasem_.html

o a tu znowu to samo.. ok ja wiem ze to kotek.pl ale nie wyssali tego z palca

belliesan

http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,6020739,Camilla_Belle_definitywnie_rozstala_si e_Joe_Jonasem_.html

i znowu to samo.. ja wiem ze to kotek.pl ale przeciez nie wyssali tego z palca..

Risae

POkazują sie razem, owszem. Ale wcześniej TEŻ się pokazywali. Dla kotka wszędzie czyha sensacja, ale przesadza.

belliesan

Roberta często pytają czy jest singlem w różnych programach, na premierze itd. on zawsze mówi, że jest. Sama słyszałam :P

Merry

żal!
nie macie już z czego sensacji robić?!

izula93

oglądałam wywiady z premiery Twilight w Londynie.
You have girlfriend?
No ( słodki usmiech)
Ladies come on;D

Always_And_Forever

Do Always_And_Forever
A gdzie to oglądałaś? ;>
Z chęcią bym obejrzała ;P

p_sawyer__

hah no przeciez to ze mowi ze nie ma dziewczyny to nie znaczy ze tak jest naprawde :D z reszta co sie wszyscy tak przej,uja, predzej czy pozniej sobuie kogos znajdzie :D a jak laski z kraju ktory lezy 3816759836508265798476518 (tak sobie napisalam) km od ameryki mysla ze moze one sie zalapia i beda tą jedyną, to... sory musze rozczarowac :D

flippi

Jeżeli jest jeszcze singlem, to zapewne nie długo ;D Znajdzie pewnie swoją 'Bellę', a niewątpliwie ma w czym wybierać ;p

pietrusia

I ja mu tego życzę : )
za krótka odp ^^'

Immortal_

Ja też ;)

użytkownik usunięty
pietrusia

A co ma Ameryka do rzeczy?:))

za krótki

Risae

Camilla Belle spotyka się z Joe Jonasem ;P Spokojnie dziewczęta - mama czuwa xD

Cherola

Nie...Camille wystawiła Jonasa,bo chciała się na nim odegrać,za to co zrobił pannie Swift(tak gdzieś pisali-chyba na pudlu).Ale jeśli chodzi o ten artykuł,to w ogóle nie należy traktować go poważnie.Serwisy plotkarskie mają to do siebie,że jak zrobią jakimś aktorom fotę na wspólnym spotkaniu...to zaraz zaczynają swatać...
Ale ogólnie to co w tym złego,w końcu Robert jest człowiekiem i ma prawo mieć dziewczynę;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones