Romy SchneiderI

Rosemarie Magdalena Albach-Retty

8,5
2 082 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romy Schneider

Wiele osób sądzi że Romy popełniła samobójstwo z żalu po stracie swego syna. Ale czy to prawda? no więc, według wielu ekspertów, NIE. nic nie wskazuja na to aby połknęła za dużo tabletek nasennych a obrarzeń na ciele nie było żadnych, więc jak sądzą lekarze i eksperci (a ja podzielam ich zdanie) Schneider zmarła w wyniku zawały serca. A co wy o tym uważacie??

Luna2919

Czytając biografię Romy i Sissi, wyczytałam że nad rodziną Sissi wisi klątwa np: jej nieszczęśliwe życie w późniejszych latach, śmierć jej siostry Sofii, jej syna córki...( tak twierdziła Sissi). czytając biografię(wikipedia) Romy dowiedziałam się że po tym jak zagrała w Sissi poszła do wróżki, a ona jej powiedziała żę " będzie miała los taki jak cesarzowa Elżbieta Bawarska". wyczytałam jeszczeże w dzień swojej śmierci przeczytała to co przepowiedziała jej wrózka. Ja uważam że umarła ponieważ przeszła na nią ta klątwa. Na początku Romy była bardzo szczęśliwa, uśmiechnięta cieszyła się ze wszystkiego co miała, a później przeżyła wiele nieudanych małżeństw, śmierć jej dzieci, a potem sama umarła. Podobnie było z sISSI na początku szczęśliwa cieszyła się życiem , a potem śmierć jej syna, zdrada jej męż oraz jej własna śmierć . Odpisz mi szybko co o tym myślisz. Uważam że zgineła z powodu tej klątwy.

kasiakp1

W dniu śmierci nie czytała tej wróżby (wróżna jest prawdopodobnie tylko plotką dla podtrzymanie żekomego związku Romy i Sissi....na siłe wszystko da sie porównać ) .....czytała kartkę, którą otrzymała od ojca......polecam inne źródło niż wikipedia :)

Romy

klątwy? wróżki? ludzie w co wy wierzycie, XXI wiek i nie do pomyślenia że ktoś jeszcze wierzy w takie bujdy na resorach. przestańcie wierzyć w czarną magię! to co sie z stało z zyciem Romy to po prostu jedno wielkie pasmo nieszczęśliwych przypadków. Można jej tylko współczuć.

cykutia

Jets tez coś takiego jak samo spełniająca się przepowiednia.Duża rolę odgrywa samo nastawienie.Podobnie miała Natalie Wood,ktorej jakoby wrózka przepowiedziala,iż utonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones