Stephen FungI

Chun Choi Fung

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/46992/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":41,"rate":7.2926829268292686,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/46992/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":9,"rate":6.444444444444445,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/46992/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":2,"rate":8.5,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":false,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenarzystów","link":"/person/ajax/roles/46992/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":2,"rate":5,"desc":"oceny","profession":"scenariuszy"}}]
7,3
41 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Stephen Fung
  • użytkownik usunięty

    Po obejrzeniu Bishonena nie mam wątpliwości co do jego zdolności..i skłonności^^......razem z Danielem Wu stworzyli świetny duet w Bishonenie!
    Ps. jeśli ktoś wie jak nazywa sie aktor wcielający się w role słodkiego*.* Sindy niech da znać.....

  • Ja nie mogłam wyjść dobre pół godziny z szoku jak zobaczyłam przez przypadek plakat Bishounena i nazwiska Wu-Fung *__* Daniel i Stephen, dwóch karateków w filmie spod znaku Boisu Rabu...chętnie jeszcze bym obejrzała coś w ten deseń z ich udziałem

  • xomitsux Nie oglądam tego typu filmów, ale "Mei shao nian zhi lian" obejrzałam tylko ze względu na Funga i Wu, i nie żałuję, bo film bardzo dobrze zrobiony. Według mnie najlepsza rola Funga. Ale Daniel Wu w tym filmie zupełnie mi nie pasuje, bardziej widzę go w takich rolach jak w "New Police Story", czy "Gen X-Cops". Z kolei Fung w filmach akcji wypada komicznie. :-) Podobna tematyka jest w "Tajemnicach władzy", Wu ponownie gra "cieplaka", ale walczy świetnie. Fung w roli "gangstera" tym razem nie wypada dobrze.

  • to on jest gejem?

  • Justyna_0288 Fung ożenił się z tajwańską aktorką Shu Qi we wrześniu 2016 roku, ich roman zaczął się w 1997 roku na planie dramatu "bishōnen".