Tomasz Kot

8,2
56 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Kot

Religa, Polak, Riedel, Opat, Bogusz.

Obok Chyry i Więckiewicza aktualny no. 1. !

michal.2907

No racja.Wcześniej go nie lubiłem,ale muszę przyznać,że z filmu na film coraz bardziej go szanuje jako aktora.Zapomniałeś dodać jeszcze Dorocińskiego :3

Wojtas998

Rzeczywiście Dorociński też. Jeszcze ze dwie role i dodam Ogrodnika.

michal.2907

a ja bym dodał Gonere : " Dług " " samowolka " . Pogrzebali tak utalentowanego aktora że ręce opadają . Licze że sie odrodzi niczym feniks .

maciekb80

Gonera z tego co wiem ma/miał jakieś problemy. Depresja albo alkohol...

whitestripes_333

Tez bym miał gdybym miał taki talent a nikt go sie we mnie nie dopatrzył mimo iz widac to gołym okiem na ekranie .

maciekb80

Może zamiast pisa

whitestripes_333

? Rozwiń myśl :)

maciekb80

Pomyłka, nie do Ciebie

maciekb80

Też żałuję Gonery. Pięknie się zapowiadał.

michal.2907

Niech ktoś powie, że to dobre filmy...
Lejdis,Idealny facet dla mojej dziewczyny, Randka w ciemno, Wyjazd integracyjny, Wojna żeńsko-męska,Jak się pozbyć cellulitu,
Dlaczego nie! ,To nie tak jak myślisz kotku.

Znawca kina

Pieniądze na rachunki też trzeba zarabiać.

michal.2907

Jakoś nie każdego to dotyczy

chemas

A kogo nie dotyczy? Pitta, Cruise'a i innych sław nie biorę pod uwagę. Polski rynek jest ograniczony, aktorzy biorą to, co jest.

Znawca kina

Przecież każdy jakoś zaczynał..

Znawca kina

To tylko dowód na to jak krzywdzili tego aktora. Po "Skazanym..." i "Niani" niestety grywał przez wiele lat niemal amantów albo ciamajdy ale całe szczęście z tego wyszedł. Jan Frycz też jest naprawdę dobrym aktorem a w kiepskich filmach też mu się zagrać zdarza/zdarzało.

michal.2907

szczególnie dobrą rolę ma obecnie w reklamie telewizyjnej, jakim trzeba być pazernym człowiekiem by występować w takim gównie.

Boskigrom

Sam byś pewnie odmówił stu kawałków (kwota na oko) za 1 dzień pracy. W imię zasad. Już to widzę...

michal.2907

Kolego jeśli chcesz przyrównać mnie zarabiającego mniej niż średnia krajowa do gościa który zarobił na filmach w ostatnim roku około 500 tys zł musiałbyś powiedzieć że za udział w tej reklamie dostanę 5 tys zł. W życiu nie zrobiłbym z siebie takiego durnia na 5 tys zł.

Boskigrom

Ja zarabiam troszkę powyżej śk i 5 tysiakami bym nie pogardził. Aktorstwo to zawód, a nie misja i jeśli za robotę dobrze płacą można ją wykonać. Nie uważam, by Kot był lepszy ode mnie, więcej nie uważam, by przysługiwały mu jakieś inne normy moralne.

Gdyby robił tylko to, a poza tym nic wartościowego to bym go nie bronił. Ale tak nie jest.

michal.2907

Prostytutka też nie gardzi pieniędzmi za swoją robotę. Nic bym nie powiedział gdyby to był jakiś podrzędny aktorzyna, ale dla mnie występ Kota w takim chłamie jest czarną plamą w jego karierze.

Boskigrom

Mam pytanie. Otòż nie mieszkam w Polsce i nie oglądam polskiej tv. W jakiej reklamie pan Kot wystąpił i czym się tak ośmieszył? Zgaduję, że raczej nie chodzi o jakiś krem na hemoroidy? :P Z gòry dzięki :)

Vam

Reklama jakiejś sieci komórkowej, żenująca i bardzo denerwująca, puszczana była w kółko na każdym kanale. Ja też nie oglądam telewizji, ale jeśli nie mieszasz sam to mimowolnie musisz znosić to co leci w tym dziadostwie.

Boskigrom

Tak w ogóle, to co w tym złego zagrać w reklamie?! Kasy dużo, roboty mało, a i tak każdy średniointeligentny fan filmów zrozumie, że to tylko chwilowa chałtura. Taki Marek Kondrat też w reklamach grał. I aktorskiego CV mu to nie popsuło.

michal.2907

Oczywiście, że to znakomity aktor, ma niestety również masę słabych ról, w których gra nawet nieźle, ale nie dają mu możliwości pokazania się z dobrej strony. Mam oczywiście na myśli głównie idiotyczne polskie komedie ostatnich lat. Średnia więc wychodzi przeciętnie

chemas

Tomasz Kot niczego, nikomu nie musi już udowadniać. Po rolach RIEDLA, RELIGI, i postaci WIKTORA, może zarabiać na chleb w durnych komedyjkach. Jednak myślę, że jeszcze błyśnie.

cappot

Zgadzam się, jednak mógłby wziąść przykład z innych aktorów, trochę starszego pokolenia, jak Gajos czy Kondrat i nie grać w głupich komediach romantycznych

chemas

PS Chociaż z drugiej strony muszę stwierdzić, że nawet w tych dziadostwach gra co najmniej nieźle.

chemas

Nie oglądałem zbyt wielu Jak się pozbyć cellulitu i w czym on tam grał głupim ale daaaawno temu byłem z klasą na "Ciachu" i pamiętam że ze wszystkich aktorów to wydawało mi się że on i Stenka oraz być może trochę Małaszyński bronili się jako aktorzy. Tak naprawdę jedyna rola w jakiej go nie akceptowałem to rola młodego Klossa ale może dlatego że jestem za bardzo przyzwyczajony do Stanisława Mikulskiego i możliwe że była to bardziej wina samego filmu. Chociaż jak obejrzałem go po raz drugi to bardziej doceniłem jego pracę czyli układ brwi tak jak to robił Mikulski w serialu. Ogólnie po "Skazanym...
"Bogach" i "Zimnej Wojnie" uznaje go za jednego z moich ulubionych polskich aktorów.

Bondman

Ogólnie rzecz biorąc w każdym filmie widać że się nie op****dala choćby nie wiem czy grał w badziewiu czy w dobrym filmie.

chemas

Czy ja wiem. Nie oglądałem zbyt wielu Jak się pozbyć cellulitu i w czym on tam grał głupim ale daaaawno temu byłem z klasą na "Ciachu" i pamiętam że ze wszystkich aktorów to wydawało mi się że on i Stenka oraz być może trochę Małaszyński bronili się jako aktorzy. Tak naprawdę jedyna rola w jakiej go nie akceptowałem to rola młodego Klossa ale może dlatego że jestem za bardzo przyzwyczajony do Stanisława Mikulskiego i możliwe że była to bardziej wina samego filmu. Chociaż jak obejrzałem go po raz drugi to bardziej doceniłem jego pracę czyli układ brwi tak jak to robił Mikulski w serialu. Ogólnie po "Skazanym...
" "Bogach" i "Zimnej Wojnie" uznaje go za jednego z moich ulubionych polskich aktorów.

michal.2907

Jakubik też jest w deche .

maciekb80

prawda!

oxygon

Sebastian Fabijański się moim zdaniem nieźle zapowiada a w każdym razie miał bardzo ciekawą rolę w "Belfrze". W "Kamerdynerze" wypadł być może blado ale nie wiadomo na ile to była wina jego a na ile scenariusza. W każdym razie myślę że po tym jak stwierdził że nie zagra już u Vegi liczę że mnie jeszcze zaskoczy.

W sumie to dziwi mnie średnia Roberta Więckiewicza że ma TYLKO 8,1. Dla mnie powinien być w top aktorów na filmweb obok Gajosa i Kota. Moim zdaniem to ten sam talent jeśli chodzi o warsztat i wchodzenie w daną postać. Role we "W ciemności" i "Wałęsie" najlepszymi tego dowodami.

michal.2907

Jakub Gierszał

maciekb80

No co ty. Nie jest to zły aktor, ale do najlepszych mu daleko.

michal.2907

Gierszał to zjawisko młodego pokolenia, właściwie tylko on (Jego uroda, talent, to coś co mało kto ma) . On spełnia wszystkie cechy aktora miedzynarodowego

maciekb80

Sala samobójców i Najlepszy. Jedna dobra rola na dekadę. Mało.

michal.2907

Ale tymi rolami udowodnił że ma duży potencjał

michal.2907

A czemu ma Ci ktoś tak powiedziec?

michal.2907

Gdyby kiedyś ktoś chciał zrobić film o życiu Emira Kusturicy to pan Tomasz byłby najlepszym aktorem do tej roli.

scar

Faktycznie trochę do siebie podobni, ale czy aż tak?:)