Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Zniszczył sobie karierę przez ten Zmierzch. Co prawda i tak aktor z niego wybitny nie jest, ale na
pewno nie zasługuje na takie mieszanie z błotem. Teraz już raczej na zawsze zostanie Edwardem
i nic tego nie zmieni.

conti01

Ale gdyby nie Zmierzch, nie dostałby tylu ról w innych produkcjach... A kasa się liczy.

dodsab

Dokładnie tak. Każdy na jego miejscu skorzystałaby z takiej okazji, gdyby zaproponowano mu rolę Edwarda.
Ja go bardzo lubię i sprzeciwiam się dziwnemu nienawistnemu traktowaniu go.
Właśnie obejrzałam Wodę dla słoni i uważam że dobry z niego aktor.

Mam nadzieję że się wybije i ludzie zapomną o nim jedynie jako o Edwardzie.
Leonardo Di Caprio też wszyscy długo kojarzyli tylko jako słodkiego Jacka z Titanica, a jednak się wybił.

Sighma

Zniszczył karierę? :) Przeciwnie, on zbudował swoją karierę na Zmierzchu. Przez masówki łatwiej dotrzeć do producentów.

Ewa_Jupi

Uważam dokładnie tak samo. Podejrzewam, że przyjęcie roli Edwarda było jedną z najlepszych decyzji w jego życiu. Zmierzch otworzył mu wszystkie drzwi do dalszej kariery - o czym zreszta sam mowil w jakims wywiadzie. Wspominał też, że chciał wycofac się z aktorstwa i wtedy właśnie nadarzyła sie ta okazja :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
conti01

Zniszczył karierę? Raczej Zmierz dopiero pozwolił mu wypłynąć na szerokie wody a to gdzie dopłynie ( w jakich filmach wystąpi, jakie kreacje stworzy) to zależy już od niego. Żadne łatki nie są wieczne jeżeli aktor będzie wytrwale pokazywał różnorodne kreacje. Jeśli pokaże szerokiem publiczności że jest wszechstronnym aktorem i wykreuje jakieś charakterystyczne postacie zapadające w pamięć to łatka edwarda nie będzie miała znaczenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones