Tom WisdomI

7,3
727 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Wisdom

Gość jest za*ebyście uroczy. Zdecydowanie "The Sisterhood of the Travelling Pants 2" i "The
Boat That Rocked" - tam to już sam seks ;D

riseabovethis

W "300" też fajny! Z Fassbenderem wymiatał. A w "Radiu na fali" rzeczywiście robi wrażenie ;) choć nie mówi zbyt wiele.

Emeraldine

Genialny jest w Dominion, zagrać Archanioła jest ciężko, ale on udźwigną tą rolę.

owieczka

W Dominion jest idealnym Archaniołem :) Nie wiem jak mu się to udało, ale w rolę wpasował się idealnie:) Wiem, że Wybraniec jest czołową postacią, ale według mnie to Michał jest numerem 1. Kradnie całą uwagę podczas oglądania serialu:)

Jedynaczka

Dokładnie! Zastanawiałam się kto mógłby zagrać Michała zanim jeszcze ogłoszono wybór, do głowy mi przychodził tylko Keanu w kreacji Constantina, ale Tom wymiata właśnie jak to ujęłaś wpasował się idealnie. Zauważ, że on stara się zagrać nie jak człowiek czyli pokazywać inne emocje niż te do których jesteśmy przyzwyczajeni. Genialnie pokazuje dystans między ludźmi a reprezentowanym przez siebie gatunkiem Aniołów, wśród których jest jednym z tych "najwyżej urodzonych". Czuć tą inność, a jednocześnie dostojeństwo i godność. Czujesz przed nim respekt. Zagrać taką postać to nie lada wyzwanie, dlatego podziwiam go za tą rolę.

owieczka

Dokładnie :) Sporo daje jego głos :) Wiem, że to dziwnie brzmi, ale głosem stworzył postać Michała. Mogłabym go słuchać i słuchać:) Poruszyłaś ciekawy temat:) Kto oprócz Wisdoma mógłby zagrać Michała?:)

Jedynaczka

Może wydać się to dziwne, ale pomyślałam jeszcze o Jensenie Acklesie - on jest dobrym aktorem tylko utknął w roli Deana.

owieczka

W końcu w Spn Dean był naczyniem Michała :)

Jedynaczka

Faktycznie :D zapomniałam o tym, hehehe ale się złożyło.

Jedynaczka

Zgadzam się w 100% nie jest moim ideałem z wyglądu ale ten głos....Zamykam oczy i tylko słucham i słucham, i jestem w niebie :D

ooolccciaaa

Głos prosto z nieba...No i ten wygląd...^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones