Sasha Strunin

Alexandra Strunina

5,4
13 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Sasha Strunin

Dziwne, jak tu wstawić zdjeci profilowe?? Jak tu wpisać że grała w serialu? i dlaczego nie jest widoczna w Googlach?? ehhhhhh :(

eurocorpsyndicate

Niestety chyba się nie da. Tylko moderatorzy mogą takie rzeczy dodawać :

eurocorpsyndicate

Nie wiem, czy zajrzysz jeszcze na tę stronę po ponad 6 latach od daty postu, ale w razie gdyby to mogę rozwiać Twoje wątpliwości:

1. Zdjęcie: tu akurat jest już wstawione, ale zasada jest taka: w dolnym prawym rogu jest taki link "zobacz elementy, które możesz współtworzyć!". Naciskasz go. Potem, na stronie, która się otworzy dajesz "dodaj plakat". Dalej naciskasz na strzałkę obok napisu "Wybierz nowy plik". Musisz wskazać ze swojego komputera miejsce, gdzie znajduje się zdjęcie (plik), który chcesz dodać. Do tego musisz podać jeszcze źródło (link, adres strony), z której bierzesz plik, nacisnąć "Zapisz" i gotowe.

Podałbym dokładniej/jaśniej, ale że jedno moje zdjęcie dodane dziś po 24:00 czeka w kolejce materiałów i nie mogę dodać do innego profilu więc nie mogę opisać dokładniej, ale jeśli będziesz jeszcze zainteresowany - napisz wiadomość na priv postaram się opisać dokładniej, może nawet zebrać to w jakiś plik Word ze zdjęciami i "wydać" w formie jakiegoś samouczka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones