Shailene Woodley

Shailene Diann Woodley

8,0
32 127 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shailene Woodley

Myślicie, że nadaje się do tej roli?

Źródło:
http://www.justjared.com/2012/10/10/shailene-woodley-mary-jane-watson-in-spider- man-2/

Sorella_filmaniak

Jak zrobi się na rudo, to dla mnie mega

sony1991_2

Kirsten Dunst 100 razy lepsza pozatym nie masz szans z Emmo Stone.

Spiderman_filmaniak

każdy będzie lepszy od Kristen Dunst która była totalną pomyłką!

Sorella_filmaniak

Tak na oko wygląda jak młodsza siostra Garfielda, a nie jak dziewczyna Spider-mana :P Taką jakąś dziecięcą buzię ma. Troche mi nie pasuje do MJ [co nie znaczy, że Dunst była ok]. No ale nie mówię nie :)

Sorella_filmaniak

Jak dla mnie strzał w dziesiątkę na rudo ja dawać trochę bardziej bujna czupryna i będzie luks

użytkownik usunięty
Sorella_filmaniak

Nie nadaje się. Jest jeszcze brzydsza od Kristen Dunst. Na dodatek ma taką naiwną buziulkę idealną do głupich filmów o nastolatkach.

Sorella_filmaniak

Jak dla mnie za mało kobieca do roli . Jest całkiem ładna , ale trochę za dziecięca na Mary .

użytkownik usunięty
Sorella_filmaniak

NIE NIE NIE!

Jak dla mnie w ogóle nie pasuje!

Dawać Scarlett Johanson, ciul, że jest za stara do tej roli :D

omg johanson to jedna z najbrzydszych i najmniej utalentowanych aktorek w hollywood..

aew4334555

Ty to lubisz takie chude, wytapetowane lasie, co nie? przepraszam bardzo Scarlett została wybrana najpiekniejszą aktorką hollywoodu czy coś takiego, w którymś tam roku. Twój gust nic tu nie znaczy, ona jest piękna =D.

roach22

scarlett<<gówno pod moim butem.

aew4334555

Tylko według kogoś kto gówno wie. =)

Sorella_filmaniak

wyglada jak dziecko i jeszcze pasztet ;x

Sorella_filmaniak

Owiele lepsza od Emmy Stone. Śliczna

Sorella_filmaniak

Dla mnie najlepszą kandydatką do tej roli jest Mary Elizabeth Winstead. Bardzo ładna dziewczyna i nawet podobna do Mary Jane.

Sorella_filmaniak

Mam nadzieję że zagra tą role imo zajebiscie sie na daje. Jest sliczna i delikatna. Ideal

Sorella_filmaniak

Ładna jest, ale totalnie mi nie pasuje do roli Mary Jane!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones