Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Czy tylko ja mam wrazenie ze cały ten ziwazek Roberta i Katy Perry to ściema?

kromka95

no nie żartuj, ja już opowiedziałem swoim wszystkim znajomym o tym związku i poprzyklejałem ich plakaty na ścianę a Ty mnie tak załamałaś :(

LuBe

a ja w to nie wierze to pewnie kolejny chwyt marketingowy... nie wiem co ty w nich widzisz według mnie oni nie pasuja do siebie

kromka95

tamto to była ironia xd

szakalaka_2

mhmm xD

kromka95

Zajmij się swoim życiem.

Savio_Dan

chyba mam prawo mówić co myślę prawda? po za tym nie mówię ze nie życzę im szczęścia tylko ze nie pasują do siebie.. a to jest DUŻA różnica...

kromka95

Na Filmwebie oceniamy aktorstwo, reżyserię itp., zależy od profesji danego człowieka. To nie portal plotkarski.

Savio_Dan

wiele osob pisze na filmwebie o wiele gorsze rzeczy niz ja wec sie mnie nie czepiaj...

kromka95

*więc

kromka95

Bo moderatorzy nic nie robią, a później serwer jest zawalony spamem i nie można wejść na stronę.

Savio_Dan

to skoro nie chcesz spamować to po co odpisujesz? inni olewają jak widza beznadziejny temat i potem on zostaje gdzieś na końcu.. i nie wiem możne ty masz jakiś problem z wchodzeniem na Filmweb bo mi normalnie działa:)

użytkownik usunięty
Savio_Dan

Raczej nie zmienisz świata.

kromka95

ja tam uważam że ten związek był tylko udawany na potrzeby sagi zmierzch. te rzucanie i schodzenie się było tylko żeby zrobić darmową reklamę filmu

katniss14

Tu nie chodzi o Pattinsona i Stewart, tylko o Pattinsona i Perry. Poza tym premiera Zmierzchu już dawno za nami.

szakalaka_2

o to przepraszam nie doczytałam do końca

katniss14

Spoko ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones