Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Rola w Twilight

użytkownik usunięty

Moim zdaniem rola edwarda w twilight była jego najlepszą rolą:)) Film ten wzruszył mnie do granic możliwości a podobno był to horror:D podobno premiera 9.01? Ja byłam na pokazie przedpremierowym i podobało mi sie znakomicie:) Wspaniale zrobiony film a na dodatek w roli głównej Robert Pattinson:)

Też byłm na pokazie przed premierowym i uważam, że film nie był zawspaniały (książka jest niesamowita), ale fakt faktem że Pattison był naprawde bardzo dobry :D

Jego najlepsza rola? A w czym innym go jeszcze widziałaś? Tak z ciekawości ; )

Zagrał świetnie jak dla mnie. Tym bardziej przy głównej odtwórczyni roli żeńskiej wypada jeszcze lepiej. Wystarczy porównać sobie sceny cierpienia. O ile dla mnie Robert to robi bardzo wiarygodnie, o tyle Kristen gra coś pomiędzy bólami porodowymi a jeleniem na rykowisku. Plus padaczka.

belliesan

Może to była najgłosniejsza jego rola jak do tej pory... nie wiem czy najlepsza, Pattinson daje w każdym razie nadzieję na o wiele lepsze kreacje w przyszłości i tego mu życzę ;D

taCoryje

No właśnie. Nie ma co mówić o najlepszej roli po obejrzeniu Twilight i Czary Ognia. To po prostu niesprawiedliwe ; )

Póki co obejrzałam Vanity Fair, mimo że jest dopiero w alternatywnym zakończeniu, to przed obejrzeniem tej sceny trzeba było sie dowiedzieć o co kaman ; ), Twilight, Czarę Ognia i Bad Mother's Handbook.

Gdybym miała wybierać, to powiedziałabym, że w Bad Mother's Handbook był najlepszy.

belliesan

ahahahahahahahahahaha w bad mother's handbook był....jedyne słowo jakim można określic jego bohatera to uroczy.

taCoryje

No uroczy : D! A co, nie? Wiarygodny jak diabli ; )

Aż chce się przytulić.

belliesan

W Bad Mother's Handbook był the best. Taka kochana ciamajda

a jaki to był film? jest na tym filmiku http://pl.youtube.com/watch?v=-B-vCHMAFe4
w 00:31-00:37 i 01:37-01:51 minucie?
Jak sprecyzowane xD
Bardzo ciekawie jest ucharakteryzowany, co to za film?

fressia

To "Vanity Fair: Targowisko próżności" z Reese Witherspoon niedawno leciało w TVP choć nie ogladałam. Chyba grał tam jej syna. To tez jest na podstawie książki:)

fruska

a jak nazywa się książka?:P
<za krótki>

fressia

Vanity Fair ; )

Autor - Williama Makepeace Thackeraya

Scena, w której Robert występuje, to alternatywne zakończenie filmu. Dodane do DVD, ale dostępne także na youtube.

Film nie taki zły ; ) Ale ogladałam z przeświadczeniem, że zobaczę tam Rob'a. Dopiero potem doczytałam, ze jego scena została wycięta.

belliesan

tzn że nie było go w całym filmie tylko w dodatku do dvd czy co?

fruska

Dokładnie. Nie ma go w filmie. To jest dodatkowa scena, która jest na dvd, albo na youtube :)

NIESTETY.

belliesan

Widziałam kawałki na youtubie. Ale to mylące też miałam obejrzec ten film i kombinowałam jak go zdobyć. Może kiedyś.... Teraz to nie jest takie pilne. W każdym razie fajna charakteryzacja:)

fruska

moim zdaniem właśnie w tym filmie wygląda jak idealny Edward :P No, dobra może tylko epoka i styl ubierania trochę nie pasują, ale wygląda tam lepiej niż w Zmierzchu. tzn. jak dla mnie bardziej edwardowo:]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones