Skip Woods

5,1
632 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Skip Woods

Zacznijmy od tego panie i panowie, że "Kod Dostępu" wraz z "Hitmanem" (2007) oraz "Sabotażem"
i "A Good Day To Die Hard" to napisane i zrealizowane na porządnym poziomie Sensacyjniaki.

Scenariusz "The A-Team" był w porządku chociaż mógł być jeszcze lepszy,
ale realizacja tego filmu to główna bolączka tejże produkcji.

Natomiast "X-Men Origins: Wolverine" i "Hitman: Agent 47" są pomyjami pod każdym względem i to jest fakt, ale NIKT Z WAS DUPKI NIE WZIĄŁ POD UWAGĘ TEGO, ŻE PRODUCENCI WYMUSILI NA Skipie NAPISANIE TAKIEGO A NIE INNEGO GÓWNA! Bo jak wytłumaczyć to, że facet raz pisze za*ebiste dzieła ("Kod Dostępu", "Sabotage"),a za chwilę wyskakuje z pomyjami pokroju zeszłorocznego "Hitman: Agent 47"?!?! Odpowiedź jest prosta: PRODUCENCI!!! Więc zanim wylejecie znowu na niego czy innego Scenarzystę pomyje to wpierw ruszcie głowami i tym co błędnie nazywacie "mózgiem"!

użytkownik usunięty
Black_Metal_666

W takim razie gość ma niezłego pecha co do producentów

Nie tylko on, bo w ogóle Przemysł Filmowy ma prze*ebane z tego tytułu, że zasrani
producenci wszędzie wciskają ryja, tym samym chcąc w pełni kontrolować powstające filmy.

użytkownik usunięty
Black_Metal_666

A tak na serio to pie*dolisz

Skip Woods jest chu*owym scenarzystą a A Good Day To Die Hard jest tego dobrym przykładem

To ty pie*dolisz farmazony i to straszne (!). "A Good Day To Die Hard" nie jest idealny podobnie jak poprzednie części, ale jest solidnym Oldschoolem na poziomie - ja się świetnie na nim bawiłem, a miałem przyjemność oglądać go na największym ekranie w Imaxie. 8/10 to obiektywna nota dla tego filmu.

Jest tyle gorszych filmów, a wszyscy przy*ebali się akurat 5-ki McClane'a.

użytkownik usunięty
Black_Metal_666

A może przy*ebali się akurat 5-ki McClane'a bo mieli powody ?

Nie ma czegoś takiego jak obiektywna ocena, jest zawsze subiektywna

1) Przypie*dalanie się do 5-ki McClane'a i jednoczesne milczenie
w kwestii poprzednich części to czysta hipokryzja i tyle w temacie.

2) Skoro nie ma obiektywizmu to w takim razie za oknem jest teraz noc,
mimo iż zegar wskazuje 9:10 a.m.

Black_Metal_666

A NIE-KRYTYKANCI to skończone półgłówki?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones