Steve Buscemi

Steven Vincent Buscemi

8,1
36 259 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Buscemi

Buscemi jest moim numerem jeden. Morda nieprzeciętna. Brak aktorskich wpadek. Ktoś powiedział, że dobre aktorstwo to takie którego nie widać, w takim razie u niego wychodzi do w 100 % czysto. De Niro ? Uwielbiam tego gościa, ale gdzieś po drodzę zgubił drogę waląc tak mało realistyczne facjety, że aż szkoda. De Niro z Taxówkarza, Wściekłego Byka czy "Ojcu Chrzestnym" i "Dawno temu w Ameryce" to młody Bóg z charyzmą i aktorskim wyczuciem. Zaczął pózniej grać w tanich kryminałach, u słabych reżyserów tu i tam "marszcząć" pieprzyka na policzku. Szkoda.
Oboje i tak mają 10 :)

Finalny_Odbiorca

Mi podobała się rola De Niro w filmie "Gwiezdny Pył".. Film ogólnie slaby, ale jak zobaczyłem jak owy bohater, którego gra Robert przebiera się za dziewczynę, ubiera kobiece łachy.. aż miód malina ;]

A Steve.. też jeden z najznamienitszych aktorów ;]
We wszystkich filmach gra tak luzacko, a zarazem śmiesznie ;]
I jeszcze ma przecudny głos jak śpiewa ..

Finalny_Odbiorca

potwierdzam. potwierdzam. potwierdzam.

użytkownik usunięty
upior_w_operze

De Niro to najlepszy aktor zaraz po Brando, a Buscemi nie jest wybitnym aktorem, to aktor na takie 8.

aktor na 8 i póki co nie więcej, jednak zauważ że ma na koncie niezłe produkcje jak np. pulp fiction czy fargo. budzi pozytywne emocje, ja tam mam zamiar zgłębiać nadal jego dorobek :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones