Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
56 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson

ludzie, ludzie, ludzie

użytkownik usunięty

opamiętajcie się.
dajecie mu 1 po tym jak zagrał w Zmierzchu, a z takiego g*wna nie da się zbyt wiele zrobić.
obejrzyjcie sobie z nim Popiołki, dopiero potem wystawiajcie jedynki.
naszła moda gnojenia tych Zamierzchowych aktorów, a Pattinson taki zły nie jest.
nie szaleję na jego punkcie, nie kolekcjonuję jego plakatów, a mogę stwierdzić, że dobrym
aktorem jest.
mocne 7/10, ale jeśli zagra w jakimś lepszym filmie, bardzo możliwe, że dobije do 8/10.

masz rację, właśnie dostał 1xD i nie Bóg mi wybaczy, że obejrzałem 1 część zmierzchu bo ja sobie tego nigdy nie wybaczę.

użytkownik usunięty
Private_Witt

naprawdę nie ma się z czego cieszyć.
choć zobaczyłam twoje oceny, więc szczerze, wcale się nie dziwię, że wystawiłeś mu 1.

użytkownik usunięty
Private_Witt

twój temat niżej też przeczytałam, więc tym bardziej się nie dziwię. ;)

ehhh, fani Patyczaka są bardzo szybcy;)

użytkownik usunięty
Private_Witt

nie jestem jego fanką. prosiłabym czytać moje wypowiedzi bardziej dokładnie.

Czyli co mamy robić ? Po tym jak zagrał w Zmierzchu mamy mu dawać 1 ?
No to zagrał więc jedyneczka mu się należy.
Ale czy koniecznie trzeba oglądnąć "Popiołki" żeby mu te jedyneczkę wstawić czy można bez ?

użytkownik usunięty
quequloeevizall

chodzi mi o to, że jeśli scenariusz jest słaby, reżyser nie wiem jak wykorzystać potencjał aktorów, to taki Pattinson zbyt wiele w takim filmie jak Zmierzch nie pokaże. jeśli choć połowa z was obejrzała z nim coś bardziej ambitniejszego, to możecie wtedy mu dawać te 1 i twierdzić, że nie umie grać, ale nie po jednym filmie, ludzie, trochę rozsądku.

ale on nie dostaję 1 za to, że nie umie grać tylko za to, że nie jest lubiany. (pomijam 13 letnie fanki)

użytkownik usunięty
Private_Witt

nie jest lubiany? nadal piszemy o tym samym człowieku?

no tak, ja mu dałem 1 bo go nie lubię, mam odruchy wymiotne jak na niego patrzę i mam wtedy ochotę sięgnąć po siekierę, zabukować bilet, lecieć do stanów i wyrwać chwasta! oczywiście to żart, ale nie cierpię typa !!!

użytkownik usunięty
Private_Witt

ja też nie lubię Cameron Diaz, Vala Kilmera, Arniego i paru innych a nie wystawiam im 1. od lubienia aktora są tu chyba serduszka, czy źle mi się wydaje?

no to poza Arnim się zgadzamy;) Rzecz w tym, że ten pan robi karierę popularnością, którą zdobyl występując w shicie Zmierzch i przez to ciagle wszedzie pajaca pelno, ciekzko nie dostac Patyczako wstretu, a serduszka są dla ulubionych, a nie dla lubianych;p Podobnie bylo z Dicaprio po Titanicu, rowniez mialem Dicaprio wsret, aczkolwik on juz w tedy byl uwazany, za duzy talent. Nie wydaje mi sie zeby Patison mial okazje kiedys wspolpracowac z rezyserami takiego formatu jak Scorsese

Private_Witt

wtedy*

użytkownik usunięty
Private_Witt

myślenie typowych znaffców filmowych.
wygrał ranking jakichś tam najprzystojniejszych, reszta po udzielała obszernych wywiadów, że oni o tym nigdy nie myśleli, że dla nich to bez znaczenia, a jak Pattinson powiedział, że kładzie na to ..., to przynajmniej nie lansował się po tych bulwarówkach. wszędzie go pełno? pełno jest tych psychofanek.
zaczął od Zmierzchu, każdy od czegoś zaczynał. powtórzę się, ale: nie każdy miał tyle szczęścia co Edward Norton i nie trafił mu się taki scenariusz i tak napisana rola jak te w Lęku. od pierwszej części już chyba gadali, że dalej nie ma zamiaru grać w Zmierzchu, ale kontrakt był taki jaki był. teraz gra w niskobudżetowych oraz mniej znanych produkcjach, jak np. ta w Popiołkach.

Po pierwsze to proszę mnie od znaffcow nie wyzywać;p!
Po drugie co ma Norton do Patyczaka
Po trzecie nie dziwie się, że gra w tanich i mniej znanych produkcjach i niech tak już zostanie.
I po czwarte świat jest pełen talentow o których się nie dowiemy bo niestety nie zagrali w zmierzchu więc nie ma sensu sobie strzepic jezyka o goscia co dostal patelnia. Z mojej strony to na tyle, za pare lat sie okaże czy ktos o Patyczaku bedzie jeszcze pamietal:)

Private_Witt

zablokowali moj wpis o patelni ;] ciekawe kto mnie podkablował;>

użytkownik usunięty
Private_Witt

biczuję się z tego powodu. ;>

ja mam takie same odczucia co do zaca efrona

użytkownik usunięty
866789s94

ja widziałam z nim High School Musical, Lakier do włosów i 17 Again, ale nie przepadam za takimi filmami, więc go na razie nie oceniam. muszę zobaczyć Charlie St. Cloud, Sylwester w Nowym Jorku.

zobacz drogę po marzenia

866789s94

W zupełności się z tobą zgodzę aviatorko.

Pinkaa

ale ja nie jestem aviatorką

866789s94

Wiem,że nie jesteś, ale ja nie pisałam do ciebie..

Pinkaa

ale odpowiedziałaś do mnie

nie rozumiem Cię... sama dałaś 7 a ludzi namawiasz do dawania 1...

użytkownik usunięty
anaaaa9

ja ciebie nie rozumiem

dla czego?

użytkownik usunięty
anaaaa9

dla tego

wytłumacz mi.
ja Ciebie nie rozumiem bo ocenę każdy powinien wystawiać własną a nie pod czyimś wpływem. Sama dałaś 7 czyli jedną z wyższych ocen a innych namawiasz do zostawienia 1 czyli najniższej. Jednym daniem: Mówisz że go nie lubisz i go krytykujesz, ale wstawiasz dobre oceny.
ZAPRZECZASZ SAMA SOBIE! gdzie tu sens...?

użytkownik usunięty
anaaaa9

bezsensu jest to, że nie umiesz czytać. bardziej tragiczne, niż bezsensowne.

ja nie umiem czytać???
bądź tak łaskawa i przeczytaj swój post (chodzi mi o to od czego to się wszystko zaczęło).
masz problemy z rozumowaniem czy co?

użytkownik usunięty
anaaaa9

pewnie jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jesteś debilką.
przeczytaj mój temat jeszcze raz. jeśli wtedy go nie zrozumiesz to jeszcze raz. i tak rób dopóki nie zorientujesz się jak bardzo ośmieszasz się w tym momencie.

opamiętajcie się.
dajcie mu 1 po tym jak zagrał w Zmierzchu, a z takiego g*wna nie da się zbyt wiele zrobić.
obejrzyjcie sobie z nim Popiołki, dopiero potem wystawiajcie jedynki.
naszła moda gnojenia tych Zamierzchowych aktorów, a Pattinson taki zły nie jest.
nie szaleję na jego punkcie, nie kolekcjonuję jego plakatów, a mogę stwierdzić, że dobrym
aktorem jest.
mocne 7/10, ale jeśli zagra w jakimś lepszym filmie, bardzo możliwe, że dobije do 8/10. (wzięłam przez ctrl+c)
czytaj

użytkownik usunięty
anaaaa9

jesteś idiotką, boże :D

nadal cię nie rozumie " dajcie mu 1 ..."

anaaaa9

Ja już obczaiłem o co chodzi.
Musisz oglądnąć inne badziewne filmy z nim i wtedy możesz mu dać jedyneczkę.
Ja już jeden zaliczyłem. Harrego Pottera.
Gdyby dali manekin zamiast niego nikt by się nie zorientował.

quequloeevizall

Dajcie mu dwa bo próbował mówić po polsku :P Nie no, nie jest złym aktorem, jednak żaden film w którym grał nie przypadł mi do gustu. Wręcz nie mogłam zobaczyć do końca, więc czekam aż wykaże się w czymś ciekawszym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones