Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Z gory przepraszam, bo wiem, że o gustach sie nie dyskutuje, no ale błagam, co to ma być? Ona nie wygląda jak czlowiek, nijak do niego pasuje.. i to jej imie, a właściwie nazwa FKA twigs, wtf?

daotch

FKA Twigs to jej pseudonim artystyczny, prawdziwe imię to Tahliah Debrett Barnett. Cóż, jej uroda jest dość oryginalna, ale niezaprzeczalnie jest naprawdę utalentowaną. Polecam zapoznanie się z dorobkiem muzycznym tej pani.

daotch

tak jak napisał użytkownik nade mną, FKA Twigs to tylko jej pseudonim artystyczny ;) jej pseudonim artystyczny miał brzmieć inaczej zresztą, ale przegrała o to sprawę w sądzie.
i o gustach się rzeczywiście nie powinno dyskutować, ale moim zdaniem jego obecna dziewczyna - czy raczej narzeczona - jest śliczna; ma ciekawą, egzotyczną urodę. wg mnie jest ładniejsza od stewart. FKA Twigs jest też bardziej od niej kobieca. uważam, że Pattinson tworzy z nią o wiele lepszą parę niż ze Stewart. ale to tylko moje zdanie :)

isobel

Jak dla mnie obecny związek Pattisona ( czyli FKA ) w ogóle do mnie nie przepowiada z Kristen to o wiele bardziej ( skromnym moim zdaniem FKA jest dziwna brzydka i jej piosenki nie mają składu ani ładu )

ola_mitschke

aha - mało oryginalna opinia. 99% komentarzy to "lepszą parę tworzył ze stewart/ stewart o wiele bardziej do niego pasuje/ a tak w ogóle to ta cała fka twigs jest brzydka i nie umie śpiewać". co jest w sumie bardzo zabawne - ta sama stewart po 5 latach związku okazała się zwykłą kur.wą, a z fka twigs jest definitywnie szczęśliwszy. ale i tak powinien być ze stewart bo ładnie razem wyglądali w zmierzchu, co nie?

i może fka twigs nie jest nie wiadomo jaką pięknością ale i tak bije o głowę tego babochłopa z twarzą jak ziemniak, kristen stewart.

daotch

a ja się zgadzam. Ona do niego nie pasuje.

Zolsa

tez sie zgadzam :) dorobek muzyczny ma talent rowniez ale jakos nie pasuje mi ona do niego.lepiej wygladal juz ze stewart

Zolsa

A ty akurat wiesz kto do niego pasuje.

użytkownik usunięty
daotch

Nikogo nie interesuje dziewczyna jakiegoś kabaczka.

daotch

Bardzo nietuzinkowa uroda:) Znalazłam ja na spotify, poczytałam o niej i dowiedziałam się że jest narzeczoną RPatzza ;(

daotch

Spójrz na to zdjęcie. Bez dziwnego, przesadzonego make-up wygląda naprawdę ładnie...

http://www.famechain.com/family-tree/12170/fka-twigs-tahliah-debrett-barnett

Fenus

W sumie.....

Fenus

Nie mogę się zgodzić. Moim zdaniem ona jest po prostu brzydka. Wygląda tak, jakby dopiero co zgoliła wąsy :)

daotch

Jakoś wolałam go z Kristen

hihihincomprehensible

zgadzam się

daotch

Jego dziewczyna-jego sprawa. Żartem i to żałosnym jest twoja wypowiedź.

daotch

Moim zdaniem pasuje on do Kristen

daotch

Ona powinna być twarzą akcji: Narkotykom powiedz STOP

daotch

Robert P oświadczył sie FKA TWINGS

daotch

Już nieaktualne rozstali się ...i wcale nie taka brzydka

daotch

O rany, szpetna jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones