Taylor Lautner

Taylor Daniel Lautner

6,9
11 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Taylor Lautner

Tak jak w temacie ;) Po prostu on jest żałosny. Na dodatek cały czas szczerzy te zęby ; / Zakompleksiony, obleśny ken.

Violettelle

ja tam do Seleny nic nie mam. Taylor nawet stwierdził kiedyś, że jest ładna więc....
No ale ten niby 'związek' moim zdanie długo nie potrwa. Wygladaja raczej jak dobre rodzeństwo czy przyjaciele.

Pikstrik

Boże drogi, a kto nie ma kompleksów? Chyba ten, kto nie chce się przyznać. Bo one bywają naprawdę okropne.
A co z tego, że "szczerzy zęby"? Ma ładne to niech pokazuje. Nie widzę w tym nic złego.

Sytia

Ja też nie mam mu nic do zarzucenia. A zęby niech szczerzy. Mnie osobiście rozwala jego uśmiech. Jak on się uśmiechu ja automatycznie też się śmieję.

Pati_Peace

On ma wspanialy usmiech :D i wydaje sie mily

HollyShort

Jakoś nie widzę Go w roli Jacoba no ale zobaczymy jak sobie poradzi w 2 cześci:)

sara137_2

No wiecie za dużo to go w pierwszej części nie było. No ale teraz ćwiczy na siłowni i dość dobrze mu to idzie (widać po zdjęciach)

Sytia

oh... zgadzam się z Twoją wypowiedzią .. a co do tych zębów to naprawdę ma prześliczne tylko pozazdrościć

Sytia

Nie ma to jak prowokacja ;)
za krótki <br/> za krótki <br/>

Pikstrik

pełno argumentów.

foreverE

też nic do niego nie mam. widziałam go w 3 filmach.nawet go lubie :D fakt że uśmiech ma super .

Violettelle

moje zdanie o jego uśmiechy znacie. Też go widziałam w 3 filmach. Mam nadzieję, że jego kariera nie skończy się na sadze Zmierzchu.

Pati_Peace

Taak ja też go widziałam w 3 filmach hehe... Chciałabym, aby dostawał więcej ról..poniewaz uwielbiam jego gre aktorską.. I ten jego zabójczy uśmiech...

Hiroko

Tak uśmiech zabójczy i uzależniający. . Koleżanka w pewnym momencie chciała mnie na odwyk posłać. No odwyk od jego uśmiechu.

Pati_Peace

hehe ja wyciełam sobie z gazety jego zdjęcie i zawsze się na nie patrze xD

Hiroko

ja sobie wydrukowałam i nosze wszędzie.

Pati_Peace

rzesza fanek :D xd chyba do tego dołączam :D

Violettelle

Im nas więcej tym lepiej.

Pati_Peace

dokładnie :D

Violettelle

Mam nadzieję, że jest więcej fanek Taylora.

Pati_Peace

Ja tam się nie mogę napatrzeć na to zdjęcie... :D
http://2.bp.blogspot.com/_Vfo70AGLWoQ/SYeJt2CFgNI/AAAAAAAAA1E/8M7KFGxuIPM/s1600- h/taylor-lautner-hbo-gift-lounge-03.jpg

Anita_Blake

Jak najbardziej też dołączam do rzeszy fanek Taylora xD haha. No i ja nie moge sie napatrzeć na najnowszy filmik gdy mówi w wywiadzie o "New moon" i pokazuje skutki swojej ciężkiej pracy na siłowni. Przyznaje też iż ma piękny uśmiech, a tak pozatym teraz ma ładniejsze włosy niż wcześniej i oczy też ma cudne. A jego osobowość i talenty też po prostu rozbrajają. Myślę, że wypadnie świetnie w roli Jacoba Blacka i, że osiągnie wielki sukces w życiu :) 3majmy kciuki.

paulina_pisz

o taaak ;) dobrze ze nas dużo .

Violettelle

Taak hehe a co do tego zdjęcia Taylora..to ja też zawsze na nie patrze bo jest na tym wycinku x_X
z Bravo girl ^^

Hiroko

zgadzam się w 100...% z powyższymi opiniami.

Pati_Peace

Rozumiem że ludzie mają różne gusta..ale on jest przesłodki...ostatnio moją koleżankę zaraziłam miłością do niego xD

Hiroko

No ja niestety nikogo nie zaraziła, ale jak moja koleżanka się mnie pyta co mi się śniło to już sama sobie opowiada. Wiecie jak się naogląda wieczorami zdjęć to co niektóre tak zostają w pamięci, że przez całą noc się śnią

Pati_Peace

Hehe:) Ciekawe czym go mama karmiła, że taki ładny wyrósł???

Anita_Blake

A no ciekawe.

Pati_Peace

dla mnie jest okropny i wogóle nie lubię jego roli w "Twilight" :P ale o gustach się nie dyskutuje ;)

serafin_j

no jasne ; ) . szanuje twoją decyzje ,, nie każdy musi go lubić :D mam nadzieje ze inne fanki tez to zrozumieją :P

Violettelle

tak ja rozumiem. Każdy ma swoje zdanie i gust.

Pati_Peace

dokładnie ;) i tak go uwielbiam ( chwilowo xd )

Violettelle

Tak serio to w sieci jest więcej jego zdjęć gdy przesadził z żelem. Tak jak te na profilu. Wygląda na nich nieco komicznie. Gdy nie nażeluje włosów jest całkiem, całkiem... I jest zabawny. Ktoś widział wywiad z nim, gdy śpiewa see you again miley cyrus?

Anita_Blake

taak ;) nie raz. niezly jest gościu :P

Violettelle

Oj ja to prawie na pamięć juz znam. Fakt czasem przesadza, ale mozna mu to wybaczyć. szczególnie jak się uśmiechnie

Pati_Peace

dokładnie ; ) nie znam nikogo kto miałby taki ładny uśmiech

Violettelle

No ja też niestety nie. Trzeba to przyznać, że Taylor ma najładniejszy uśmiech.

Pati_Peace

heh . fakt faktem ;)

Violettelle

Tak, ma najlepszy uśmiech :) powinien grać w jakiejś reklamie Colgate czy cuś ;D.


I nie wiem jak wy ale teraz zauważyłam że Taylor wydoroślał. Wygląda inaczej niż np. rok wcześniej. Kiedyś był słodki i śliczny. Teraz dorasta i zrobił się przystojny i bardziej męski. Nie moge sie na niego napatrzeć xD ! Rośnie nam jak na drożdżach.

http://www.taylor-lautner.com/photos/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=1

http://www.taylor-lautner.com/photos/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=0

paulina_pisz

hah ; ) zgadzam się z colgate :P

Violettelle

No albo jeszcze tu
http://www.taylor-lautner.com/photos/displayimage.php?album=536&pos=0

Colgate może być.
I fakt bardzo wydoroślał od czasu np. Rekina i Lawy.

Pati_Peace

od rekina i lawy strasznie ; ) taki dzieciaczek był

Pati_Peace

a wgl to jesteście zarejestrowane na tej stronie ? :D

Violettelle

Ja oczywiście jestem. A jak niby dałabym linka z niej?? ;)

Pati_Peace

No jasne że jesteśmy zarejestrowane ;P

To jest też dobre...haha :

http://www.taylor-lautner.com/photos/displayimage.php?album=536&pos=14

Kurcze...już niedługo będzie najprawdziwszy zwiastun i zdjęcia z "Księżyca w nowiu"....jak ja sie nie moge tego doczekać, a tym bardziej filmu, no i tego jak Taylor wcieli się w Jacoba, który później nie będzie milusi i uśmiechniusi ale taki...taki zły ;D czyli przeciwieństwo swojej osoby zagra...jestem ciekawa jak będzie wyglądać :)

A tak pozatym, jestem w trakcie czytania "Zaćmienia", 3 rozdziały pierwsze przeczytałam i już sie dużo dzieje ;P oczywiście Jake duuużo miesza...i dobrze xD ! Bo już w 2010 roku ma być trzecia część filmu cykli "Zmierzchu" ...no i nasz Tay oczywiście znowu będzie dawał czaduuu !

Ale narazie pozostańmy na czekaniu "Księżyca w nowiu" hehe (;

paulina_pisz

no a mi nie wyslali linka aktywacyjnego jeszcze ; (

Violettelle

To czekaj, bo naprawdę warto. Jest masa ślicznych zdjęć Taylora

Pati_Peace

Ktoś z was wie może dokładniej kiedy zaczną pracować nad "New moon" ? Bo wiadomo że w marcu ;)a już nie mogę sie doczekać zwiastunu i zdjęć oczywiście xD

Pikstrik

Chyba kompleksy to masz TY!! Jak ma sie chłopak czym pochwalić to niech sie chwiali!! Zęby ma boskie to niech sie szczerzy a Tobie niech zal du** sciska

Dominisia_fw

Dokładnie. Ale wiesz każdy ma swoje zdanie. Mu go lubimy a inni nienawidzą. Wiele osób z nie lubiło go przez to, że zagrał Jacoba (którego wiele osób nie lubi) i są zazdrośni o ten piękny uśmiech.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones