Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

Od momentu kiedy o Zmierzchu zrobiło się głośno, Robert wskakiwał na listę TOP LUDZI i z niej wylatywał. Wiedziałam, że po oficjalnej premierze Robert wkoczy ponownie na listę! Ciekawe tylko jak długo na niej zabawi, czy pójdzie w górę czy "znawcy i filmwebowcy" zaczną (znowu) dawac mu jedynki, żeby jak najszybciej stąd wyleciał. Widziałam go tylko w kilku filmach i mam o nim dobre zdanie, ale są lepsi aktorzy. Na niego przyjdzie jeszcze czas! Szkoda by było gdyby był znany tylko z roli Edwarda...

emilla_15

Nie rozumiem. Znawcy, filmwebowcy? A czym się charakteryzują oni?
I zawsze specjalnie dają jedynki?

BUNCH

Ironizowałam pisząc o znawcach i filmwebowcach. Ta cał Top Lista jest bardzo zmienna. Stałe miejsce mają w niej tylko prawdziwe gwiazdy( np Marlon Brandon)a reszta wskakuje na listę wtedy gdy do kin wchodzi z nimi film( czyli Robert czy moze Jarosław Boberek za dubbing w Madagaskarze) albo akurat film z nimi jest emitowany w tv(Hugh Laurie) czy serial(panie z Gotowe na wszystko) I Ci wszystcy pseudo znawcy dają takim gwiazdom jedynki nie wiadomo po co!

A czasami nawet nie dostrzegają ich talentu

emilla_15

Hmm.. Wiesz co, Emilio, masz calkowita racje. Nie dostrzegaja talentu, tylko kryeykuja po jednym filmie i robia wszystko, by ten aktor zniknal z TOP LISTY... Powiem tylko, ze to jest zalosne i nie popieram tego ;/
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones