Robert Pattinson

Robert Douglas Thomas Pattinson

8,1
55 876 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Pattinson
luka_grobl

też tak myślę. :)
niemiło mnie zaskoczył w cosmopolisie, ale teraz zapowiada się dobrze :)
Ogólnie wydaje mi się, że i on i Kristen Stewart teraz zaczynają grać w lepszych filmach.
Może się znowu wybiją.

luka_grobl

Dla kogo dobre, dla tego dobre :)

mativandamme

W porównaniu do Zmierchu wszystko jest dobre ;p

Tak na serio, chłopak stara się odpracować karmę, coś jak Daniel Radcliffe - i dobrze, może przy dobrym reżyserze się wyrobi.

luka_grobl

Właśnie jestem po seansie The Rover. Sworzył kapitalną kreację. Wiadomo, że Guya nie przebije, ale należą mu się brawa. Zagrał wręcz zajebiście. Gratki

luka_grobl

Po prostu jakoś musiał się wybić, a że był to akurat Zmierzch... No trudno. De Niro i Nicholson na początku kariery występowali w B-klasowcach, zresztą tacy jak Coppola, Scorsese, Bogdanovich też tak zaczynali, a ich mentorem był Roger Corman - król kina klasy B. Po prostu są inne czasy i inaczej aktor próbuje zaistnieć.

luka_grobl

Właśnie obejrzałam The Rover i... szczerze mówiąc film dzieki roli Pattinsona wiele zyskuje. Sporo pochwalnych opinii z Cannes na temat tej roli słyszałam i rzeczywiście Pattinson udowadnia coraz bardziej, że ma w sobie potencjał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones