Tadeusz Szymków

Tadeusz Włodzimierz Szymków

7,0
3 180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tadeusz Szymków

znakomicie w klimat programu, aż się bałem jak on to opowiadał tak niby bez emocji jak doświadczony pies a jednocześnie jak człowiek.
Fajnie też sparodiował samego siebie i ten program w filmie co ukradziono gościowi rower.

Jordan66

Najlepszy był motyw jak pokazywały się te oczy, takie duże;-))) Zawsze chowałem się pod kołdrę, w tym momencie;-))) Pózniej((lub wcześniej)) Cieślak prowadził ten program, ale był dużo słabszy od pana Tadeusza...


Btw: Pamiętasz może w którym roku skończyli emitowac ten program???


Pozdro...

nie_ma_mnie_2

W 2002 - jest jeszcze stronka tego programu - http://tbs.atm.strefa.pl/

A najlepszy motyw jak kogoś zabili w insenizacji i on tak nagle wchodził jak duch na plan i mówił np. "W tym miejscu zabito Piotra M. lub to było dnia tego i tego o godzinie - czy coś w tym stylu - to było genialne.

Cieślak zaś - z nim już nie oglądałem tego programu :/

Jordan66

heh,program naprawde miał coś w sobie,bylo to pare dobrch lat temu ale do dziś mam na video całą mase odcinków tbś gdzieś na strychu:D Szkoda że juz nie leci,swojego czasu 997 i TBŚ były moją głowną porcją rozrywki w tV:)

afcreww

zgrywaj zgrywaj i na RS - to tez byla moja ulubiona pozycja wieczorna i siedzialem, ogladalem i wystawaly tylko oczy zza kołdry. dobry horror, bardzo dobry p. Tadeusz Szymków

dontpanic

Heehe stary żadnego RS od niedawna pojawił sie magiczny program IPLA,ściagnij sobie mozesz tam obejrzec wszystkie odcinki TBŚ od A do Z ,cieżko było mi uwierzyc ale działa!!!

afcreww

Zgadzam się, umiał świetnie budować napięcie w TBŚ, był zdecydowanie lepszy prowadząym niż Cieślak.

tristan9

Telewizyjne biuro śledcze prowadzili na zmiane. np. 1 tydzień Cieślak. 2 Szymków 3 Cieślak itd.
Przez ostatni rok trwania program prowdził tylko Cieślak, razem z jakimś starszym łysym gościem (policjantem, albo dziennikarzem).
Potem pojawił się inny program "Bez przedawnienia" ale poparu miesiącach został ściągnięty z emisji.

Szymków się wczuwał doskonale w ten klimat. Cieślak troszke mniej.
Szkoda, że już nie ma tego programu.


Lukasz7890

Obaj świetnie prowadzili ten program, każdy na swój sposób.

sebastian22221

Na samym początku istnienia w 97 program prowadził tylko Bronisław Cieślak,po kilku odcinkach wzbogacili sie kadrowo o Tadeusza Szymkowa i od tego czasu do 2001 prowadzili ten program na zmiane(za wyjątkiem setnego odcinka kiedy to razem wystąpili w ramach jubileuszu).Następnie TBŚ przeniosło sie do studia ale już wtedy prowadził program Cieślak z Wacławem Sondejem.Na sam koniec działalności TBŚ program prowadził nijaki Karol Małcużyński ale to już nie było to samo...chwile później program zdjęto z tv,swoją drogą jestem ciekawy dlaczego??

afcreww

Tez zastanawiam się dlaczego nie ma juz tego programu????
Przecież kradzieże ,morderstwa i oszustwa istnieja dalej i będa istnieć?
Czyzby policja dawała sobie radę ze wszystkimi przestepstwami bez pomocy swiadków?
Błagam wznówcie emisję tego programu!!!

afcreww

Tez właśnie ogladam akurat w biały dzień w południe TBŚ na wspomnianej IPLI:) Działa rewelacyjnie (tylko te reklamy:/) i właczam tylko odcinki z kochanym Szymkowem,on wprowadza niesamowity nastrój grozy,że aż ciarki przechodzą po plecach !Uwielbiałam go!

joli0404

Do tej pory mam przed oczami scenki rekonstrukcyjne różnych morderstw :( Ten program działa na maxa lękotwórczo :/

sweet_anger

Program można oglądać poprzez iple. Polecam

użytkownik usunięty
afcreww

Nie wszystkie. Po pierwsze na ipli brakuje 10 odcinków, po drugie czesc jest duplikatami. Po trzecie idiota co je zamieszczał zjjeebał numeracje odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones