Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
55 876 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Można spostrzec wśród wypowiedzi na forum że faceci jadą po Robercie bo ewidentnie zazdroszczą mu urody !!! HaHa tak to już jest...A talent ma i kto mądry jest to nie będzie się opierał na jednym filmie wydając opinię na temat tego Aktora!!! Takie są koleje losu...

bichata

a po czym wnosisz ze on jest utalentowany? bo ja po seansie 9 filmów z tym panem nie uświadczyłam kompletnie niczego związanego z talentem aktorskim. Popularność przyciagająca fanki do kina to nie jest talent

użytkownik usunięty
wild_wolf

Zgadzam się xD

wild_wolf

Nawet bym nie powiedziała popularność. Jak dla mnie to one kochają fikcyjną postać jaką jest Edward, a że Edzia nie ma to się na aktora przerzuciły. No niestety ale to przeciętny aktor o mniej niż przeciętnej urodzie. Z drugiej strony każdy ma własny gust.

użytkownik usunięty
wild_wolf

Zgadzam się... Zawdzięcza popularność tylko roli 'boskiego' Edwarda... Moim zdaniem nie ma ani talentu ani urody... Dla mnie to aktor jednej miny i mówię to całkowicie obiektywnie, bez cienia złośliwości...

wild_wolf

Zgadzam się, poza świro-fankami zmierzchu, zapatrzonymi w ten kiepski film, ma niewielu fanów... ja widzialam z nim kilka filmów oprócz zmierzchu i nie jest ani ładny, ani utalentowany, no chyba ze gdzies gleboooko, bardzo gleboko...

użytkownik usunięty
bichata

Pattinson przystojny ? Ten krzywy ryj? Talent? Talentu to ma więcej byle statysta z łapanki.

Drugi raz widzę, że wypowiadasz się o jakimś aktorze "krzywy ryj".... nie wiem czy zazdrość czy jak, ale w tym przypadku muszę się z tobą zgodzić.

użytkownik usunięty
bichata

To WARZYWO jest przystojne? A co do talentu to się za bardzo nie popisał. Wybacz , ale są bardziej przystojniejsi od tego WARZYWA!

użytkownik usunięty

haha warzywo, coś w tym jest

bichata

Urody mu nie zazdroszczę , talentu nie neguję , ale żebym zazdrościł .

użytkownik usunięty
bichata

Zgadzam sie : ) ♥Robert♥ jest nieziemsko przystojny i ma talent większy od aktorów którzy mają oscary... ♥Robert♥ jest świetnym aktorem i nie wiem dlaczego ma takie niskie noty. Powinien mieć 10 i pierwsze miejsce w rankingu. Pozdrawiam :*

Troll i zaślepiony człowiek.

użytkownik usunięty
hr_dooku

Nie troll tylko fanka

psychiczna i ślepa fanka

bunnylune

Ktoś, kto "Żelaznej Damie" dał ocenę 3 (nie mówię, że film jest genialny, etc. ale ukazujący bardzo ważne zmiany polityczne, w kraju, który jako jeden z kilku europejskich i światowych ma bardzo wiele do powiedzenia, wraz z genialną rolą pani M. Streep) nie może być szczególnie rozgarniętą osobą.

Elenaa

Wiesz, do kogo mówisz?

Elenaa

Aha, chodziło ci o Elę - sorry, skutki pisania o zbyt wczesnej godzinie :D W sumie to ona same badziewia ocenia, Żelazna Dama też nie jest wybitnym filmem, ale przy tych jej ♥Zmierzchach♥ i innych ♥syfach♥ to arcydzieło.

bichata

A co, jeżeli jestem kobietą i uważam, że daleko mu do przystojnego faceta? Że o niczym nie wyróżniającym się talencie aktorskim nie wspomnę.

Agatonistka

ja się dołączam :)

Agatonistka

To jesteś nikim i zerem w społeczeństwie gdzie nastolatki kochają każdego przystojnego aktora.... Mówię prawdę. Nie znoszę Pattinsona i szczerze mówiąc to on mnie odstrasza od Zmierzchu. W Uwodzicielu grał lepiej ale i tak nie pasował mi do tej roli. Ostatnio wyraziłam swoje zdanie na Jego temat i spotkałam się z wyśmianiem... " Chyba żartujesz? Nie lubisz Pattinsona? " Kto z was też tak miał?

Tuber

I to jest ten moment, w którym cieszę się, że gimnazjum mam już dawno za sobą ;) Inna sprawa, że moi znajomi mają podobne zdanie do mnie na ten temat i nie ma nieporozumień na co iść do kina ;)

Agatonistka

No to masz wielkie szczęście ;-) Ja słucham stale jaki to on nie jest przystojny i seksowny. Dla tego do kina chodzę w szczególnie dobranym gronie ;-)

Tuber

Jezu,obejrzyjcie sobie film "Cosmopolis" może wam przejdzie ta nagonka na" Edwarda" bo czytajac wasze wszystkie komentarze wnioskuje że wasze wkurzanie się to jest na postać z filmu Zmieszch (Edwarda) a nie na aktora,czyli Roberta.

Robaczek_12

oj, jednak nie patrzę na niego przez pryzmat zmierzchu, a i tak uważam go za bardzo marnego aktora. Już nie mówię nawet o wyglądzie, bo każdy ma różny gust (jak widać nie zawsze najlepszy) ale widzialam z nim kilka innych filmów i w żadnym mi się nie spodobał. Wydawanie kasy na pójście do kina gdzie pan Robert gra jakąkolwiek rolę jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

bichata

jest bardzo średni aktorsko

bichata

Obejrzałam już kilka filmów z udziałem pana Pattinsona i muszę się zgodzić ze jest słabym aktorem. Aktor jednej miny. W jego grze pojawia się maniera która działa na mnie tak irytująco że rzutuje na cały film - jak dobry by nie był.
W roli Edwarda się sprawdził- ale do tamtego czasu nie robi żadnych postępów.

bichata

Urody raczej mu nie zazdroszczę, nie wiem jak on dla kobiet może być atrakcyjny, co do talentu nie będę oceniał bo mało filmów oglądałem z jego udziałem.

bichata

Buhahaha dobre ,żeby to rzeczywiście było czego zazdrościć - chudy jak patyk lamus, na jednego strzała jak to mawiają. Jedyne co kobiety w nim widzą to pieniądze i sława ekranowgo amanta wilkołaka - zresztą jak faceta któy para się aktorstwem można nazywać prawdziwym meżczyzną? prawdziwy mężczyzna ma krzepę i siłę, to ewentualnie sportowiec, a nie jakiś zniewieściały aktor.

bichata

Nie rozumiem fenomenu zachwytem jego urodą (ktoś mi to wytłumaczy? ) jestem kobietą i ten mężczyzna jest dla mnie nie atrakcyjny . czym on się wyróżnia od innych aktorów którzy są ewidentnie przystojni to pytanie mnie strasznie nurtuje .A tak btw mam u niego średnia 4 to chyba nie jest jeszcze tak źle z nim aktorsko xs

NemezisGoToHell

są różne gusta, ale również cię rozumiem do końca.
JA go lubię i kocham ze względu na rolę w zmierzchu i nie tylko, które odegrał jak dżentelmen i opiekuńczy facet i myślę że większość fanek się ze mną zgodzi.

bichata

Jakiego talentu?

bichata

Dla mnie jest przystojny, ale to kwestia gustu :) A gra przeciętnie.

bichata

Przystojny? Według mnie - NIE.

bichata

przystojny czy nie, to własnie kwestia gustu. Dla jednych kobiet jest atrakcyjny dla innych nie... wiec po co się o to spierać, a co do mężczyzn heteroseksualnych to niestety ich opinia na ogół nie jest obiektywna. To jest aktor i przede wszystkim powinno sie oceniać jego zawód ja osobiście uważam że nie należy on do rangi wybitnie utalentowanych ale może się wyrobi.Ale ma przynajmniej dryg do wybierania dobrych filmów i nie łapie się każdej gównianej produkcji .

bichata

Dla mnie jego rola w Zmierzchu była bezpłciowa, nie oglądałam więcej produkcji z jego udziałem, ale po Zmierzchu nie wiem czy czuję potrzebę. A czy przystojny - kwestia gustu, według mnie absolutnie nie. Przystojny w tym filmie to jest Carlisle Cullen i to tyle jeżeli chodzi o wygląd. A utalentowany - moim zdaniem również nie. Talent to pokazał Michael Sheen rolą Aro

bichata

CZEGO mu zazdroszczą? Robert nie jest ani przystojny, ani utalentowany.

bichata

Wyobracałbym cię tak, że byś zapomniała o tym frajerze Pattisonie

bichata

bichata : jaka uroda !!! Zero urody, a talent aktorski , no nie wiem ....

bichata

Dodałaś ten temat w moje urodziny!!!

bichata

Jest dla mnie zwykla ciota. Moze byc co najwyzej kolejnym sezonowym gwiazdorem dzieci, ale nie mezczyzna.

bichata

Mezczyzna to Christopher Lee a Robert jest chlopcem;>

bichata

A mnie nadal ciekawi, dlaczego nie zoperuje sobie tego krzywego kinola. Bo chyba go stać, nie? A co do tematu - ani on utalentowany, anie przystojny. Jedyne, czego mogę mu zazdrościć, to kasy. Bo ani urody, ani popularności wśród dwunastoletnich gówniar mu nie zazdroszczę.

bichata

Co mają do tego koleje losu? ;)
Jestem dziewczyną i BRZYDZI mnie Pattinson jako facet, więc nie dziwię się gościom, że go jadą, bo mają po czym.
A talentu nie zauważyłam niestety.

bichata

pierwsze słyszę żeby facet mógł zazdrościć innemu facetowi "urody". samochodu, kobiety, pracy itp. rozumiem ale urody? tego może chyba jedynie zazdrościć kobieta kobiecie a przynajmniej nie spotkałem się z innymi przypadkami.

bichata

Ahahhahahahahhahahahahahahahhahahahahahhaah parkinson to ciota i tyle.

bichata

https://www.telemagazyn.pl/artykuly/najprzystojniejsi-mezczyzni-na-swiecie-2020- nauka-dowiodla-ze-to-robert-pattinson-jest-niemal-idealny-kto-jeszcze-79214.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones