Romy SchneiderI

Rosemarie Magdalena Albach-Retty

8,5
2 078 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Romy Schneider

wspaniała, tragiczna Romy

użytkownik usunięty

Niestety bardzo ubolewam, iż mało jest informacji o Romy na polskich stronach internetowych, że nie wspomnę o pozycjach literackich. Cudem znalażłam w bibliotece jedną!!! książkę poświęconą historii życia tej wwspaniałej kobiety i ..w czasie czytania chciało mi się płakać. W życiu nie przypuszczałam, że taka piekna i utalentowana kobieta mogla być tak bardzo nieszczęśliwa, zagubiona i samotna. Zarazem zdałam sobie sprawę z jej doprawdy wielkiego talentu, gdyż podobnie jak wiele osób znałam ją wyłącznie jako Sisi a tym czasem Romy rewelacyjne grała po...francusku!!! Jaka szkoda, że tak predko odeszla z tego świata, chociaż dla niej może to i lepiej, ilez to człowiek może znieść, a ona wycierpiala się nie mało.
Jeśli ktoś zna jakieś strony polskie czy książki poświęcone o Romy, będę wdzięczna za powiadomienie mnie o nich.

użytkownik usunięty

Romy
Interesuję się Romy już od dwóch lat.Od tego momentu dużo już o niej znalazłam.Szukam osoby, z którą mogłabym o niej porozmawiać.
Gdy ktoś z was będzie chciał ze mną pogawędzić o tej "wspaniałej kobiecie" to proszę przysłać mi list, w którym wspominacie co nie co o niej lub jakąś ciekawostkę o Romy.
ADRES:
Natalia Prucnal
ul. Kochanowskiego 2/16
27-400 Ostrowiec Św.
woj. świętokrzyskie
P.S.Chętnie odpiszę. Dziękuję
A.I jeszcze jedno. Znam książkę o Romy Schneider

użytkownik usunięty

Jaka to książka? Prosze napisz :koala007@wp.pl

użytkownik usunięty

hej!!!chciałabym poznać tytuł tej książki.byłabym wdzięczna za podanie tej informacji.mój e-mail zuzka84@poczt.onet.pl

użytkownik usunięty

ksiązkę tę można kupić tylko za pomocą księgarni wysyłowej.
Tytuł nosi: Cienie sław o ( najwybitniejszych kobietach minionego wieku.

użytkownik usunięty

jest jeszcze jedna ksiazka o Romy. Jej tytuł to Romy - rozmyslania nad życiem autorki, autorstwa Hildegard Knef

jest jeszcze książka Michaela Jurgsa "Romy Schneider Zawiedzone marzenia" całkowicie o niej! Książka dość kontrowersyjna bo rodzina Romy nie zgadza sie z jaj treścią. Pozdrawiam
nr gg 3098180
romy@neostrada.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones