Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Siema Wszystkim



Jestem zdziwiony dlaczego wszyscy najeżdżają na tego aktora,
co on wam zawinił ?

Oglądałem z nim film to było wczoraj tj : 06.01.12
''Twój na zawsze'' - film genialny dający do myślenia i poruszający
Pattinson zagrał genialny.
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak czterolatkowi, bo mój umysł
jest zbyt tępy, aby zrozumieć tą niską ocenę i wrogość w stosunku do
niego.

Murder_by_Numbers

Łał , to może jeszcze wymienisz sie ze mną swoimi impresjami na temat ostatniego odcinka " Szkoły złamanych serc" albo najnowszych produkcji fabularnych Disneya droga ...Koleżanko ! ! Oni wszyscy tak naskakują na nich (Roberta i Dżasta ) bo im zazdroszczą talentu i kariery.W końcu Rob otrzymał nawet za role w "Twój na zawsze" nominację do nagrody (Złotej Maliny) i napewno niezasluzenie jej nie uzyskał .Ja już wszystkie plakaty z "Dziewczyny" z nim mam

kisses :* Meg , 10 lat , SP nr 136 w Warszawie

reedsundance86

Nie, nie jestem dziewczyną, ani fanem jego, jestem ciekawy po prostu dlaczego każdy na niego tak naskakuje ?

reedsundance86

Tak dla jasności złota malina jest za najgorszą rolę, więc nie wiem czy to chciałaś przekazać w słowach "niesłusznie jej nie uzyskał" ;)

Murder_by_Numbers

Czas na słowa prawdy- wszystkie 'awangardowe' dziewczyny twierdzą chórem, że Pattinson jest "gupi" itd., ale tak naprawdę to żałują, że nie mogą czochrać jego zarostu, ot co. Sama nie jestem fanką "Zmierzchu" i całej ekipy, ale Robert jest bardzo przystojnym facetem.

HeatherSweet

Nie wmawiaj nikomu, co lubi. Dlaczego próbujesz na siłę zrobić sobie wrogów? Denerwuje mnie coś takiego. "Mówią że go nienawidzą, bo mu zazdroszczą" Różni ludzie lubią różne rzeczy. Są takie kobiety, które by najchętniej uganiały się za bogatymi aktorami i są też takie, które chciałyby normalnego, przeciętnego faceta. Raczej nie ma takiego faceta, który spodobałby się każdej kobiecie na świecie. Osobiście rzygam już tymi wszystkimi teoriami na temat co kto naprawdę myśli.

Voiselle

Nie napisałam, że mu zazdroszczą, ale połowa hejterek zmierzchu chwali się tym jedynie dla szpanu (co mnie dziwi i jest chore). Może nie Ty i nie następne 99 osób, ale kolejne są po prostu głupie z tą swoją nienawiścią na pokaz.

użytkownik usunięty
HeatherSweet

Dobrze ujęte, pozdrawiam!

HeatherSweet

Dokładnie. Całą ta nagonka jest tylko po to , bo niektórym ludziom nudzi się w domu. Frustracja sprawia , że chociaż w internecie chcą się na kimś wyładować :)

HeatherSweet

Prawda jest taka, że ta cała nienawiść do Pattinsona wynika z tego, że według dziewcząt jeśli nie lubią Pattinsona to oznacza, że mają dobry gust. Dziewczyny po prostu potrzebują tego by ktoś je przytulił i powiedział "jesteś taka inteligentna, bo nie lubisz Pattinsona, jesteś ideałem kobiety, jedyna w swoim rodzaju".
Po prostu laski chcą by im inteligentni ludzie przyklaskiwali :P:P

platyna_2

Tak właśnie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones