Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Na początek pragnę podkreślić, że nie jestem fanką i Robert nie jest dla mnie chłopcem z plakatu. Tak więc jest on dla mnie dobrym aktorem. Widziałam go w zmierzchu i reszcie części sagi a także w Harry Potterze. Powiem bez skrupułów, że bardzo go lubię. Nie przepadam za Edwardem ze względu na samą postać, poza tym została odegrana bardzo dobrze. Wolę go jednak zdecydowanie w Czarze Ognia i bardzo podobał mi się w wywiadzie na TVN. Wydaję mi się, że to wesoły i pogodny człowiek. Nie jestem fanką jego wyglądu, ale nie powiedziałabym, że jest brzydki. Jest wielu, wielu lepszych aktorów, ale Pattinson mi nie przeszkadza ani trochę.Pozdrawiam fanów i antyfanów.

użytkownik usunięty
eagle_xD

Fajnie, że są osoby neutralne. Już myślałam, że cały świat podzielił się na małe Pattinsonki i na małych pogromców Roberta.

eagle_xD

Piszesz o wywiadzie z okazji premiery filmu "Woda dla słoni" w którym mówił po polsku ? Mimo że za nim nie przepadam to przyznam że było to nawet zabawne. Nara.

eagle_xD

"Jest wielu, wielu lepszych aktorów, ale Pattinson mi nie przeszkadza ani trochę."

czy ja wiem, chyba nie ma lepszych aktorow? No moze Zac Efron i Hannah Montana, bo reszta gra jakby jedli na obiad tylko placki i to bez keczupu.

Parnassus

sarkazm wysokich lotów. ale przykro mi, rola dr House jest już zajęta przez Laurie'go. ;)

eagle_xD

ja tez uwazam ze robert w harym poterze wypadl lepiej niz w zmieszchu

karo_33

Przepraszam że cię poprawię, ale pisze się "zmierzchu".

eagle_xD

Moim zdaniem Robert to super aktor , ale z urody nie jest piękny .

eagle_xD

Widziałam go w różnych rolach i uważam, że ma chłopak coś w sobie, co sprawia, że miło się go ogląda. Nie jest może jakiś super przystojny, ale to coś, ta jakby tajemniczość i spojrzenie oraz oczywiście jego sposób gry aktorskiej bardzo mi się podobają. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones