Tomasz Kot

8,2
58 182 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Kot

TVN zasze będzie promował gnioty: Karolak,Szyc,Dereszowska,Dygant,Kot -to beztalencia nie mówiąc już o aktorstwie

Krytyka_filmowa

co do Szyca to bym dyskutował. Po dobrym początku kariery jest z każdym dniem coraz gorzej, ale mam nadizeję, że sam przyznasz, że takie filmy jak Vinci są bardzo dobre

zulombo

Szyc ujdzie w tłoku...Reszta osób które wymieniłeś to nic nie warte śmieci...1/10 dla tego pana za wielki talent aktorski:]

Krytyka_filmowa

Pierdolisz jak potłuczony! We filmie "Skazany na Blues'a" zagrał rewelacyjnie, a to, że wybiera gnioty zamiast porządnych filmów to już inna sprawa. Talentu odmówić mu nie można.

BartSmith

bo TVN to jest w ogole gniot
a co do aktorow to w ogole nie sa intelektualisci , nie robcie z aktorow
jakichs mądral bo wszedzie na swiecie aktorzy to sa takie lale .
jedyna roznica to taka ze na zachozdie grac potrafią a w polsce nie

Krytyka_filmowa

Z pewnością nie znasz się na aktorstwie!

Uważasz Tomasza Kota za gniota? Obejrzałeś/aś "Skazany na bluesa"? Tam popisał się swoim talentem aktorskim. "Skazany..." był genialny. Szyc jest dobry w tym co robi również. Ma talent aktorski i komiczny. Na następny raz nie wyjeżdżaj z polskimi NAJWIĘKSZYMI talentami , jako gniotami. Poczytaj trochę o aktorstwie. Jeżeli lubisz komedi to nie udzielaj się, bo Karolak , Szyc , Dereszowska , Dygant , Kot , to głównie aktorzy grający w komediach.

Żal mi Ciebie. ; //

Krytyka_filmowa

Obejrzyj:

-"Ciacho" ( Karolak, Kot )
-"Symetria" ( Szyc )
-serial "Naznaczony" ( Dereszowska )
-"Lejdis" ( Dereszowska )
-"Tylko mnie kochaj" ( Dygant )
- serial "Fala zbrodni" ( Dygant )
-"SKAZANY NA BLUESA" ( Kot )

I wtedy powiedz, czy to są gnioty. :)

cezarykotowiczek

Wyjechałeś z tym "Ciacho" jak niewiadomokto. Ten film to największa chała ostatniego sezonu. A co do Kota...w sumie lubię go jako aktora ale moim zdaniem ma źle dobrane role.

bozazuta

z ciachem sie zgodze, to jest smutne ze takie filmy powstaja, jesli kogos ten film potrafi rozbawic to slucham

Krytyka_filmowa

Ja tam w sumie Kota lubie tylko z tych reklam netii, a tak to jakoś nie.

Krytyka_filmowa

zakładająca post parówko:twoja stara,twój stary(może listonosz lub sąsiad)--powinno się ich wysterylizować zanim cię zrobili bo zajeżdżasz debilem do kwadratu

Krytyka_filmowa

Koleś....może się nie udzielaj.

Krytyka_filmowa

co oznacza sformułowanie: "to beztalencia nie mówiąc już o aktorstwie"? bo nie rozumiem.

antygrafik

NIE ZWRACAJ UWAGI NA DEBILNE TEKSTY

Reznik

;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones