Theo James

Theodore Peter James Kenneth Taptiklis

8,1
16 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Theo James
Brumhilda

Niezły aktor. Ale zacznę od tego, że bardzo lubię "Niezgodną". Film jakiego mi zawsze podświadomie brakowało. Bycie "niezgodnym" jest fajne. Może rodzi czasem wewnętrzne dylematy. Nie ma ludzi doskonałych. Czasem marzę o takiej rzeczywistości... hmm......
p.s. miłego

Brumhilda

No rzeczywiście za mądra to koleżanka nie jest skoro podnieca się ładną męską buźką :)

romanewas

Od kiedy inteligencję bada się poziomem pożądania do atrakcyjnych osobników płci przeciwnej ? Za mądry to ty nie jesteś.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
romanewas

Należałoby zbadać raczej takiego trolla jak ty, który zakłada konto, ocenia jeden film i szuka zaczepki tam gdzie ma kompleksy :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
romanewas

Pod katem bezmózgowia romuś ;) Jeśli masz jakiś ból doopy to nikt cie tu nie trzyma. Idz sobie ocenić drugi film na 1 troliku :) Życzę paskudnego roku 2018 ;)

Brumhilda

Oj chyba Cię zabolało:) A jeszcze co do bólu to chyba Ty masz trudne dni - nieustająco:)

romanewas

Oj chyba mnie nie zabolało brzydalu tak jak ciebie zabolało że kobiety wolą Theo niż takiego paszteta jak ty ;)

Brumhilda

Kotku i znowu się mylisz i to podwójnie:) Ja nie narzekam na powodzenie i nie wzdycham do jakichś lasek z ekranu - nie muszę :) Za to Ty widzę nie potrafisz przyjąć krytyki do wiadomości tylko próbujesz się odgryzać. Niestety Twoje riposty są na poziomie szkoły podstawowej - zupełnie mnie nie ruszają;) ps.skończyłaś chociaż gimnazjum?:) ps2. zanim zaczniesz udawać krytyka filmowego to proszę Cię - zacznij od literatury, chociaż szkolnej:) Bo kolorowe pisemka czy też pudelek z którego czerpiesz zapewne inspirację Ci nie pomogą:)

Nieszczęśliwego Nowego Roku życzę, Twój wielbiciel:)

romanewas

Ty masz coś z głową.

zwyrolek20

Zwyrolek - sam nick mówi dużo o Tobie:) Więc się ogarnij chłopie a może babo?:)

Brumhilda

Brumhilda z ciebie to musi być pustak ;D wystarczy mi założony temat :D ps. Nie wysilaj się nigdy nie czytam odpowiedzi :D

Brumhilda

To się ogarnij bo chłopa nie znajdziesz nigdy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones