Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Ok więc odrazu przejdę do sedna. Wiele osób przekreśla go przez to że zagrał w Zmierzchu, który
jest uznawany za denną historyjkę miłosną dla głupich małolatów, sam osobiście nie przepadam
za serią, ale widząc Roberta w wielu innych kreacjach (trochę filmów z nim widziałem), nie jest
wcale taki najgorszy. Oczywiście nie mówię że jest to jakiś wybitny aktor, lecz zły też nie jest. Więc
nie rozumiem po co tyle hejtów na niego. Nawet jeżeli dla "koneserów kina" zrobił z siebie
pośmiewisko w Zmierzchu, to nie powinno uwłaczać całej jego kariery, bo to się nazywa
szufladkowaniem.

Gaddar93

Podpisuję się obiema rękami :) Pattinson naprawdę nie jest tragiczny, po prostu hejcenie go za zmierzch jest modne i tyle. Ale szufladkowanie jest i zawsze będzie, zawsze znajdą się ludzie, którzy przekreślą aktora za rolę w komercyjnym chłamie, albo zawyżą ocene aktorowi jednej roli z popularnego serialu. Swoją drogą, sama go nie lubiłam, ale po obejrzeniu paru niezmierzchowych produkcji stwierdziłam, że jest nawet spoko "Remember me" jest akurat bardzo ciekaym filmem. Patrząc teraz na jego karierę widać, że mimo wszystko rola w zmierzchu była dla niego świetnym posunięciem... wybił się i teraz każdy go kojarzy (to, czy kojarzą pozytywnie, to już sprawa drugorzędna ;))

Gaddar93

Myślę, że podobna sytuacja miała miejsce w karierze Leonarda Di Caprio, który podobno przekreślił się grą w Titanicu (śmieszy mnie to, bo ten film dostał tyle nagród, cały świat na nim ronił łzy, a teraz naśmiewa się z tego dzieła), a teraz to świetny aktor, który rozwinął skrzydła i ma bardzo wysokie loty. Może i w tym przypadku jest zwykła pomyłka i potrzeba czasu, żeby i ten aktor zagrał w filmie, który uwydatni jego talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones