Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 034 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Lubię go jako osobę. Wydaję się sympatyczny. Ale nie wiem czym tu się podniecać jego urodą ?! Jest brzydki. Bez urazy. Nie uznaję go jako aktora. Znam o sto razy lepszych : Depp, Pitt, DeNiro, Freeman. Wypromował go Zmierzch. Zmierzch - książka ok. Film - ok. Mogę obejrzeć. Ale szału nie ma. Czym tu się wielce podniecać ?! No ludzie.

_Holiday166

Dokładnie :) Najbardziej mnie wku*wiają 8 letnie fanki zmierzchu które ''hejtują'' wszystkich aktorów typu Pacino, Freeman bo on powinien być na pierwszym miejscu aw rankingu (?) Ehh, ludzie w swojej masie robią się coraz bardziej nieznośni...

LulaaLo

To prawda.

LulaaLo

Mnie bardziej wku*wiają ci którzy hejtują Pattinsona a nawet tego zmierzchu z nim nie widzieli, tylko tak po nim jadą dla samego jechania. A w zmierzchu jest jednym z lepszych aktorów, choć ma do grania straszną ciotę. Poza tym ostatnio wybiera sobie coraz lepsze projekty, teraz Cosmopolis Cronenberga, więc idzie w dobrą stronę. Jak dla mnie na tą chwilę jest całkiem niezłym aktorem i życzę mu powodzenia, żeby udało mu się zerwać z łatką zmierzchu. Jak DiCaprio się udało, to jemu też może.

Joker_27

Popieram to co piszesz i dodam jeszcze że stwierdzenie że ma fanów samych małolatów to jakieś nie porozumienie lubię Pattinsona i jego grę a dawno nie jestem nastolatką i moi znajomi też.

ele75

po obejrzeniu 1 części Zmierzchu powiedziałam sobie "ciekawe, co z niego będzie". obejrzałam kolejne części sagi, obejrzałam kolejne filmy. byłam ciekawa, co Pattinson zrobi, żeby na wieki wieków nie zostać Edwardem, no i... przyznać muszę, że po "Little Ashes" naprawdę zostałam rozłożona na łopatki. za klimat, za zdjęcia, za tematykę, za muzykę, za grę. niemniej kolejne projekty sprawiły, że odechciało mi się na niego patrzeć. choćby dzisiaj - Bel Ami, nie mam pojęcia, co stało się z tym Pattinsonem, który zagrał Salvadora Dali. mam nadzieję, że gdzieś jest, bo jak tak dalej pójdzie to nawet współpraca z Cronenbergiem mu nie pomoże.

moose_of_justice

Cieszę się że obejrzałeś wszystkie części Zmierzchu zwłaszcza że jesteś facetem bo co niektórzy uważają że jest to film dla kobiet . Co do ostatnich produkcji Pattinsona to się z tobą nie zgodzę np w Wodzie dla Słoni moim zdaniem zagrał bardzo dobrze a w Bel Ami poradził sobie całkiem dobrze wziąwszy pod uwagę kto ten film reżyserował. W sobotę wybieram się na Cosmopolis i mam nadzieje że się nie zawiodę

ele75

hm, facetem zdecydowanie nie jestem, ale rozumiem, że nick może być mylący ;)

cóż, powiem tak, to że znany, ceniony reżyser podpisuje się pod jakimś filmem nie znaczy, że jest on bardzo dobry czy nawet dobry. (choćby przykład Allena - genialny reżyser, ale jego filmy, przynajmniej dla mnie, są poprawne) lub na odwrót. świetny aktor w obsadzie nie gwarantuje sukcesu filmu. Woda dla słoni ciągnęła się dla mnie niemiłosiernie a Reese, według mnie, kompletnie nie pasowała do roli, była wręcz plastikowa. liczyłam na Christophera Waltza ale się przeliczyłam. wydaje mi się, że w Bękartach Wojny odsłonił wszystkie swoje karty i teraz nie może zagrać już nic ponad. szkoda, bo bardzo go lubię.
z kolei Bel Ami kipiało seksem, ale nie namiętnością. Christina Ricci wypadła dobrze, ale nie mam pojęcia co taka aktorka jak Kristin Scott Thomas w tym filmie robi. Pattinson mógłby dać zdecydowanie więcej prócz wyrazu twarzy nr 1 i wyrazu twarzy numer 2. dla mnie film strasznie słaby. jedyne co mi się podobało to kostiumy.
Cosmopolis obejrzę i to chętnie, bo lubię takie "gadane" filmy, gdzie nie ma prawie akcji a aktor ma ogromne pole do popisu. czytałam już recenzje i zobaczymy. póki, co odnoszę wrażenie, że Robert już zagrał najlepszą rolę swojego życia, bo to, co gra teraz, nijak trafia w mój gust.

moose_of_justice

Przepraszam za pomyłkę :) co do reszty to masz prawo mieć swoje zdanie szanuje je co nie znaczy że się z tobą zgadzam i myślę że Robert jeszcze cię zaskoczy !

ele75

oby, co więcej, szczerze na to liczę.

ele75

Znam faceta co mu się Zmierzch I bardzo podobało...kolejnych części już nie widział...przynajmniej już nie jest mi to wiadome...;)
Ja bardzo lubię zmierzch i czekam na kolejny...
_Holiday166 mi też się facet nie podoba...nie wiadomo dlaczego, podoba mi się tylko jak gra wampira ;P

_Holiday166

Oczywiście,że Hollywood powinno składać się z samych Pacino, Freemanów, Deppów i Pittów. Nawet w filmach o młodzieży...

platyna_2

Chyba, że filmy gdzie występują nastolatkowie powinny być zakazane na całym świecie... Tak,tylko i wyłącznie ambitne kino! Twoje dziecko chce oglądać Świnkę Peppę? O fu! Włącz mu Wywiad z wampirem!

platyna_2

Mam 13-letnią siostrę. Wiem co młodzież ogląda bo oglądam razem z nią, chodzę do kina,. Nie jestem odludkiem. Też lubię filmy młodzieżowe.
Nie sugeruję że Pittów itd. powinno być stu !
Cenię bardziej starych aktorów. Pattinsona lubię bo lubię. Dobrze zagrał w "Zmierzchu", ale okej. Ja rozumiem że każdy ma swoje zdanie. Właśnie je wyrażam. Nie uznaje go jako 100% aktora. Ma u mnie 60% bo dobrze zagrał.
Zmierzch jako film jest dobry ale się nim nie jaram jak co niektórzy ludzie.
Tylko niech te fanki nie naskakują na genialnych aktorów jeśli ich nawet nie znają z żadnego filmu.

_Holiday166

gdyby Hollywood składało się z samych Deppów i Pittów byłoby dużo bardziej ambitnie niż obecnie.
nikt nie neguje, że są i być powinny filmy dla nastolatek, w których wybijają się młodzi aktorzy. co nie zmienia poziomu ich grania. sama tutaj powiedziałam, że zachwycałam się Pattinsonem w "Little Ashes" i to podtrzymuję. niemniej reszta jego filmów nie podobała mi się ani trochę.
tak się składa, że Świnka Peppa jest nad wyraz przyjemna i edukacyjna, tak jak Noddy czy Teletubisie, mój mały jest zachwycony :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones