Tom Wlaschiha

Thomas Wlaschiha

8,1
4 499 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Wlaschiha

Totalnie hipnotyzujące. W rolę Jaqena wcielił się idealnie, sam w sobie jest mega
tajemniczy.

smokexthat

W pełni się zgadzam .!
Szkoda, że w Grze o Tron miał taką małą rolę ..

Addia

dokladnie zgadzam sie z wami, po prostu mniam..... cud, miód i orzeszki

barbarka5_2

Hahah :D

użytkownik usunięty
Addia

chciałabym, żeby pojawił się jeszcze w GoT;) po prostu idealnie zagrał, wszystko mi się podobało, to jak się poruszał, jak przemawiał, jego mimika i gesty, jeden z lepszych aktorów GoT i raczej pozytywna postać;p

zgadzam się z Tobą w 100%, świetnie wykreowana postać, pasował idealnie !!!

Oj tak! Może w 5. sezonie jeszcze się pojawi, w końcu Arya popłynęła do Braavos. Jest naprawdę świetny w tej roli :) Valar morghulis!

Właśnie pojawił się w piątym sezonie

użytkownik usunięty
donleoncjo1980

Już dawno obejrzałam. Ale stało się tak jak przepowiadałam wszystkim :-D

smokexthat

zgadzam się w 100%!
liczę, że jeszcze powróci w "Grze o tron"

m_klepka

moja ulubiona postać w serialu był tam co prawda niedługo, ale zrobił piorunujące wrażenie głos, gesty, mimika ahhh
Mam nadzieję, że jeszcze wróci (oczywiście Tom jako Jaqen żaden inny aktor nie wchodzi w grę) żeby nas uszczęśliwić ;-)

ana_lucia_cortez

no fakt... ma coś w tych oczach...
a jeszcze inna kwestia....
hmm, nie jest wcale taki brzydki
a co się o Niemcach mówi ?
a tu takie ciacho :D

Vanilia2905

Może dlatego, że choć urodził się w Niemczech to w żyłach ma więcej krwi czeskiej. A poza tym nie o Niemcach się takie różne rzeczy mówi ale o Niemkach

bozenaaa

co Ty opowiadasz.... o Niemcach też :/
no przynajmniej ja słyszę takie stereotypy

Vanilia2905

Krótka piłka - on jest BOSKI!

sabina777

zgadzam sie z tą pania! Cudowny <3

smokexthat

...przecież on w tej roli nie okazuje żadnych uczuć, jego mimika twarzy jest totalnie ograniczona, teksty stonowane, głos bez żadnej zmiany tonacji, jeśli ta rola jest waszym zdaniem najlepsza/ulubionym z całego GOT to gratuluje gustu i inteligencji :)

castillo20

Nie wiem, ty to kierujesz do mnie?
To może zacytuj ten fragment w którym napisałam, że to moja ulubiona/najlepsza rola z GOT.
Gratuluję braku podstawowej umiejętności czytania ze zrozumieniem.

castillo20

Minimalizm często posiada większą klasę niż rozwijanie pełnego wachlarza własnych możliwości. Tom zagrał rolę Jaquena bardzo dobrze. Ta postać miała być stonowana i tajemnicza. Dodając więcej do tej roli zatraciliby cały jej potencjał.

smokexthat

Spojrzenie spojrzeniem...

https://www.youtube.com/watch?v=E5pZZvxdh20

smokexthat

mm brałabym jak uchodźca zasiłek

smokexthat

Jeden z najlepiej dobranych aktorów do odgrywanej postaci.

pablo_sulecin

miałam to samo jak się pojawił w serialu, totalnie hipnotyzująca postać, oczu nie można oderwać mimo że tak mała rola. Super że jeszcze trochę jest w kolejnych sezonach:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones