Tom Kaulitz

Tom Kaulitz-Trümper

4,0
3 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Kaulitz

Moim zdaniem nie powinno ich tu być ponieważ jeden film to za mało. Jednak skoro już tu są dlaczego oceniacie ich?Ja sama wystawiłam im ocenę z tego względu ,że zrobiło mi się ich żal.Jak możecie ich tak krytycznie oceniać po jednym filmie?Założę się że tego filmu nikt z oceniających nie widział(a nawet jeśli to były to pojedyncze osoby)!Kiedy czytam wasze posty to robi mi się nie dobrze.Mamy rok 2010 a wy nadal J*** szwabów i tego typu teksty.Ludzie co z wami?Dlaczego jesteście tak ograniczeni ?Nie rozumiecie że pisząc tego typu posty to wystawiacie sobie opinie a nie im.!Niektórzy z was są naprawdę żałośni.Chłopaków w pewnych kwestiach mogę jeszcze zrozumieć ale dziewczyny piszące chamskie posty pełne nienawiści i przekleństw są w moich oczach stracone.

Zwróćcie uwagę na to co się dzieje z FILMWEB na każdym kroku ludzie piszą chamskie posty pełne wulgaryzmu i to nie chodzi mi tylko o strony Braci ale i o strony innych aktorów czy filmów.A kiedy im się ktoś sprzeciwi obrażają go bez końca .Coraz częściej widzę ,że nie ma nawet z kim polemizować.Przecież tak nie może być!Nauczcie się w końcu szanować ludzi o innych poglądach a także aktorów.Możecie przecież wyrażać wasze zdanie w mniej wulgarny sposób!!!

kwiatuszek446

To dlatego, że fani tego zespołu działają im na nerwy, więc przy okazji wyrzucają to z siebie.
Ja natomiast mówię skromnie, uczciwie i subtelnie - "Tokyo Hotel to gówno". Co się kryje za tymi magicznymi słowami kazdy chyba wie.
Nie - nie życzę śmierci członkom tego zespołu, koniec kariery by wystarczył.
Nie - nie zycze nieszczęscia fanom, wystarczyłoby jakby sie opamiętali zrozumieli swoja naiwność i głupote i wrócili do cywilizacji.
Nie jestem także homofobem ani xenofobem - nie mam nic do gejów ani do niemców.
Tokyo Hotel gra po prostu beznadziejną "muzykę", ich wygląd im nie pomaga (chociaż taką pełni funkcje), żaden z nich nie umie ani grać ani śpiewać to po prostu banda nieudaczników wzięta z łapanki, ubrana w modne ciuchy i sprzedana. To ta sama kategoria co Hannah Montana, Jonas Brothers czy Ich Troje.
***
Swoje zdanie wyraziłem w kulturalny sposób.

Bloodbane

To, że podoba im się muzyka TH nie oznacza ,iż nie należy im się szacunek...
A ja mówię ,że TH nie jest złe -wiadomo kwestia gustu ,jednakże to nie jest strona na której powinno się o tym dyskutować..
"Cywilizacja" potrzebuje rożnego rodzaju muzyki nie tylko tego który Ci się podoba..
Gdyby wszystkim podobało się to samo byłoby nudno nie sądzisz?

kwiatuszek446

TH jest złe, po prostu. W tym temacie polemika zamknięta.
Nie narzucam nikomu swojej woli czy gustu niech kazdy sobie słucha co mu sie podoba jednak licząc się z konsekwencjami. Owszem, gdyby wszyscy słuchali tego samego byłoby nudno, szkoda mi jednak ludzi dla których muzyka ogranicza się do mainstreamu, słuchajacych popłuczyn i wyrobów muzykopodbnych i myślących że na tym świat się kończy. Czasami warto byłoby siegnąć do niszy i znaleźć liczne perełki, które pomimo mniejszej sławy niz Lady Gaga, Justin Bieber czy Eminem imponują tym ze sa po prostu dobre, robione nie dla kasy a z chęci i z pasji często otoczone mniej licznym za to gronem zagorzałych fanów z prawdziwego zdarzenia.
Kazdy rodzaj muzyki (oprócz Disco Polo) ma swoje perełki, wykonawców wartych uwagi, więc nie narzucam także z góry zadnych gatunków.
Ostatnimi czasy po prostu to, co oferuje mainstream mnie najzwyczajniej odrzuca na samym starcie.

Bloodbane

Obsesyjnie fani jakiegokolwiek zespołu czy muzyka beda zawsze irytujący. A muzycy w zasadzie nie są temu winni, bo fanów to oni sobie nie wybierają :P Ich Troje to temat sam w sobie kontrowersyjny - kiedyś szał, dzisiaj synonim obciachu, a postać Wiśniewskiego niewiele pomaga :P jednak osobiście uważam, że oba zespoły stworzyły po kilka dobrych piosenek. Nie całość ich dorobku, ale kilka utworów na pewno. A co do reszty to zgadzam się, że warto sięgnąć do niszy. Można "wykopać" stamtąd prawdziwe cuda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones