Romy SchneiderI

Rosemarie Magdalena Albach-Retty

8,5
2 082 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romy Schneider

Interesuję się Romy już od około 8 lat...mam o niej sporo książek, artykułów z gazet i czasopism i prawie wszystkie filmy...niestety większość po niemiecku. Może ktoś także ma swoją kolekcję o Romy i chciałby się wymienić (ksero), czy to filmami czy też innymi rzeczami. Chetnie także po prostu porozmawiałabym sobie z kimś... Czekam na maile: gotka_k@poczta.onet.pl lub na GG 1254655.
Pozdrawiam Gośka.

gotka_k

Usiłowałam juz nawiązać z toba kontakt. Mam bzika na punkcie Romy! Przyjaciele nazywają mnie Romy albo Romyholiczka. Mam dużo filmów też po niemiecku głównie ale zdażają sie po polsku. Artykułów tez pare mam jak chcesz to odpisz nr gg 3098180
mail: romy@neostrada.pl

użytkownik usunięty
Romy

hej,to ja kolejna osoba która kocha Romy, wielbię ją od kilku lat,ludzie piszmy,mówmy o niej, bo to byla piękna kobieta!!!! takich dziś już nie ma!

użytkownik usunięty
gotka_k

Niestety w ogóle nie mam filmów z Romy, bo żadnych nie mogę znaleźć. Artykułów też nie mam za dużo, bo jeden o niej i jeden o jej córce pt. "Sarah Biasin: życie w cieniu legendy" z kwietnia br.
Ale jeśli chciałabyś ze mną porozmawiać na jej temat to chętnie z tobą o niej pogadam. To mój nr. gg. 5595926. te artykuły (oczywiście skserowane)też będę mogła wymienić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones