Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 025 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Marny aktorzyna

użytkownik usunięty

Aktor na Złotą Malinę

użytkownik usunięty

A jego aktorstwo doceniają tylko nastolatki

użytkownik usunięty

Zgadzam się ;P

Ludzie! Ja naprawdę rozumiem, że każdy ma prawo do swojego zdania, ale powinno oceniać się obiektywnie. Moim zdaniem wycisną z roli Edwarda wiele, a była to taka postać którą trudno było zabłysnąć. Więc mi też w tej roli nie zbyt się spodobał. Zagrał za to świetnie w "Twój na zawsze", a genialnie zagrał w "Uwodzicielu". Szanuję czyjąś ocenę, ale nie oceniajcie po jednym filmie.

00Vici00

w Uwodzicielu nie bylo ciezko zagrac idealnie bo on PASOWAL do DUROYA , Duroy byl taka meska dziwka na jaka twoj wampirek zasluguje

Ja widziałam z nim tylko "Harry'ego..." i "Woda dla słoni" i uważam, że jest w nim coś, co tak uwielbiam u prawie wszystkich angoli - aktorów, czekam tylko na jakąś konkretną role w jego wykonaniu. Co do pomyj jakie na niego lecą, to w ogóle mnie to nie dziwi, jak ktoś gra w komercjach, do tego w gatunkach przeznaczonych dla nastolatków to zawsze ma to miejsce. To samo było z Johhny Deppem, z Zakościelnym, który jak się okazuje wcale najgorzej nie gra itd. Ludzi idą ślepo za stadem, nie myśląc i nie oceniając obiektywnie.

użytkownik usunięty

Ten laur jest nieadekwatny do poziomu ja on sobą prezentuję. Lepsi aktorzy od niego ją dostawali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones